18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
X................3 2019-12-15, 14:07
Taki sobie temacik a rzucacie się na siebie jak wściekłe psy.
Zgłoś
Avatar
Rydzu92 2019-12-15, 14:32 3
Też nie rozumiem takich docinek typu - "Boli Cię pisowska pupa?"
A co ma kurwa piernik do wiatraka?! Nawet nie spodziewałem się, że na Sadolu znajdę osobę, która będzie pod wpływem tego teatrzyku jaki serwują nam po 89'. Jak bardzo trzeba mieć spierdolony łeb, że brać udział w tej politycznej wojence PiS vs. PO... kisnę strasznie czytając takie komentarze.
Zgłoś
Avatar
swiety_piotr 2019-12-15, 14:34 1
Miles87 napisał/a:

@HAL9000/2
"Normalnie Nobel zaraz po tej "polskiej" ukraince ..."
Boli cię pisowska pupa ?



Lubię czasem wskoczyć na różne, przeciwstawne sobie portale. Na pewnym takim (na którym spuszczają się nad panią Olgą jak niektóre babcie na Jarkiem - wyzwolicielem) były jej cytaty. Przeczytałem kilka i złapałem nastrój aby stworzyć coś równie wspaniałego. Teraz się pochwalę.

Gdy świeci słońce, to jest jasno,
A gdy pada deszcz to jest mokro...


Dziękuję, dziękuję.

Nie czytałem jej twórczości, podejrzewam, że ma bardziej wartościowe teksty i przemyślenia niż te , które internauci z lepszej intelektualnie warstwy społecznej kładą na monitor jak baranka na ołtarz, dziękując ze łzami w oczach jak Koreanki Kimowi, za polepszenie świata. Oczywiście, musiała jak większość docenionych artystów, zjebać sobie u mnie opinię wtrącając się do polityki i jakichś dzisiejszych komercyjnych wojenek gównoideologicznych. Tfu! Dlatego nawet nie tknę jej książki, jakkolwiek dobra by nie była.

Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2019-12-15, 14:40
Przy uszkodzonym SSP jedziemy do 20km/h do czasu minięcia przez czoło pociągu przejazdu. Jedyne do czego można się tu przyczepić to to, że sygnał "RP1 baczność" nie był wielokrotnie podawany.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2019-12-15, 15:20 1
Miles87 napisał/a:

@HAL9000/2
"Normalnie Nobel zaraz po tej "polskiej" ukraince ..."
Boli cię pisowska pupa ?



ADMINIE przybywaj krolu zloty - zajmij sie parchem, ktory nie zna regulaminu.

Polityczne komentarze pod tematem nie zwiazanym z polityka!
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-12-15, 15:33 2
Wydaje mi się, że to był przejazd niestrzeżony w trakcie modernizacji, który nie uzyskał jeszcze odbioru technicznego. Dlatego sygnalizatory świetlne są obrócone o 90 stopni i zapewne znaki pionowe przy drodze wcześniej jeszcze nie zostały zdemontowane.
Zgłoś
Avatar
J................k 2019-12-15, 15:34 1
Tututu tuntu tu tu

Zgłoś
Avatar
spinaczel 2019-12-15, 17:11
zwykle lagi
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2019-12-15, 17:43
Wg mnie dobry pomysł z tym nagraniem. Zawsze przed przejazdem zwalniałem rozglądając się na prawo i lewo. Odkad zobaczyłem pierwszy film tego typu zacząłemsię zatrzymywać.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2019-12-15, 17:55 1
Naliczyłem 15 wagonów.
Zgłoś
Avatar
AndrzejWielkaPała 2019-12-15, 17:56
Mieszkam niedaleko tego miejsca i droga gdzie stoi ten gowniarz jest zamknieta bodajze do kwietnia, z drugiej strony jednak taka sytuacja nie powinna miec miejsca.

HAL9000/2 napisał/a:

życze powodzenia zebys wkoncu mutacji dostal bo cienko brzmisz na nagraniu xD

Zgłoś
Avatar
emka1990 2019-12-15, 18:07
Jest to przejazd mojej firmy. Moi koledzy go uruchamiali. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania zwiazane z tą sytuacją. Zbadano sytuację przez BAT i nie stwierdzono nieprawidłowości. Sytuacja była awaryjnym zamknięciem z funkcji autohet - czujnik wyłączający działa jako załączający, a kolejny za przejazdem jako wyłączający.

Temat stary, na rynku kolejowym był jakieś pół roku temu. W tym roku zostało siana w PLK i otrzymaliśmy zlecenie przerobienia przejazdów (są dwa w odległości około 1km od siebie), żeby zwiększyć bezpieczeństwo nawet w sytuacji podania SZa w Krzesinach i w Starołęce.
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-12-15, 18:32 1
emka1990 napisał/a:

Jest to przejazd mojej firmy. Moi koledzy go uruchamiali. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania zwiazane z tą sytuacją. Zbadano sytuację przez BAT i nie stwierdzono nieprawidłowości. Sytuacja była awaryjnym zamknięciem z funkcji autohet - czujnik wyłączający działa jako załączający, a kolejny za przejazdem jako wyłączający.
Temat stary, na rynku kolejowym był jakieś pół roku temu. W tym roku zostało siana w PLK i otrzymaliśmy zlecenie przerobienia przejazdów (są dwa w odległości około 1km od siebie), żeby zwiększyć bezpieczeństwo nawet w sytuacji podania SZa w Krzesinach i w Starołęce.



Pewnie KZA, albo inna chujowizna, bo Bombardier nie zostawiłby takiego gówna. Uczestniczyłem w sprawdzaniu automatyki Bombardiera przez pracowników tej firmy. Zapewne Twoje odpowiedzi były równie fachowe, jak praca Twoich kolegów z firmy. Najważniejsze, że nie wykryto nieprawidłowości i pewnie robota zostanie odebrana. A to, że systemy zabezpieczeń działają beznadziejnie, to sprawa drugorzędna.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2019-12-15, 18:43 1
Veltur. Samo, to się błyska i pierdzi. Nie coś się zjebało, tylko ktoś coś zjebał. To nie misja Apollo. Widziałem tego typu urządzenia projektowane przez 8-latka w Minecraftcie, a jego 15-letni brat wykonywał na bieżąco funkcjonalne prototypy w skali H0.
To są zbyt proste urządzenia, żeby obarczać czynniki zewnętrzne.
Zgłoś
Avatar
mariusz3pl 2019-12-15, 19:33
Oto prywatna wiadomość którą otrzymałem od Miles87.

,,masz bałagan w głowie i ty jesteś antypolakiem chociżby że obniżasz średni poziom intelektualny więc zrób dobry uczynek weź kilku niedrozwojów z konfederacji i spierdalajcie na jakąś wyspe. Pajacyku !''

@Miles87 nie jestem fanem konfederacji, pozdrawiam Cię ciule...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie