18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
a................m 2013-11-01, 13:57 2
"Pokażmy szczęśliwym Hindusom, że ich się z nimi solidaryzujemy" - dokladnie. a jak ja oni to wiedzą ?
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-11-01, 14:09
nie, no Andrzej mnie znowu rozjebał na kawałeczki
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-11-01, 18:00 5
Taka prawda, przecież nie hitler wymyślił swastykę. to tylko rodzaj krzyża słonecznego.
Zgłoś
Avatar
p................k 2013-11-01, 20:16
andrzejrysuje to nienajlepsza pozycja na to forum.
Zgłoś
Avatar
trebeter 2013-11-01, 22:44 51
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-02, 18:36 1
Swastyka jest zakazana, bo ludzie legitymujący się tym symbolem zabijali innych ludzi.
Sierp i młot również, z tego samego powodu.
Z kolei krzyż chrześcijański zakazany nie jest, chociaż ludzie legitymujący się nim zabili więcej ludzi niż naziści i komuniści razem wzięci.
Gdzie tu sens i logika?
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-11-03, 0:05
@BongMan To pewnie kwestia ilości wyznawców. Religia bez wyznawców, to mitologia. Na tej samej zasadzie system polityczny, który upada, nazywany jest później zbrodniczym. Nie uważam, że komunizm, czy nazizm były dobre. Niestety, o pewnych rzeczach w debacie publicznej, można wypowiadać się jedynie zgodnie z propagandą panującego w danym momencie reżimu. Ludzie religijni mówiący: ,,ateiści pójdą do piekła'' - wolność słowa i wyznania. Ateiści przyrównujący religie pochodzące od judaizmu, do mitologii greckiej- obraza uczuć religijnych, podlegająca w Polsce karze. Nawet Mikke nie może powiedzieć, że za Hitlera były niższe podatki, bo w powszechnej świadomości staje się wrogiem publicznym nr. 1, który popiera nazizm i chce śmierci inwalidów.
Zgłoś