18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Na odkrytym basenie w Duesseldorfie doszło po raz drugi do interwencji policji. Sytuacja eskalowała późnym popołudniem. Jak podał dziennik "Rheinische Post”, 60-osobowa grupa wyrostków pochodzących przypuszczalnie z krajów Maghrebu (kraje arabskie z północno-zachodniej Afryki) sprzeciwiła się poleceniom ratowników i chciała najwyraźniej przejąć kontrolę nad obiektem.

Najpierw zajęli zjeżdżalnię do wody i wieżę do skoków. Jednocześnie ignorowali konsekwentnie wszelkie zalecenia obsługi basenu. W reakcji na polecenia kierowniczki obiektu, przewodzący grupie chłopak zareagował pogróżkami – podaje dziennik z Duesseldorfu.

Kiedy wezwana została policja, na basenie przebywało 1,5 tys. osób. Sześciu ochroniarzom przebywającym w tym czasie na terenie kąpieliska nie udało się zapanować nad sytuacją.

Wg tabloidu "Bild” w akcji opróżniania terenu kąpieliska wzięło udział 20 funkcjonariuszy policji. Wobec wielu osób z powodu inwektyw oraz gróźb wszczęte zostało postępowanie karne. Policja nie chciała się wypowiedzieć na temat narodowości awanturników.

Kąpielisko w Duesseldorfie zostało już raz zamknięte w ostatni weekend czerwca z powodu agresywnych nastrojów wśród licznych gości. Jak wynika z danych policyjnych, wtedy setki nieletnich i młodych mężczyzn zbierały się w grupy. Wielu z nich było pochodzenia arabskiego i północnoafrykańskiego. Policja spisała jednak dane tylko dwóch osób, jedną z nich był Irańczyk, które kierowały obraźliwe słowa pod adresem kierownictwa kąpieliska. Incydent ten spowodował, że zatrudnione zostały służby ochroniarskie. Ich obecność jest częścią nowej koncepcji bezpieczeństwa.

Źródło WP

no kurwa brawo.... 60 arabów sterroryzowało 500 albo i więcej niemieckich "mężczyzn "...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-07-29, 13:14 20
Cytat:

na basenie przebywało 1,5 tys. osób. Sześciu ochroniarzom przebywającym w tym czasie na terenie kąpieliska


Kurwa windows firewall normalnie
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-29, 13:19 7
W sumie jak u nas. Kilka tys bandytów napadło na kilkaset demonstrantów a policja zatrzymała 20 osób.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2019-07-29, 13:55 10
1,5 tys ludzi? Przecież to ganges, nie basen. Nic dziwnego że ciapatki nie bały się do wody podejść, brakuje tylko dopalających się stosów pogrzebowych i kibla na szczycie zjeżdżalni.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-07-29, 14:27 22
~Velture napisał/a:

Kurwa windows firewall normalnie



Po prostu kiedyś by i 1 ochroniarz wystarczył, bo uczęszczali tam ludzie cywilizowani a teraz trzeba szwadronu z bronią palną i ostrą amunicją, żeby zapanować na własnym podwórku, ot ubogacenie
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-07-29, 15:10 9
kurestwo trzeba tępić gorącym żelastwem a pozniej cywilizować już tych sklonnych sie czegos nauczyć
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-07-29, 15:10 33
gówno w basenie zawsze było niemile widzianym problemem...
Zgłoś
Avatar
sven 2019-07-29, 15:20 1
Basen bogaty w różne Kultury
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-07-29, 16:10 3
Jakoś mi ich nie żal, chcieli tanią siłę roboczą to mają, zrobili sobie syf na własne życzenie.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2019-07-29, 17:45 14
za rozbiory za dwie wojny chuj wam w dupe
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2019-07-29, 18:03
r061071 napisał/a:

kurestwo trzeba tępić gorącym żelastwem a pozniej cywilizować już tych sklonnych sie czegos nauczyć



no co ja mam Ci na to odpowiedzieć?



łapaj zimne z lodówki w ten upalny dzień
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2019-07-29, 18:06
KlinikaAborcyjna napisał/a:

no co ja mam Ci na to odpowiedzieć?
łapaj zimne z lodówki w ten upalny dzień



Z jakiego browaru to piwo?
Zgłoś
Avatar
yeslifer 2019-07-29, 18:46 2
HAL9000/2 napisał/a:


no kurwa brawo.... 60 arabów sterroryzowało 500 albo i więcej niemieckich "mężczyzn "...



Niby ta, ale ja osobiście nie chodzę na basen aby się napierdalać.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2019-07-29, 19:05 1
mygyry napisał/a:

Po prostu kiedyś by i 1 ochroniarz wystarczył, bo uczęszczali tam ludzie cywilizowani a teraz trzeba szwadronu z bronią palną i ostrą amunicją, żeby zapanować na własnym podwórku, ot ubogacenie



Bo dzisiaj jest tak, że jebniesz takiego w ryj i pójdziesz siedzieć.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-07-29, 19:27
Up! To raz a zarobić kosą od śniadego to dwa i to chyba tłumaczy dlaczego
czekali na policję.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie