18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Ogórek 2023-01-26, 7:57 4
W tym zoo rozdzali broń. Trzeba wniosek o większą ilość.
Zgłoś
Avatar
piter1729 2023-01-26, 7:57 29
Ale się cicho zrobiło
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2023-01-26, 11:22 12
Ten murzyn został postrzelony czy jego samica ? Czy oboje ? Ucięte w najlepszym momencie ...
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-01-26, 12:10 16
Kurwa jak widzę te jebane czarne samice w szale...ja kurwa ja tego nie rozumiem.. taki kurwa zwierzęcy temperament... To straszne jest jak to wpadnie w szał to powinno się odrazu odstrzelić.. dobrze wszyscy wiedzą, że jak to gówno wpadnie w szał to nie zapanujesz nad tym.. silne to kurestwo i nieokiełznane. Wyjebać strzała z jakiegoś obrzyna w tępy łeb.i tyle. Nienawidzę czarnego ścierwa zachowującego się w ten sposób. Nie jestem żadnym rasistą. Pracowałem parę lat w Szkocji, w Aberdeen. Stosunkowo niewiele tam czarnych w porównaniu do reszty UK Ale spokojnie. Pracowałem z paroma ziomkami czarnymi z Portugalii, z pochodzenia Wyspy Zielonego Przylądka (Cabo Verde) i zajebisci ludzie. Pracowalismy w rzeźni. Tam ich 4 było, koledzy z Lizbony . Co jakiś czas jakiś meczyk z nimi i ich ziomkami w "pedalską" piłeczkę. Super ludzie, weseli, nawet żarty o murzynach z dystansem traktowali. Witając się bczesto mówiłe - Yo Nygga! - i zero kurwa jakiegoś pierdolenia o rasizmie. Piona zbita i w odp. - Yo! 'sup my Black bro'? ... No jak powiedziałem, reszta na odstrzał.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-01-26, 14:40 2
PentagramOdDiabła napisał/a:

Kurwa jak widzę te jebane czarne samice w szale...ja kurwa ja tego nie rozumiem.. taki kurwa zwierzęcy temperament... To straszne jest jak to wpadnie w szał to powinno się odrazu odstrzelić.. dobrze wszyscy wiedzą, że jak to gówno wpadnie w szał to nie zapanujesz nad tym.. silne to kurestwo i nieokiełznane. Wyjebać strzała z jakiegoś obrzyna w tępy łeb.i tyle. Nienawidzę czarnego ścierwa zachowującego się w ten sposób. Nie jestem żadnym rasistą. Pracowałem parę lat w Szkocji, w Aberdeen. Stosunkowo niewiele tam czarnych w porównaniu do reszty UK Ale spokojnie. Pracowałem z paroma ziomkami czarnymi z Portugalii, z pochodzenia Wyspy Zielonego Przylądka (Cabo Verde) i zajebisci ludzie. Pracowalismy w rzeźni. Tam ich 4 było, koledzy z Lizbony . Co jakiś czas jakiś meczyk z nimi i ich ziomkami w "pedalską" piłeczkę. Super ludzie, weseli, nawet żarty o murzynach z dystansem traktowali. Witając się bczesto mówiłe - Yo Nygga! - i zero kurwa jakiegoś pierdolenia o rasizmie. Piona zbita i w odp. - Yo! 'sup my Black bro'? ... No jak powiedziałem, reszta na odstrzał.



To cygan jesteś ze cię małpy ze swoimi myliły?
Ludzie jak wszyscy. Tylko wychować i zabrać argument rasizmu.
Zgłoś
Avatar
Dawid0101 2023-01-26, 15:07
Ogórek napisał/a:

W tym zoo rozdzali broń. Trzeba wniosek o większą ilość.



Tam broni nie rozdają ani nie pozwalają na jej kupowanie - tam praworządni obywatele jeśli chcą to sobie ją kupują i broń palna jest policzalna w sztukach nikt jej na wagę nie nabywa i nie zbywa więc nie mówmy ILOŚĆ.
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-01-26, 15:32 1
Bambrych napisał/a:

To cygan jesteś ze cię małpy ze swoimi myliły?
Ludzie jak wszyscy. Tylko wychować i zabrać argument rasizmu.



Tak.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2023-01-26, 15:37 5
Bambrych napisał/a:


Ludzie jak wszyscy. Tylko wychować i zabrać argument rasizmu.



Przed kilkudziesięciu laty para amerykańskich naukowców próbowała wychować małpę. Eksperyment nie powiódł się.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-01-26, 18:29 1
Skąd te czarne gówna mają hajs na takie samochody?
Hmmm
Czarne gówna
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-01-26, 20:40
marcino_zly napisał/a:

Skąd te czarne gówna mają hajs na takie samochody?
Hmmm
Czarne gówna



pracuja w przeciwienstwie do ciebie nierobie. I nie g a ludzie.
Zgłoś
Avatar
Leatherface 2023-01-27, 8:58
PentagramOdDiabła napisał/a:

Kurwa jak widzę te jebane czarne samice w szale...ja kurwa ja tego nie rozumiem.. taki kurwa zwierzęcy temperament... To straszne jest jak to wpadnie w szał to powinno się odrazu odstrzelić.. dobrze wszyscy wiedzą, że jak to gówno wpadnie w szał to nie zapanujesz nad tym.. silne to kurestwo i nieokiełznane. Wyjebać strzała z jakiegoś obrzyna w tępy łeb.i tyle. Nienawidzę czarnego ścierwa zachowującego się w ten sposób. Nie jestem żadnym rasistą. Pracowałem parę lat w Szkocji, w Aberdeen. Stosunkowo niewiele tam czarnych w porównaniu do reszty UK Ale spokojnie. Pracowałem z paroma ziomkami czarnymi z Portugalii, z pochodzenia Wyspy Zielonego Przylądka (Cabo Verde) i zajebisci ludzie. Pracowalismy w rzeźni. Tam ich 4 było, koledzy z Lizbony . Co jakiś czas jakiś meczyk z nimi i ich ziomkami w "pedalską" piłeczkę. Super ludzie, weseli, nawet żarty o murzynach z dystansem traktowali. Witając się bczesto mówiłe - Yo Nygga! - i zero kurwa jakiegoś pierdolenia o rasizmie. Piona zbita i w odp. - Yo! 'sup my Black bro'? ... No jak powiedziałem, reszta na odstrzał.



Nie ma to tamto... odjebać wszystkich bez wyjątków
Zgłoś
Avatar
loky 2023-01-27, 9:44
Proszę administrację o zmianę tytułu filmu jako, ze wprowadza w błąd. Żadne małpy nie osiągnęły jeszcze rozwoju poziomu plemion. Stado tak ale to nadal zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-01-29, 0:03 1
Black_Hole napisał/a:

pracuja w przeciwienstwie do ciebie nierobie. I nie g a ludzie.



sprzedaż prochów to nie praca!
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2023-01-30, 4:18
BLM w akcji

Zgłoś