18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Niepełnosprawny syn.
P................n • 2015-07-10, 19:27
Kumpel pracuje w serwisie rowerowym. A że jest sezon, to roboty dużo i często siedzi do późna. Ostatnio wpadam tam do niego na piwo dobrze po zmroku. Kumpel coś tam dłubie, popijamy, gadamy. Nagle coś mu tam nie przypasowało, a robił jakiegoś podstarzałego rzęcha, bierze młotek i jeb, jeb, coś tam próbuje "naprawić".
- Stary, jest przed dwunastą - mówię - ogarnij się, bo przyjdą sąsiedzi, albo na psy zadzwonią.
Ale kumplowi zależało widocznie na szybkiej naprawie, więc coś tam jeszcze "poprawia". I jak przepowiedziałem, tak się stało. Po paru minutach walenie do drzwi, w drzwiach sąsiad i dzielnicowy.
- Dobry, mamy tu zgłoszenie o zakłócanie ciszy... - zagaja policjant.
- Kurwa, dwunasta w nocy, a wy napierdalata, aż wszystko skacze, tak to był spokój, ale jak żeście się tu wprowadzili...
- Spokojnie. - Opanowuje sytuację gliniarz.
- Spokojnie! Gówniarze nie wiedzą, że ludzie chcą spać? Ja mam niepełnosprawnego syna, ledwie go uśpiłem i się obudził i płacze mi teraz. Dom kurwa na głowie, żona się drze, dzieciak się nie wyśpi...
Na co mój kumpel, gasząc typa jak kiepa o krawężnik:
- A co ten pański syn ma takiego ważnego jutro do roboty, że się musi wyspać?
Zgłoś
Avatar
greg143 2015-07-10, 20:11 107
Jak go uśpił to jak mógł się obudzić?
Zgłoś
Avatar
kuba149 2015-07-10, 20:13 10
bardzo kurwa śmieszne, ciekawe co on by zrobił jakby miał niepełnosprawne dziecko, a jakiś debil by mu po nocach młotem napierdalał

spięcie dup za 3..2..1..
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2015-07-10, 20:33 2
Jak to co ma do roboty? O 6 rano musi dojebać udarem w zbrojenie ściany nośnej, żebyś się mógł wyspać...
Zgłoś
Avatar
N................2 2015-07-10, 22:11
greg143 napisał/a:

Jak go uśpił to jak mógł się obudzić?



racja po zastrzku się nie wstaje
Zgłoś
Avatar
kamuha 2015-07-10, 22:12 36
ułomny debil wstawił posta o innym znajomym ułomnym niedojebie.
"A co mnie obchodzą inni?" - To jest wlaśnie postawa pospolitego robola, a najdziwniejsze jest to, że po pewnym czasie ten sam typ ma pretensje do innych o podobne rzeczy.
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-07-10, 23:32 7
Uśmiałem się serdecznie, bo uwielbiam wyśmiewanie kalek, niepełnosprawnych i innych downów. Zasłużone piwko
Zgłoś
Avatar
Autystyczny 2015-07-10, 23:36 11
Kumpel pracuje w serwisie rowerowym. W bloku?
Zgłoś
Avatar
dwroland 2015-07-10, 23:37 3
O skurwesyn. Zacny pojazd. Leci piwko bo nieźle się uśmiałem .
Zgłoś
Avatar
haker2715 2015-07-11, 0:13 1
Jak to co ma do roboty? Razem z Maćkiem z Klanu daje koncert, w jednym zespole chłopaki grają.
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2015-07-11, 0:19
Tak, tak 12 w nocy i z dzielnicowym przyszedł, a nie przyjechał patrol prewencji, doooobre bajki.
Zgłoś
Avatar
mYOUsick 2015-07-11, 0:34 1
kuba149, Nie ma "jakby miał", a nie ma, więc gówno go to obchodzi. Standardowe oburzenie "jakbyś to ty albo twoje dzieci były chore" dopóty, dopóki tak nie jest to można się śmiać i obrażać do woli.
Zgłoś
Avatar
IPeIPe 2015-07-11, 11:05
greg143 napisał/a:

Jak go uśpił to jak mógł się obudzić?



Chciałeś błysnąć a zrobiłeś z siebie kretyna. W Twoim mniemaniu powinien zapewne napisać "uspałem"? A taki chuj - uśpić to poprawna forma
Zgłoś
Avatar
C................n 2015-07-11, 13:28 2
Może i ma gówno do roboty ale niech ten śmieć sie zastosuje do zasad ciszy nocnej.
Zgłoś
Avatar
KRZYSlU 2015-07-11, 22:47
Sam chyba jesteś niepełnosprawny skoro naprawiasz rowery zapewne nie skoczyłeś podstawówki i stąd ten ból
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie