18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
rurkowiec 2016-05-03, 23:26 2
Jestem agnostykiem ale sam nie wiem co powiedzieć gdy widzę ciała które mają po 1000 lat wyglądają jak by tydzień w kostnicy poleżały. Ciało ojca Pio widziałem na żywo.
Zgłoś
Avatar
tekkit 2016-05-04, 0:16 4
Bóg istnieje, Piekło też. Współczuję tym, którzy nie chcą iść w stronę Boga i tkwią w pustym pozbawionym na dluższą metę sensu życiu.
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-05-04, 3:26 5
tekkit napisał/a:

Bóg istnieje, Piekło też. Współczuję tym, którzy nie chcą iść w stronę Boga i tkwią w pustym pozbawionym na dluższą metę sensu życiu.


Bóg nie istnieje i piekło też. Każda wiara w istoty wyższe i potężniejsze to oznaka słabości, i ograniczenia.
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
r1mel 2016-05-04, 4:20
Nigdy prawy sie nie dowiemy co sie dzialo z cialami po smierci. Bylo tylu duchownych i tylu swietych, bardziej oddawali siebie w wierze... i jakos jest ich garstka. Dla mnie to wybrani zostali potajemnie zabalsamowani i umieszczeni w "trumnach" specjalnych gdzie nie dostaje sie wilgoc. Oto moja wersja.
Zgłoś
Avatar
D................z 2016-05-04, 19:27 1
Na pewno zostali zabalsamowani, już dawno temu kościół zwęszył hajsy na relikwiach i zabezpieczyli się na przyszłość. Bo kościół to jest biznes.
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2016-05-06, 19:41
O Leninie to już nie powiedzieli ^^
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-05-06, 21:39
Tomikchomik1 napisał/a:

O Leninie to już nie powiedzieli ^^


Bo "Lenin wiecznie żywy"
Zgłoś
Avatar
cbox 2016-05-06, 23:58
Te nienaruszone ciała, jak u np. Ojca Pio to woskowa maska a resztę zasłania ubiór, tak więc nie róbcie sobie nadziei... Kustosze tych ciał nie robią tajemnicy z tego że to maski. Natomiast księża zrobią wszystko żeby nie wyprowadzić wiernych z błędu, co świadczy o zasadach jakimi kler się kieruje. Coś jak politycy, nieważne czy prawda czy nie prawada, grunt że jest nam to na ręke. Stąd takie przekonania. Ciałom bez maski daleko do doskonałości, i nikt nie stwierdził by że wyglądają jak żywi.
"Ale to, co zdecydowano się zaofiarować wiernym, nie jest twarzą śmierci, ale twarzą świętości Ojca Pio. „Twarzą – powiedział biskup Domenico D'Ambrosio – która z pomocą silikonowej maski została odtworzona z uderzającą wiernością”.
Zgłoś
Avatar
jadowita20 2016-05-09, 20:17
up TB zobaczysz jak będziesz zdychał cwaniaczku...nie chodzi o wiarę tylko nadzieję.Nawet jeśli w nic nie wierzysz to wierzysz czyż nie?
Zgłoś
Avatar
TB303 2016-05-09, 23:52
jadowita20 napisał/a:

up TB zobaczysz jak będziesz zdychał cwaniaczku...nie chodzi o wiarę tylko nadzieję.Nawet jeśli w nic nie wierzysz to wierzysz czyż nie?


Ehe... pewnie.
Zgłoś