18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
niesnaki airsoftowe
F................d • 2015-02-16, 17:16
Może to i dla mnie strzał w kolano jako gracza, ale...
...kolegów chyba poniosła trochę adrenalina, albo ktoś tu "termosił".

Uprzedzając:
- Nie, nie grałem w paintball
- Tak wiem "sczelają się kuleczkami dzieciaczki"
- Tak wiem paintball lepszy
- I wiem, że mam to w dupie


Zgłoś
Avatar
Swir_93 2015-02-17, 14:58
Widać że to nie amatorzy i nie ma wśród nich ,,mężczyzny" ważącego 40 kilo z torebką na ramieniu!
Zgłoś
Avatar
srylag 2015-02-17, 15:00 3
Jak jakoś pół roku temu byłem na ASG, to jak ktoś oberwał, to się nie spinał. Na początku było słabo, bo ludzie kampili, ale później wyszły szybkie akcje z przemieszczaniem i skradaniem, liczył się szybki atak, i często nie było czasu na "odpadasz!" bez strzelania, a raczej strzał i "ŁO KURWAAA!". Wyszliśmy posiniaczeni nawet na dupie. Ale nikt do nikogo spin nie miał, a raczej gadanie jak to oni nie oberwali ;p
Zgłoś
Avatar
ElManiure 2015-02-17, 15:12 2
czekać tylko jak ktoś wyciągnie jakiegoś kabara z kamizelki i zapierdoli kose w tym przypływie szału
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2015-02-17, 15:22 2
Pierwszy fajny film z airsoftu.
Zgłoś
Avatar
n................h 2015-02-17, 15:59
Yeah, walka wręcz. Powinni użyć noży , jeżeli jakieś mieli.
Zgłoś
Avatar
seracon 2015-02-17, 16:04
Pierwszy facet jakiego słyszałem na wideo jak przyczy "calm down" niczym kobieta zamiast ich rozdzielić czy coś
Zgłoś
Avatar
Erhid 2015-02-17, 16:05
No cóż tak to jest jak się debile zbiorą na ASG, co do samych broni, jeśli ktoś dopuszcza bronie automatyczne po 700 fpsów to jest debilem i tyle, u nas broń automatyczna do walki w pomieszczeniach itp. miała max 450 fpsów i ni uja więcej. Większość osób i tak miała broń krótką jak się szło jakimiś korytarzami. Snajperki miały więcej ale nikt ze snajperką nie ładował się do pomieszczeń.

Serią z 450 fpsów zebrało się nie raz, że boli ? no jasne że kurwa boli ale z kulek z farbą boli jeszcze mocniej jak ktoś jest pizdeczka i boi się odrobiny bólu to nie idzie na ASG.

Jedyne kłótnie z 4 lat ASG jakie pamiętam to jak ktoś został zobaczony, że chodzi bez okularów (wtedy był gruby opierdol) i czasem się kogoś opierdzieliło jak się nie przyznał, ewentualnie takiemu dawało się serię z hicapa (300 kulek) z odległości kilku metrów i już się przyznawał
Zgłoś
Avatar
chumak 2015-02-17, 16:16 3
Cytat:

Poszlo o 14 latka, gurby dostal od niego i widocznie go to zabolało (możne młody nie wiedział, ze jak ktoś jest blisko to się mówi poof, a nie laduje sie z broni co ma 700 fps' ow)



Nie przesadzasz trochę? 700fps to się spotyka raczej w tuningowanych snajperkach i to w lesie czy innej walce na dalszy dystans. Na ogół dobre repliki mają w granicach 330-450fps. Akcja z filmiku wygląda mi raczej na bliski dystans między budynkami (chociaż mogę się mylić), nie wiem jak w USA i innych krajach ale w Polsce raczej ustala się górny limit fps na 350 do walki w CQB (Close Quarters Battle). A tak swoją drogą to ja oberwałem raz z 350fps w szyję z kilku metrów, ból niesamowity i opuchnięty bąbel na szyi przez pół dnia, ale nie rzucałem się na nikogo z pięściami i tym bardziej nie rozumiem tych kozaków z filmiku poubieranych w mundury od stóp do głów a bijących się o kulkę w kolano.
Zgłoś
Avatar
KucykZagłady 2015-02-17, 16:30
Ci co piszą że painball jest lepszy, poproście mamy aby was zabrała na kolonie asg dzieciaczki to się z rojem postrzelacie
Zgłoś
Avatar
sauerps 2015-02-17, 17:34 1
Czemu po prostu jeden nie zastrzelił reszty...?
Zgłoś
Avatar
Garrison 2015-02-17, 17:53
defcon1 napisał/a:

ASG jest spoko, chociaż przypuszczam, że jeden taki amerykaniec z tego filmiku nosi na sobie 20 moich wypłat



Patrząc po nich to nie więcej, jak 3tys.zł.

LordBaelish napisał/a:

czekać tylko jak ktoś wyciągnie jakiegoś kabara z kamizelki i zapierdoli kose w tym przypływie szału



Mam KA-BARa. Polecam
Zgłoś
Avatar
beton3888 2015-02-17, 18:31
Tylko FIA.
Zgłoś
Avatar
AvengedSix 2015-02-17, 21:59
Erhid napisał/a:

No cóż tak to jest jak się debile zbiorą na ASG, co do samych broni, jeśli ktoś dopuszcza bronie automatyczne po 700 fpsów to jest debilem i tyle, u nas broń automatyczna do walki w pomieszczeniach itp. miała max 450 fpsów i ni uja więcej. Większość osób i tak miała broń krótką jak się szło jakimiś korytarzami. Snajperki miały więcej ale nikt ze snajperką nie ładował się do pomieszczeń.



Replika, nie broń
Zgłoś
Avatar
pilmia 2015-02-17, 22:00
defcon1 tak jak napisał poprzednik 20 to nie jednak napewno dużo, w Polsce jest pełno grup rekonstrukcyjnych( nie mylić z stylizacją) jest to dość wąskie grono, i tam ci bardziej zaawansowani nie dopuszczają żadnej kopii wszystko kontraktowy sprzęt, często sama koszulka pod kamizelkę tzw combat shirt to koszt ok 1200 zł

Garrison pozory mylą, kamizelka może wyglądać na kopie a okazać się oryginałem tak samo ochroniki słuchu, a co do kabara to tego bojowego co kamizelkę przebija ?
Zgłoś
Avatar
healfwer 2015-02-18, 10:11
Osobiście wolę paintball.
W ASG często się spotykałem z podkręcaniem replik - bo kulka dalej leci.
Z tego co wiem, to bardzo często sprzęt jest atestowany do 300 FPS. A Jeszcze częściej jest nieatestowany.
Zgłoś