18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
JURIJ_77 2012-12-04, 13:17 1
mjrZenada napisał/a:

Cudze chwalicie, a swojego nie znacie.



znamy znamy - zielone od glonów morze, gdzie na 5m nie da się pod wodą nic zobaczyć. Dodatkowo woda zimna jak skurwysyn - nie powiem, sama przyjemność. Poza tym wolałbym zobaczyć takiego P-38, Dustera, Corsaira czy japoński Typ 59 Ha-Go (rarytas), niż oglądać w nieprzyjemnych warunkach barki czy kutry na Bałtyku. Tak, wiem, oczywiście na dnie Bałtyku jest nie mniej skarbów niż w okolicach wysp na Pacyfiku - nie odkrytych, niedostępnych ... baj de łej - część przedstawionych na fotkach Shermanów i Duster zostały zatopione specjalnie, by budować rafę koralową.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-12-04, 15:52
@autor
w ostatnim zdjęciu ludzik wygląda jak w GTA I
Zgłoś
Avatar
o................e 2012-12-04, 17:14 4

dzięki szefie za cynk
Zgłoś
Avatar
shatta 2012-12-04, 17:43
Nurkować, ogladać, odkyrwać, badać coś takiego - marzenie
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-12-04, 19:39 2














Sorki, że tak późno wrzucam, ale na uczelni byłem
Zgłoś
Avatar
G................r 2012-12-04, 19:55
Shermany najlepsze, chociaż IS-2 też zajebisty
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-12-04, 20:01 2



M60


Mitsubishi G4M


T-34 z widocznym numerem seryjnym wieży












Pak 38
Zgłoś
Avatar
mjrZenada 2012-12-04, 21:51 1
carloooss napisał/a:

mjrZenada dzieks za wstawke nurkuje sobie rekreacyjnie i napewno się skuszę w przyszłe lato na zwiedzanie pomorza

PIWKO



Dzięki i nie ma sprawy. Często gęsto w zatoce Puckiej, kiedy jest mniej wody, można podjeść do ORP Kujawiaka, bez potrzeby zakładania sprzętu.

JURIJ_77 napisał/a:



znamy znamy - zielone od glonów morze, gdzie na 5m nie da się pod wodą nic zobaczyć. Dodatkowo woda zimna jak skurwysyn - nie powiem, sama przyjemność.



Przepraszam milordzie. Następnym razem będą bąbelki, szampan i dziwki.

JURIJ_77, te nasze "barki" przynajmniej mają jakąś historię. Na tych barkach, trałowcach, okrętach itd ginęli ludzie. Chociażby z samego szacunku dla marynarzy zamilcz niż masz jakieś swoje tam mądrości prawic.
Zgłoś
Avatar
o................n 2012-12-04, 23:22


















Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-12-05, 2:39
Boże, jak ja uwielbiam patrzeć na rzeczy na dnie oceanów, mórz i tak dalej. Nie wiem czy wy tak macie - czy tylko ja personalnie mam taki dziwną kapę - ale lubię patrzeć jak toną duże samoloty albo statki. Dziwne fest, ale co zrobić. Dobry temat .
Zgłoś
Avatar
proncislaw 2012-12-05, 2:50
mjrZenada napisał/a:



Dzięki i nie ma sprawy. Często gęsto w zatoce Puckiej, kiedy jest mniej wody, można podjeść do ORP Kujawiaka, bez potrzeby zakładania sprzętu.



to mnie Kolego zaciekawiłeś....
mówisz, że można tam bezproblemowo dojść bez sprzętu? no chyba nie od samego brzegu? (pomijając już nawet odległość - chyba najbliżej i najpłycej jest od Kuźnicy, ale to i tak ze 3,5 km) Wiki i inne źródła podają, ze wrak leży na 5 metrach?
Nie ukrywam, ze przy najbliższej okazji i przy ekstremalnie niskim poziomie wody sam bym się tam wybrał
Zgłoś