18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
herbalix 2013-03-04, 13:02 2
ja swoje psy trzymam na smyczy i jeszcze żaden mi nie wpadł pod samochód
Zgłoś
Avatar
Maxwell 2013-03-04, 14:46 3
A najbardziej zajebiste są debilki stojące na krawężnikach i wózkiem albo ciążą sprawdzające czy nic nie jedzie...
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-03-04, 14:50 3
jak mnie wkurwiaja takie mamusie, stoi odwrocona dupa do ulicy i urzadza pogaduchy z jakas druga cipa a ja nie moge przejechac bo bachor biega na granicy (a czasem i srodkiem) jezdni. ja rozumiem, kurwa, ze droga osiedlowa, no ale przeciez nie przefrune nad gowniarzem.
Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-03-04, 14:59
Kurwa najlepsze to są osiedla i wioski. Jedziesz sobie przez wiochę, a tu jeb na środku drogi klocki porozwalane, lalki, rowery, dzieci grają w klasy. Rodziców albo nie ma w pobliżu, albo stoją dwie cipy wodzirejki i pierdolą od dupie. A zwróć takiej kurwie uwagę, żeby bachora zabrała, to cie jeszcze zjeździ szmata.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-03-04, 15:11
bo dziecko uczyli żeby się w lewo patrzeć. to kierowca debil pod prąd jechał :p
Zgłoś
Avatar
CzarnaOwcaŁowca 2013-03-04, 15:50 2
ja pierdole.. szelki dla dzieciara i koniec problemów. Jak ktos sobie dziecko dobrze wychowa to takie sytuacje sie nie dzieją!!
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2013-03-04, 15:55
w Polsce mamy to samo tylko kończy się Telefonem na mendy i tekstem " Bo jebnięty Kierowca jechał samochodem " a prawda jest całkiem inna
Zgłoś
Avatar
hudziel 2013-03-04, 16:19 1
Czy tylko ja zauważyłem, że dziecko jest rude ?
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2013-03-04, 17:03
a wtedy pretensje do kierowcy
Zgłoś
Avatar
nanowonarodzony 2013-03-04, 18:05
Ja p***dole. I teraz jak nie ma kamerki to kierowca ma p*****bane jak matka powie, że wjechał w nie na przejściu.
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2013-03-04, 22:53
Nie ma się czym przejmować. Wyklepie się.
Zgłoś
Avatar
BlanX 2013-03-04, 23:31
Twardziel z gówniarza!
Zgłoś
Avatar
herbatkowy 2013-03-05, 3:18
Ten przypadek potwierdza moje spostrzeżenia społeczne. Istnieje pewna grupa kobiet/matek "mających-wyjebane". Posiadają one pewne cechy które niebezpodstawnie mozna kojarzyć z grupą "JP 100%". Jedną z czołowych przedstawicielek tej grupy etnicznej jest znana i lubiana przez wszystkich Katarzyna Waśniewska znana w środowisku jako "Śliski kocyk, śliskie dziecko, śliskie wszystko". Pozwolicie że sprecyzuję nieco profil psychologiczny takich kobiet, oraz ich stosunek do swego potomstwa:

"Jest dzieciak to jest, a jak mi spadnie na klatce schodowej, lub zajebie łbem w futrynę, to zajebie i na chuj drążyć temat, z cukru nie jest więc się nie rozpuści (też tego nie rozumiem, ale tak właśnie one myślą co świadczy o bardzo niskim poziomie inteligencji zarówno emocjonalnej jak i interpersonalnej w związku z czym nasuwa się prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że taka kobieta nadużywa alkoholu tudzież innych środków odurzających w ilości: "wchuj".


Generalnie jedyne wyjście według mnie, to wyławianie takich osób (oczywiście musimy mieć pewność że dana kobieta napewno jest zdegenerowana), pakowania do "domów samotnych matek". A potem, tak jak za wujka Hitlera "szybki prysznic". Znaczy się gazem potruć te stare kurwy.

Dzieciak jaki by nie był, rudy czy czarny to jednak jest to ciągle dzieciak, nic nikomu niewinny. I dzieci generalnie nie powinny hasać po ulicach jak szczury. Bynajmniej ja tak uważam.

Janóż napisał/a:

bo dziecko uczyli żeby się w lewo patrzeć. to kierowca debil pod prąd jechał :p



Jeżeli to żart/ironia to:

Hehe

(i nie czytaj tego niżej)

A jeżeli na poważnie to:

Przyjacielu, nie widziałeś nigdy drogi jednokierunkowej? Udaj się zatem do Warszawy i zobaczysz taką właśnie drogę, aha i jak będziesz wracać tą samą to Ty będziesz jechać pod prąd, taka sytuacja tak więc miej się ku baczności. Radzę zatankować 10l gazu więcej, bo możesz zabłądzić.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-03-05, 19:54
Cytat:

Bynajmniej ja tak uważam.



przynajmniej, kurwa, nie bynajmniej... kiedy sie nauczycie ludzie...
Zgłoś
Avatar
Teodorr 2013-03-25, 3:53
herbatkowy-ale z ciebie debil.... myślisz, że zabłysnąłeś szufladkując wszystkie baby na 2?
Wspomnę o komentarzu, w którym lejesz masło maślane próbując używać wyrafinowanego słownictwa jak pierdolony bernardyn, co toczy ślinę ochlapując sobie cały ryj i na chuj drążyć temat?
Nie mówię jacy faceci są nieodpowiedzialni mając pod opieką dzieci, bo po prostu mi się nie chce.
Powiem tylko tyle:
Są wyjątki (nie, żebym broniła tamtej )

...a Ty się idź utop
Zgłoś