18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
SLOVAN 2021-05-19, 9:31 17
Zajebiste, taki troche drunken master z elementami judo. Piwko musi być.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2021-05-19, 9:39
Pięknie wbił go w glebę
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-05-19, 9:41 36
Przyznam że nie tego się spodziewałem...
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2021-05-19, 10:04 1
Zawodowo go rozjebał
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2021-05-19, 10:52 1
Wymuskany frajer myślał sobie że najebie typa bo mniejszy i bardziej pijany niz on. Do równego sobie nawet pet by nie wystartował, tylko spuścił wzrok i zszedł z drogi. Oj obiło sie kilku takich nocnych napinaczy, obiło...
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-05-19, 10:53 16
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Wymuskany frajer myślał sobie że najebie typa bo mniejszy i bardziej pijany niz on. Do równego sobie nawet pet by nie wystartował, tylko spuścił wzrok i zszedł z drogi. Oj obiło sie kilku takich nocnych napinaczy, obiło...



co ty brałeś ? ten wyższy nawet rąk nie używa to mały szukał draki xD i poskładał tego większego spokojnego xD
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-05-19, 11:01 9
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Wymuskany frajer myślał sobie że najebie typa bo mniejszy i bardziej pijany niz on. Do równego sobie nawet pet by nie wystartował, tylko spuścił wzrok i zszedł z drogi. Oj obiło sie kilku takich nocnych napinaczy, obiło...



ale jestes meski...
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-05-19, 11:04 4
To sie nazywa judo
Zgłoś
Avatar
Nyrewesa 2021-05-19, 11:06 6
swampman napisał/a:

ale jestes meski...



On tylko gra męskiego w sypialni ze swoim facetem
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-05-19, 11:15 1
Już w momencie jak na nim ręce w ten sposób położył, to czułem tego fikołka.
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2021-05-19, 11:21 6
Ludzie to pojeby, zamiast przeprosić jeden drugiego, życzyć miłego wieczoru to nie kurw jebane koguciki skaczą sobie do gardeł. Faceci są debilami.
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2021-05-19, 11:33
Pijany mistrz
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2021-05-19, 11:43
Asuritta napisał/a:

co ty brałeś ? ten wyższy nawet rąk nie używa to mały szukał draki xD i poskładał tego większego spokojnego xD



chuja wiesz, pewnie siedzisz tylko w piwnicy. Wyższy odwraca się za tamtym, który idzie dalej i nie reaguje, zamroczony alko, pewnie nawet nie zauważył ze wszedł w typa. Wyższy, słownie go prowokuje. Doskonale to widać.

swampman napisał/a:

ale jestes meski...



Nyrewesa napisał/a:

On tylko gra męskiego w sypialni ze swoim facetem



Uwielbiam takie komentarze o łbów co mnie na oczy nie widziały i nie znaja.
Dlaczego zakładacie że kazdy który pisze takie rzeczy jak ja musi byc ciota z przed kompa jak wy?

Dopuszczacie do siebie że możecie się mylić? nie macie nawet żadnych argumentów.

Ale ok , i tak was nie przekonam.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-05-19, 11:53 4
PanKukuruźnik82 napisał/a:

chuja wiesz, pewnie siedzisz tylko w piwnicy. Wyższy odwraca się za tamtym, który idzie dalej i nie reaguje, zamroczony alko, pewnie nawet nie zauważył ze wszedł w typa. Wyższy, słownie go prowokuje. Doskonale to widać.



no... ciekawe czemu wyzszy jest z przodu i nagle sie odwraca do pijusa pewnie pajeczy zmysl mu powiedzial ze za nim idzie pijany i moze sie do niego dojebac.
pozniej pijus sie zaczepia noga o wysokiego i go odpycha az w koncu nim rzuca... i lezacemu ktory nieogarnial przyjebal w pape.

alez zly ten "wymuskany frajer" ale zly!

PanKukuruźnik82 napisał/a:

chuja wiesz, pewnie siedzisz tylko w piwnicy. Wyższy odwraca się za tamtym, który idzie dalej i nie reaguje, zamroczony alko, pewnie nawet nie zauważył ze wszedł w typa. Wyższy, słownie go prowokuje. Doskonale to widać.
Uwielbiam takie komentarze o łbów co mnie na oczy nie widziały i nie znaja.
Dlaczego zakładacie że kazdy który pisze takie rzeczy jak ja musi byc ciota z przed kompa jak wy?
Dopuszczacie do siebie że możecie się mylić? nie macie nawet żadnych argumentów.
Ale ok , i tak was nie przekonam.



jakbys byl taki jak myslisz to bys nie musial o tym pisac w necie czego to i ile razu nie robiles...
no chyba ze lubisz podkreslac swoja meskosc

nie nie widzialem cie i nic nie zakladam... ty mnie tez nie wiedziales ale zakladasz ze jestem ciota "z przed" kompa...
oj ty meski klamczuszku hipokryto franku kimono :
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie