18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Jako ze jestem zwolennikiem swobodnego dostepu do BRONI PALNEJ, jak i bialej.

Wrzucam konkretny Material dotyczacy Swobodnego Posiadania Broni w USA i jego Regulacjach.





Dla lewakow i gowna - czyt. gejow Material sie nie spodoba.
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-05-03, 23:17
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Olasty 2013-05-03, 23:24 7
Kurwa mać jak ten czarnuch mówił, każdy ma śmiercionośną broń. Japierdole co za argument można, zajebać kogoś rękoma, ucinajmy ręce. Można zabić kogoś kamieniem, kutasem, czy kurwa plecami jak będziemy mieli szczęście. Jednak jak bandyta miałby mnie sztyletować i miałbym się wykrwawiać minut 10 to wolałbym dostać kulkę i względnie bezboleśnie (zależy w co dostaniemy) umrzeć. Argumenty przeciwników broni zawsze są takie same. Bronią można zabić, dzieci jak złapią to wypadki itp. Z dziećmi kwestia zabezpieczenia broni i wychowania. Mój ojciec jest myśliwym i zawsze broń -a miał jej z 7 sztuk- chował w szafie pancernej, poza tym wykształcił u mnie za dziecka nawyki czego można, a czego nie można z bronią robić. Dlatego lepiej, żeby o broni mówić dużo to i będzie mniej wypadków. Poza tym lud może się bronić, jednostka może się bronić. Każdy argument leży po stronie posiadaczy broni, a przeciwnicy zawsze mówią to samo bo to bo tamto, tak samo jak nasi politycy.
Zgłoś
Avatar
ramzes12 2013-05-03, 23:31 6
Prosta zależność.
Przestępca stoi ponad prawem-nie liczy się z nim, może mieć każdy rodzaj broni.
Ofiara do prawa musi się dostosować- chodzi mi o możliwości obrony własnej.
Jeśli prawo w tej sytuacji coś ogranicza, to tylko ofiarę.
Zgłoś
Avatar
boolgot 2013-05-03, 23:46 18
Cytując wywiad z JKM:

TVN: - Nie będę czuł się bezpiecznie wiedząc, że kilku ludzi wokół mnie ma broń i może mnie zabić jeśli na nich źle spojrzę czy krzywo się uśmiechnę.
JKM: - A jak ma czuć się kobieta idąc ulicą i wiedząc, że każdy facet ma przy sobie narzędzie gwałtu ?
TVN: - Nie każdy facet jest gwałcicielem.
JKM: - Nie każdy uzbrojony jest mordercą.

koniec wywiadu i cytatu
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-05-03, 23:57 4
boolgot napisał/a:

Cytując wywiad z JKM:

TVN: - Nie będę czuł się bezpiecznie wiedząc, że kilku ludzi wokół mnie ma broń i może mnie zabić jeśli na nich źle spojrzę czy krzywo się uśmiechnę.
JKM: - A jak ma czuć się kobieta idąc ulicą i wiedząc, że każdy facet ma przy sobie narzędzie gwałtu ?
TVN: - Nie każdy facet jest gwałcicielem.
JKM: - Nie każdy uzbrojony jest mordercą.

koniec wywiadu i cytatu



Ogladalem to, ale mimo to Facet z TVN dalej chcial wciskac ze bron dla 'ludu' jest zla, ale przyznal ze nie wie co mowic.

JKM rozjebal typa z TIVIENU
Zgłoś
Avatar
karkov666 2013-05-04, 0:14 1
Walczą z przestępstwami i nnnymi chujami-mujami dokonywanymi przy użyciu broni palnej.

Jakby wprowadzili każdemu po (załóżmy 18tym-25tym) roku życia nakaz posiadania broni to byłbym ciekaw wyników badań dotyczących przestępczości/przemocy/samobójstw/gwałtów etc. z użyciem broni palnej, bądź jakiejkolwiek przemocy.

Musiałoby oczywiście powstać prawo kiedy można użyć tej broni, a kiedy nie. Lecz sama świadomość tego, że każdy ma broń uchowała by "wiekszość" przed idiotami bawiącymi się w GTA w prawdziwym świecie. Eliminacja takich osób nastąpiła by niezwykle szybko i po jakimś czasie byłby spokój.

Mogło by się nawet okazać, że w końcu bóg zszedł na Ziemię.
Zgłoś
Avatar
WhoCaresAboutNik 2013-05-04, 0:23 1
Powiem tak. Jak jakis debil wyciagnie pukawke na ulicy, to przy powszechnym dostepie broni palnej bedzie mial 5 pukawek w siebie wycelowanych w ciagu 3 sekund. Zreszta bandyta bedzie wolal nielegalna bron, bo brak rejestracji i tania. Przy obwodzie kalingradzkim mozna kalasznikow AK 47 dorwac za 1k euro razem z amunicja. Pozadny pistolet ze sklepu by kosztowal by 1,5k PLN. Mozna miec cien nadzieji ze uda sie obronic, do tego taka bron nielatwo ukryc (w przypadku ak).
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2013-05-04, 0:37 6
govinem napisał/a:



Ogladalem to, ale mimo to Facet z TVN dalej chcial wciskac ze bron dla 'ludu' jest zla, ale przyznal ze nie wie co mowic.

JKM rozjebal typa z TIVIENU



Tak, tak, Korwin KRUL, i "jego" cudowne historyjki.

snopes.com/politics/quotes/reinwald.asp

Wszyscy Wy którzy jesteście za. W sumie sam jestem "za" ale nie na zasadach dostępności dla "wszystkich" Nie bierzecie pod uwagę jednej konkretnej w chuj rzeczy. Tam ludzie są wychowywani w kulturze broni, coś jak my w kulturze wódki. Zastanawialiście się dlaczego wszyscy inni na całym świecie tak nas podziwiają za to? Ano właśnie, podobnie my podziwiamy ich. Tam tyczy się to broni (podobnie jak w innych krajach gdzie dostęp jest właściwie nielimitowany).

I jak wyobrażam sobie że nagle jeden z drugim elo rap jaro i lovelas staszek zaczną wymierzać "gnata za policzek" albo za to że się krzywo spojrzał.

To byśmy mieli tutaj kurwa drugi meksyk

Zresztą wszyscy tu ogarnięci a jak się najebią czy wkurwią bo sąsiad nowym golfem pod blok podjechał to już by pół klatki schodowej było wyczyszczone albo powtórka z Oscara Pistoriusa.

Pozdrawiam was ciule.
PS. chuj mnie obchodzi czy jesteście prawicowi czy lewicowi. jak nie myślicie logicznie to chuj z wami wszystkimi.
Zgłoś
Avatar
dawid1992 2013-05-04, 1:28 1
1. Broń mogła by być ogólnie dostępna w Polsce, ale po co ? - ktoś kto chce mieć broń by zabijać bo jest np dilerem, gangsterem, mordercą tak czy tak ją zdobędzie a osoba narażona na atak nie ma się czym bronić gdyby miała łatwy dostęp do broni miała by ją przy sobie i zajebała by napastnika ale jest też druga grupa ludzi np dresów cwaniaków zwykłych bandytów którzy nie maja broni jak to bywa wśród asfaltów w USA dzięki czemu są mniej niebezpieczni
2. Broń powinna być legalna w USA a po co ?
- USA jest wielkim krajem i najbliższy komisariat policji jest oddalony czasem nawet o ponad 100 km policja do wezwania może przyjechać najszybciej w pół godziny godzinę czasem później wiec policjanta w tym momencie zastępuje nam pistolet który mamy pod ręką i który nas "obroni"
-w Ameryce grupa ludzi np dresów cwaniaków zwykłych bandytów ma już broń i jej używa wiec obywatel musi mieć się czym bronić .
Niektórzy traktują broń jak jakąś nowinkę techniczną i chcą żeby w Polsce też była legalna bo w Ameryce jest ale nie możemy używać tych samych argumentów bo u nas byle kto nie ma broni na ulicy bynajmniej ja nie słyszałem dawno o żadnej strzelaninie a odległości są mniejsze i policja choć tego nie robi to może przyjechać nieco wcześniej i nas uratować pozatym nie każdy byle złodziej włamujący się do sklepu czy do czyjegoś samochodu zasługuje na kulkę w łeb a ludzie którzy realnie narażeni są na potraktowanie bronią czyli ludzie bogaci tą broń mają
Zgłoś
Avatar
KKdemona 2013-05-04, 2:05
@WhoCaresAboutNick
Nie wierzę ci, kumpel napadł typa (nie rabunkowo ale jak to się mówi za darmo) ,połamał mu kości w twarzy i dostał wyrok w zawiasach Co moim zdaniem powinno się dla niego skończyć więzieniem, ale jednak był wolny. Więc nie wymyślaj bo ,żeby trafić do paki za przekroczenie granic obrony koniecznej to musiał złamać mu rękę a potem skakać po głowie. Prawo nie powinno zezwalać na lincz bo to nas odróżnia od afryki
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-05-04, 2:13
Tekst o broni i wpierdalanie w opis gejostwa i lewactwa świadczy tylko o tym, że najwidoczniej jakieś lewaki wyjebali Cię w dupę przy pomocy porządnej flinty, bo sorry, ale sensu w tym żadnego.

A co do tematu to broń dostępna dla wszystkich, ale tylko długa, którą możesz trzymać TYLKO w domu plus prawo, które pozwala odstrzelić każde ścierwo, które narusza twój prywatny teren.
Krótka nigdy masowo, bo nasza mentalność + zamiłowanie do dobrej zabawy % i zidiocenie społeczeństwa zapełniałoby serwisy informacyjne coraz to bardziej absurdalnymi i bezsensownymi przypadkami zabójstw w wyniku, "bo źle spojrzał", "bo nie miał papierosa", "bo nie zszedł z chodnika", "bo nie miał dwójki na piwo" itd. itp.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-05-04, 2:47
govinem - dzięki za wzruszyłem się
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-05-04, 7:52
Nawet gdyby w Polsce broń palna była legalna to i tak byłoby stać na nią tylko nielicznych.
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-05-04, 8:06
Jack Daniel's napisał/a:



Jestem lewakiem, nie lubię gówna - czyt. gejów. Materiał mi się podoba. I co powiesz, autorze?



Ja Ci powiem,że pewnie Ci się tylko wydaje,że jesteś lewakiem.
Zgłoś
Avatar
thez 2013-05-04, 9:00 1
Ja powiem tyle, że polskie społeczeństwo jest całkowicie rozbrojone (nigdy na przestrzeni wieków nie było tak źle), do tego nie posiadamy (praktycznie, nie mówie o teorii) wojska. Do tego jesteśmy uzależnieni od Niemców, ktorzy byli naszym wrogiem jeszcze przed chrztem Polski.

Na bank nie pozwolą nam posiadać broni bo nasz kraj ma być landem niemieckim.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie