18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
PartizantPń 2014-08-04, 17:36 30
Najbardziej wkurwia mnie to, że te skurwysyny prowadzą politykę propagandową, która zrzuca z nich odpowiedzialność. Ostatnio czytałem wywiad z gościem który ma własne wydawnictwo i od jakiegoś czasu dość często obserwuje zjawisko przekłamań w nazewnictwie. Wiem że pierwsze co wam przychodzi drodzy Sadole na myśl to stwierdzenie - polskie obozy zagłady. Nic bardziej mylnego, na taką nazwę bardzo często reagowały polskie media i dość mocno rzucało się w oczy. Teraz znaleźli inny patent, mianowicie - nazistowskie obozy zagłady w Polsce (celowo pomijają słowo "niemieckie").
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-08-04, 18:21 4
Wiesz to śmieszne, ale sami Polacy uprawiaja niezdrową propagandę we własnym kraju. Mało kto się interesuje obozami wśród młodzieży, jedynie pociąga ich modne ''palenie żyda'', a w rezultacie chęć przypisania sobie (czyt:nam) całej odpowiedzialności bo tak jest fajnie. Z kolei polska młodzież bardzo chętnie oskarża Śląsk o kolaboracje i nie dopuszcza do siebie myśli, że tam również działało polskie podziemie i tych ziem broniono, z resztą czasy powojenne to również cisza na wywózki i zamknięcia w sowieckich obozach walczących. Chyba najpierw trzeba by było naszych podszkolić w przyznawaniu racji, poznawaniu prawdy, ale z drugiej strony czy jest jeszcze na to czas?
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-08-04, 18:24 7
Ludzie są zjebani.
Zgłoś
Avatar
kossa69 2014-08-04, 18:27 2
Szwaby od 45roku udawali ze nic się nie stało. Jak kiedyś czytałem jakiś artykuł to było coś w stylu: To nie my niemcy zabijaliśmy tylko Hitler. Tak kurwa, sam jeden Adolf toczył wojnę na całym świecie i sam zabił miliony ludzi.

Dam sobie ujebać "palca przy samej głowie" że za jakiś czas w podręcznika będzie ze to my wywołaliśmy wojnę która była tylko pretekstem aby zabijać niewinnych żydów w polskich obozach
Zgłoś