18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
mazga50 2021-02-13, 22:28
Porzucone rękawiczki mogą świadczyć o tym, że sprawa była bardzo pilna...
Zgłoś
Avatar
a................p 2021-02-13, 22:49
Śmiejcie się, śmiejcie. Debile Niemcy pozamykali publiczne kible bo koronawirus! To gdzie się ma człowiek odlać czy wysrać? Czasem sam mam ochotę wyjąć fujarę i centralnie nalać na drzwi. Protest taki, a co!
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2021-02-13, 23:00 3
BigBertha napisał/a:

Tak się kończy wpuszczanie do kraju imigrantów ekonomicznych z Polski...



Jak sie napada kraj, bombarduje łupi, i pali w piecu jego obywatelami, morduje Inteligencje, i kradnie dzieła sztuki, to tródno oczekiwać, że nie będzie to miało jakiegoś ciągu dalszego.
A ciąg dalszy to Emigranci, zarobkowi ale ci jeszcze nie są najgorsi, bo czasem zarobią coś tam wynajmą pokoje, a nawet zapłacą jakies podatki, bo są jeszcze emigranci socjalni, i ci emigranci na koniec oddaja należyte honory 4 rzeszy oddając mocz bo tyle mają im do dania.
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2021-02-14, 0:20
AdamBrown napisał/a:

Jak sie napada kraj, bombarduje łupi, i pali w piecu jego obywatelami, morduje Inteligencje, i kradnie dzieła sztuki, to tródno oczekiwać, że nie będzie to miało jakiegoś ciągu dalszego.
A ciąg dalszy to Emigranci, zarobkowi ale ci jeszcze nie są najgorsi, bo czasem zarobią coś tam wynajmą pokoje, a nawet zapłacą jakies podatki, bo są jeszcze emigranci socjalni, i ci emigranci na koniec oddaja należyte honory 4 rzeszy oddając mocz bo tyle mają im do dania.



Dostają to, co sami kiedyś z tak wielką ochotą dawali
Zgłoś
Avatar
homorek 2021-02-14, 5:59
Olała awizo .
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-02-14, 10:09 2
outline napisał/a:

Chuja jest to samo, tylko w PL ludzie pierdolą takie głupoty. W krajach takich jak niemcy czy nawet szwajcaria - takich dziwadeł jest od chuja i jeszcze trochę na ulicach. Dziwaki np. z Warszawy to kurwa profesorowie przy niektórych przypadkach z zachodu.

jeszcze trochę i będzie tak u nas. Zobacz jak się bydło zachowuje na "marszach kobiet". Dużo już nie brakuje.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-02-14, 19:55
To polka a nie Niemka
Zgłoś
Avatar
Sebdym 2021-02-16, 13:41
Przypominasz mi sie pl. Komedia pani piesek moze to czemu I ja nie moge
Zgłoś
Avatar
norgy80 2021-02-18, 1:00
Aż wstyd sie przyznać, ale mieszkam 100m od tego miejsca
Zgłoś