18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Lipton92 2012-06-03, 17:41
Sport jest mało popularny, bo jest ciekawy momentami. Za duzo gwizdków, a jak się zbiorą do kupy (rak, czy inny młyn) to przez chwilę nie dzieje się nic, a potem gwizdek. Szarże krótkie, kończone zwarciem, czytaj gwizdkiem.
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-06-03, 19:55
mark13pl napisał/a:



Chyba hormonem dominującym jest u ciebie estrogen.


Skoro lubisz przytulać się do spoconych facetów to nikt nie ma nic przeciwko.
Zgłoś
Avatar
Loth1207 2012-06-03, 20:11
Osoby tutaj ktore smieja sie z "przytulania do facetow" czyli chyba z kazdego sportu kontaktowego to najwyrazniej male pizdeczki, ktore na wfie graly tylko w badmintona(bez hejtow dla tej gry) i to pod przymusem
Zgłoś
Avatar
Marshal 2012-06-03, 20:56
Efektowne ale i tak nie mogli go zaatakowac - nie mozna uderzac zawodnika w powietrzu.

@Andreez91
Bo ja wiem? inne zalozenie jest w sumie i zupelnie inne zasady. W rugby w zasadzie tylko uderzenia na zaownika z pilka a w futbolu po to zeby utorowac droge RB czy innemu zawodnikowi z pilka.
No i te ochraniacze jakos mnie nie przekonuja.
Zgłoś
Avatar
Loth1207 2012-06-04, 0:19
Nie gralem w zaden z tych sportow ale raczej sklanialbym sie w strone rugby. Wiem ze w footballu sa te cale zalozenia taktyczne i przepychanki nie sa bez celu ale dla mnei wyglada to tak, ze pilka przelatuje nad cala obrona i lapie ja jeden szybki typek ktory konczy gre(w zajebistym uproszczeniu), a w rugby mozna podawac pilke tylko do tylu z tego co wiem wiec ostatecznie zawodnik z pilka musi sie spotkac z obrona. Bardziej podoba mi sie taka koncepcja.
Zgłoś
Avatar
RofB 2012-06-05, 1:33
Szczerze? Nie widzę nic ciekawego w tej grze... nudna, nic się nie dzieje, a jak coś to zaraz jest przerwane bo... no właśnie: nie zawsze wiadomo. Lubie ten sport ale jak się gra z kumplami ale do oglądania dno. A co do sportów kontaktowych to jest dużo ciekawszych do pooglądania gdzie technika jest o wiele ważniejsza od reszty i jest mniej przerw. I nie chodzi mi tutaj o noge czy kosza tylko np. o judo, boks czy inna sztukę walki.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-06-07, 11:16
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2012-06-07, 14:31
W tym pierwszym filmiku duksaja przy napisie "glory" faceci za kazdym razem napierdalaja o glebe. Pomyslalem, ze jakby ktos, kto do obejrzenia tego filmiku, nie slyszal o rugby moglby sie niezle usmiac
Zgłoś