18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
makabrax 2012-06-03, 11:36 3
nie to jak poprzytulać się do spocynych męskich tyłków... taaa walka... męski sport... mhm...
Zgłoś
Avatar
Kowal91 2012-06-03, 11:38
makabrax napisał/a:

nie to jak poprzytulać się do spocynych męskich tyłków... taaa walka... męski sport... mhm...



Człowieku... Sport = pot.

W sumie fakt przed kompem grając w gry sie nie upocisz...
Zgłoś
Avatar
Misza123 2012-06-03, 11:40 2
Podawanie pilki do tylu jest bardzo ekscytujace
Zgłoś
Avatar
m................l 2012-06-03, 12:30 20
makabrax napisał/a:

nie to jak poprzytulać się do spocynych męskich tyłków... taaa walka... męski sport... mhm...



Chyba hormonem dominującym jest u ciebie estrogen.
Zgłoś
Avatar
Abduls1p 2012-06-03, 13:12
To są prawdziwi kaskaderzy, nie tam futbol amerykański...
Zgłoś
Avatar
andreez91 2012-06-03, 14:09 2
up@ przyjdz na trening futbolu to zobaczysz co to prawdziwy sport w futbolu nie masz zahamowań i uderzasz jak chcesz czym chcesz i jest 100% mniej macania niż w Rugby nie mówie że Rugby jest złe ale ja jednak po rocznej grze w rugby przeszedłem na futbol amerykański i dopiero teraz czuję że zyje i mogę sie na prawdę wyżyć
Zgłoś
Avatar
Samilo 2012-06-03, 14:12 9
@up i w końcu możesz się namacać
Zgłoś
Avatar
sedroo 2012-06-03, 14:31 5
wpizdu polowa osob ktore krytykują takie sporty kontaktowe jakimiś tekstami typu "przytulanie sie do spoconych męskich tyłków" cale życie chyba siedzi przed pc, nie znajac smaku rywalizacji bólu i tego wszystkiego czym jest "sport". Aż kurwa boje sie pomyśleć co będzie w razie wojny... stanę do boju z kim? Typem który jedyną przemoc której był świadkiem występowała w jakims gta czy innej grze?
Zgłoś
Avatar
LuoXiahong 2012-06-03, 14:35
Futbol amerykański i tak jest lepszy, chociaż nie ulega wątpliwością,że rugby to ciekawy sport. Go go Indianapolis!!!
Zgłoś
Avatar
megaromek 2012-06-03, 15:11 1
pojebany sport- podanie do tyłu, gleba, macanie, podanie do tyłu, gleba macanie, przepychanie, macanie, podanie do tyłu, gleba, podanie do tyłu, gleba, podanie do tyłu, macanie, przepychanie, podanie do tyłu, gleba, gleba, gleba, przepychanie, macanie, podanie do tyłu i przyłożenie...
Zgłoś
Avatar
Merowing 2012-06-03, 15:18 1
Rugby jak i futbol amerykański to świetne sporty. Sam grałem w futbol, znam ludzi z rugby. Ich popularność w Polsce wzrasta. Tegoroczny finał futbolu amerykańskiego odbędzie się na stadionie Narodowym w Warszawie. Ignorancja i jechanie tych sportów wynika z niewiedzy zasad, które są bardzo proste, no może nie dla wszystkich... Większość tych osób z treningu wróciła by z płaczem. Co ja mówie, pewnie tak wracają po meczu swojej wielbionej podwórkowej piłki nożnej jak dostaną lekko w piszczel.. W rugby i w futbolu ludzie łamią palce podczas meczów, ale adrenalina każe im grać do końca z pełną satysfakcją.
Zgłoś
Avatar
OdblaskowyPlecak 2012-06-03, 16:10
sport dla pedałow
Zgłoś
Avatar
duxaj 2012-06-03, 17:04 1
Największym sportem dla pedałów jest obecnie piłka nożna, nie mylić s piłką nożną graną 30 lat temu ponieważ wtedy to był sport teraz to jest tylko i wyłącznie pomysł na zarabianie pieniędzy co niestety widać na boiskach.

Rugby jest dla mnie najlepszą grą zespołową na świecie, bez udawania, bez odpuszczania należą się wielkie pokłony dla zawodników którzy nierzadko poświęcają swoje zdrowie i czas dla zespołu i wygranej. Ten sport z pewnością daje szkołę życia aby nigdy się nie cofać, nie odpuszczać że nic nie jest zależne od przypadku a czym więcej pracy włożysz aby być lepszym tym sukces będzie smaczniejszy. Dość często widziałem czy w pracy w Anglii czy np. w banku ludzi w garniturach na wysokich stanowiskach obdrapanych lub z limami pod oczami ponieważ nie ma gry w rugby na 50%.





Więc jeżeli nie rozumiecie co oznacza ten sport nie wypowiadajcie się.
Zgłoś
Avatar
berafito 2012-06-03, 17:25
ma zwyklego murzyna, ktory go nosi na rekach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie