18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Niemiecki polityk
Marian_Koniuszko • 2024-05-18, 1:46
Niejaki Martin Neumaier, członek niemieckiej partii politycznej FDP (liberalna Wolna Partia Demokratyczna) po godzinach trudni się sprzątaniem szaletów miejskich



Poza tym lubi się wymazać gównem i nie kryje się za bardzo ze swoimi upodobaniami



Podobno gdzieś jest film jak obsrany wibrator wytarł o koran, ale niestety nie udało mi się go znaleźć.
Zgłoś
Avatar
POLTERGAIST 2024-05-18, 12:25 7
Ślicznie, od zachodu mamy tęczowych fekaliowych pojebów, od wschodu kacapskie orkowe hordy a w środku dzikusów z upadliny. Rysuje nam się świetlana przyszłość.
Zgłoś
Avatar
rogala120 2024-05-18, 13:44 2
Wygląda jak połączenie rudego, tego z mam talent i trzeciego który w szkole uczył.
Zgłoś
Avatar
barytas 2024-05-18, 13:48 2
Polityka to straszne szambo.
Zgłoś
Avatar
PR0boszcz 2024-05-18, 13:50 4
Niedługo wyciekną nagrania Biedronia. Wyczekujcie.
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-05-18, 14:18
Fekalia mam wyłączone, a i tak jakiś kretyn musi wrzucić na poczekalnie to ścierwo.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2024-05-18, 14:27
Chory osobnik
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-05-18, 14:31
POLTERGAIST napisał/a:

Ślicznie, od zachodu mamy tęczowych fekaliowych pojebów, od wschodu kacapskie orkowe hordy a w środku dzikusów z upadliny. Rysuje nam się świetlana przyszłość.



Jak zwykle w potrzasku. Weź tu wybieraj między sraczką a obstrukcją.
Zgłoś
Avatar
Kurisu 2024-05-18, 16:03 2
Hitler byłby dumny. Wielkie Niemcy.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-05-18, 16:29 4
Wystarczył krótki filmik i zdjęcie żeby zobrazować działania Unii Europejskiej w ostatnich
Zgłoś
Avatar
BellaGrubaDupa 2024-05-18, 16:37 1
Hitler się s grobie przewraca
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-05-18, 17:41 1
Jaka wspaniała multikulturowość. Szczyt marzeń Donalda.
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-05-18, 18:37
Co za nietolerancja i zawłaszczenie kulturowe, chciał zostać śniadym księciem.
Powinien dostać dożywocie za ten zatrważający akt rasizmu, od którego pianka na sojowym latte kwaśnieje.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-05-18, 19:08 2
co ci Niemcy mają z tym gównem, 90% działu fekalia to same niemczury
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-05-18, 19:24
Sztruks napisał/a:

Nowa Ziemia:
Tymczasem na całej powierzchni Ziemi są już dusze , podobne do gwiazd spadających z nieba i nadal przybywają , by rozjaśnić drogę i otworzyć oczy niewidomym , gdyż wszystkie rzeczy mają odzyskać swoje prawdziwe znaczenie , aby rozproszyć ciemności , zawstydzić ludzi próżnych i przynieść chwałę sprawiedliwym .
Ujawnieniu podlegać będą światowe skandale
i nie dziwcie się wcale, że Ci których podziwialiście, będą spadać z piedestału jak jesienne, stare liście
Czas WOLNOŚCI nie jest już do zatrzymania. Ruszyła MACHINA,
nikt jej już NIE ZATRZYMA
Poczytajcie o Nowej Ziemi! To się dzieje!



"rozjaśnić drogę i otworzyć oczy niewidomym , gdyż wszystkie rzeczy mają odzyskać swoje prawdziwe znaczenie , aby rozproszyć ciemności , zawstydzić ludzi próżnych i przynieść chwałę sprawiedliwym ."..
Nawiedzone stworzenie,które to programowało-słyszało o SYZYFIE i jego Syzyfowych Pracach? 😜😜😜
Zgłoś
Avatar
Karaczanx 2024-05-18, 20:25

turor napisał/a:

To ta wyższość niemiec , o której Tusk tak dużo mówi ?



nie pierdol, u mnie w mieście jest taki zjeb, katolik pełną gęba, a okazało sie, że lubi jak mu kobita sra na klatę
Zgłoś