18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Brzydkii 2014-02-27, 16:30
Ja robie moim VW Vento 1.9TD około 10-11 i mnie ten wynik kompletnie zadowala. Kiedyś na linii się ustawiłem z łysym karkiem z E36 (biedna beta). Wziąłem go z palcem w dupie. Gość miał niby 1.8 ale biegi zmieniał tak fatalnie że słyszałem aż zgrzyt skrzyni.
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2014-02-27, 16:37 2
wiesiors
Twój nick mówi sam za siebie. Dałem mu piwo bo mnie też bawi ten ,,potwór" z silnikiem 1.6 co jest śmiechem na sali, bo ja taki silnik to mam w moim pierdoFiacie który mi służy za woła roboczego, bo tanio.

Co do Twojego napędu na tył, jeżdżę jednośladem który też ma napęd na tył, waży 180 kilogramów ma 110 KM i nie ma bocznych kółek Tego większość nie ogarnie nawet na parkingu w środku lata. Więc daruj sobie generalizowanie bo nie znasz ani jednej z tych osób które piwo do komentarza podstawiły, a co za tym idzie gówno masz a nie argument żeby pieprzyć takie głupoty Pozdrawiam.

A do prawdziwych fanów marki BMW mam szacunek bo znam kilku chłopaków którzy mają na to zajawkę, tylko tam idzie ładowanie ton hajsu, szlifowanie umiejętności przekładki silników i tak dalej. Dlatego ,,fan" BMW który ma silniczek 1.6 to coś jak ,,dawca" na skuterze, chciałby ale go nie stać...
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-02-27, 17:32 1
MudPie napisał/a:

Obrazek


Pośmiej się ze swojej głupoty lepiej. Ja miałem przez kilka lat samochód z silnikiem 0,9. Nie jest to żaden powód do wstydu, no może dla kogoś kto próbuje nadrabiać braki tego co ma pod własną maską tym co ma pod maską samochodu. Innego wytłumaczenia nie ma. Samochód to taki sam przedmiot jak każdy inny. Z równym powodzeniem i mógłbyś się śmiać z kogoś, kto ma 800 watowy czajnik. Prawda, że absurdalne?
Zgłoś
Avatar
Dupstein 2014-02-27, 18:17 17
ellsworth napisał/a:


Z równym powodzeniem i mógłbyś się śmiać z kogoś, kto ma 800 watowy czajnik.



Cytat:

800 watowy czajnik



Zgłoś
Avatar
MudPie 2014-02-27, 18:59
ellsworth napisał/a:


Pośmiej się ze swojej głupoty lepiej. Ja miałem przez kilka lat samochód z silnikiem 0,9. Nie jest to żaden powód do wstydu, no może dla kogoś kto próbuje nadrabiać braki tego co ma pod własną maską tym co ma pod maską samochodu. Innego wytłumaczenia nie ma. Samochód to taki sam przedmiot jak każdy inny. Z równym powodzeniem i mógłbyś się śmiać z kogoś, kto ma 800 watowy czajnik. Prawda, że absurdalne?



Nie rozumiesz w ogóle o co chodzi, pleciesz bzdury i nie potrzebnie masz swąd sromu.
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
zomos 2014-02-27, 19:08
Pierdolicie byle pierdolić a i tak chuja wiecie w którą stronę się silnik kręci...
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2014-02-27, 19:11 1
wiesior muszę ci przyznać rację, 1.6 w BMW to jak minimum 2.0 w innym aucie, oto dowód co potrafią robić 316tką prawilne chłopaki:
Zgłoś
Avatar
Kardio_Error 2014-02-27, 21:05
up
naj na na na na ło oooo.... i ta piosenka pokazuje mentalność posiadaczy bmw zwłaszcza tych od 2005r w dół
Zgłoś
Avatar
paka2000 2014-02-27, 22:36
Imie_jego_44 napisał/a:

wiesior muszę ci przyznać rację, 1.6 w BMW to jak minimum 2.0 w innym aucie, oto dowód co potrafią robić 316tką prawilne chłopaki:



Jedyne co mogę przyznać Tobie jest to, że tytuł filmiku i muzyka w nim zawarta pasuje do marki pojazdu.
Zgłoś
Avatar
Schizo 2014-02-27, 22:38
wiesiors4 napisał/a:

MudPie, nie wiem czemu Cię to tak bawi, 1.6 do lekkiej E30 daje radę. W zależności od wersji mogły robić pierwszą setkę nawet w 10.1 sekundy, wynik może nie jest imponujący, ale i tak taka 316 byłaby szybsza niż każdy Passat B5 1.9 tdi z mocą poniżej 130KM (można porównać dane techniczne) - to tak dla porównania. Poza tym wielu z tych, co postawili Ci piwo zabiłoby się nawet i 316 z napędem na tył gdyby tylko spadł pierwszy śnieg. RWD jest nie dla idiotów, trzeba ogarniać jazdę samochodem w ogóle. Wielu prześmiewców BMW czy tylnego napędu nie wiedziałoby co zrobić, gdyby ich dupa zaczęła wyprzedzać na zakręcie.



Trochę smutne to, co piszesz. Ja też mam 1.6 pod maską przy 113km i pierwszą setkę mam w niecałe 8 sekund.
Zgłoś
Avatar
hardbot 2014-02-28, 0:52
Dawno temu też miałem monstrum w garażu, okiełznać je łatwo nie było. Pojemność silnika była straszliwie ogromna liczyła sobie aż 0.65. Jak brałem udział w wyścigach z Ferrari F355 to bałem się włożyć drugi bieg, a do tego Ferrari miało problem z wyprzedzeniem. Gdy jednak pokusiło mnie wrzucić drugi bieg momentalnie z tylnej klapy silnika otworzył się spadochron spowalniający dzięki temu przeżyłem. Mogłem zginąć gdyż ta demoniczna prędkość przekraczała dotychczasową prędkość mrugnięcia powieką i nie skłamię dodając, że gdybym nabrał odwagi by włożyć ten ostatni kategorycznie czwarty bieg mógłbym podróżować w czasie jak `Marty` swoim `DeLorean'em`

Tyle w temacie
Zgłoś