18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
M................s 2013-12-19, 19:47
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-12-19, 19:53 1
Zarammoth napisał/a:

@Vendal: Chodzi o to, że każdy matoł rasista z nieznanego powodu utożsamia Hitlera z obroną białych i jeszcze pewnie z anty-islamem, zapominając, że dążył do eksterminacji m.in. Polaków. Szczególnie jak się widzi łysoli z wytatuowaną swastyką na piersi.



Nie chce nic mowic ale z tego co wiem Swastyka to byl Symbol SLOWIAN jeszcze za czasow w pizde dawno temu i jeszcze dawniej
Zgłoś
Avatar
Kai0 2013-12-19, 19:56
Nie jestem pewny czy cieszyć się, że jest coraz mniej Niemców, czy wkurwiać się bo jest coraz więcej ciapatych.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2013-12-19, 20:19
I tak najlepsze klasy były w szkołach sportowych (niem. Sportschule) - źródło
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-12-19, 20:38
Taaa! Akurat! Zdjęcie klasowe, to ile razy nie zdał do następnej klasy ten w dolnym rzędzie, pierwszy z lewej na zdjęciu z 1970???
Zgłoś
Avatar
M................2 2013-12-19, 21:20 1
I bardzo kurwa dobrze sram na nich i pierdole te niemcy
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-12-19, 22:04
IMO jeśli już, to lepiej żeby Niemcy zostali Niemcami. Lepszy stary, znany wróg, niż nowy nieznany.

A ciapate też nie są święte: oblewanie kobiet kwasem, kamieniowanie, publiczne obcinanie głów, a i ze strzelaniem do bezbronnych też nie mają problemów. No i Niemiec nie wysadzi się w powietrze na dworcu w godzinach szczytu.
Zgłoś
Avatar
Peciak 2013-12-19, 23:53 2
Przecież to wszystko zostało zaplanowane już dawno temu. Potrzebny był Hitler aby zaszczepić w ludziach strach i odrazę przed podobnymi poglądami. Następnie zniszczyło się narodowość Europy poprzez nadmierny socjalizm i tolerancję.

Skutki też są znane. Wymieszanie się kulturowe - brak odrębności. Masywny, bezmyślny tłum, którym łatwo manipulować.

Mi marzy się Polska pod panowaniem JKM (lub innego konserwatywnego liberała). Enklawa europejska, rodzaj skansenu, gdzie przechowamy całą europejską tradycję i kulturę, gdzie będzie panował raj podatkowy, a kapitalizm i wolny rynek napędzały rozwój i dostarczały dobrobytu obywatelom. Czasem mam nadzieję, że taka Polska jest zbyt mało ważna dla "tych" wielkich graczy, ale szczerze w to wątpię. Może taka Szwajcaria się ostanie jako jedyna.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-12-20, 9:25
Zgłoś