18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
ulana_szmira 2023-11-16, 10:41 4
pierdolony śmieć
Zgłoś
Avatar
Verdi 2023-11-16, 11:27 2
zgrzeczniał jak kamerę zobaczył
Zgłoś
Avatar
gonzor 2023-11-16, 11:58 2
Ruskie muszą budować windy z grubszej blachy, klatki MMA
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2023-11-16, 12:04 15
ulana_szmira napisał/a:

pierdolony śmieć



Nie wiesz o co chodzi, koleś z twarzy nie wygląda na patusa, może puściły mu nerwy bo coś odpierdoliła
Zgłoś
Avatar
Fx12 2023-11-16, 13:44 4
A teraz nie dość że głupia to jeszcze bez zębów
Zgłoś
Avatar
GangTrap 2023-11-16, 14:13 9
zbynekmaslanka napisał/a:

Nie wiesz o co chodzi, koleś z twarzy nie wygląda na patusa, może puściły mu nerwy bo coś odpierdoliła



Jestem przekonany że to jebany leszcz który potrafi podnieść rękę tylko na babę. Gardzę takim gównem które wyżywa się na słabszych. Gby jakiś koleś go wkurwił wątpię żeby tak się rzucał jak do tej baby.
Zgłoś
Avatar
Autor 2023-11-16, 14:15 11
zbynekmaslanka napisał/a:

Nie wiesz o co chodzi, koleś z twarzy nie wygląda na patusa, może puściły mu nerwy bo coś odpierdoliła



Dokładnie! Z ryja wygląda na zapijaczoną mordę, może nakrył ją jak ciągnęła druta menelowi za czerpak melasy... To go poniosło.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2023-11-16, 16:19 3
GangTrap napisał/a:

Jestem przekonany że to jebany leszcz który potrafi podnieść rękę tylko na babę. Gardzę takim gównem które wyżywa się na słabszych. Gby jakiś koleś go wkurwił wątpię żeby tak się rzucał jak do tej baby.



Czyli typowy kacap. Tchórzliwy, fałszywy, mocny tylko w pysku, poniewiera słabszymi a silniejszym liże dupe.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-11-16, 16:31 1
Ale brzydla zapijaczona rusko-mongolska bladź...

zbynekmaslanka napisał/a:

Nie wiesz o co chodzi, koleś z twarzy nie wygląda na patusa, może puściły mu nerwy bo coś odpierdoliła


Ta, na pewno... Zupa była za słona.
Zgłoś
Avatar
Cephelion 2023-11-16, 21:49 4
GangTrap napisał/a:

Jestem przekonany że to jebany leszcz który potrafi podnieść rękę tylko na babę. Gardzę takim gównem które wyżywa się na słabszych. Gby jakiś koleś go wkurwił wątpię żeby tak się rzucał jak do tej baby.



Chuja wiesz a pierdolisz - Dawno temu na emigracji spotkałem starą kurwę z Kielc - jebana na początku mnie tylko wkuriwała. potem zaczynała mi wokoł dupy obrabiać, potem zazdrosna, że mam robotę, a jej synuś walił wódę z kolegami w pokoju obok, zaczęła mi mącić w pracy - fałszywie mnie oskarżyła - w efekcie czego ujebali mi premię.
Córka miała wtedy leczenie (zespol kawasakiego) musiałem dolecieć do polski, żeby żonę zamienić w szpitalu na opiece. Akurat ta premia (400 funtów) miała być "na życie" resztę wysłałem co do grosza żonie na leczenie.

Przez te kurwe nie pojechałem o czasie i musiałem prosić się i pożyczać hajs.

Dojechałem kurwę przy wszystkich domownikach (mam 195cm i 170KG wagi = chociaż ludzie twierdzą ze mam max 110 - duzo pracuje fizycznie i cwiczę) podniosłem ją jedna reką pod sufit i zapytałem czy chce zbierać zeby polamanymi rękoma ? Ta szmata wyśmiała mi się w twarz....odpuściłem bo pomyślałem "tylko lamusy biją starsze i bezbronne kobiety" - kiedy opuściłem ją na ziemie ta napluła mi w twarz...

W kilku typa mnie powstrzymywali zebym nie rozkurwił jej czaszki, a ta wychodząc z pokoju śmiała mi się w pysk.

Zrobiła ze mnie frajera i chuja za to jej sie stało - a powinna łykać własne zęby

W efekcie miałem (sic!) sprawę o 'sexual abuse'...

Tego dnia, poprostu się spakowałem i wróciłem do Polski.

Zemściłem się na kurwie i jej przydupasach w obrzydliwy i dosadny sposob - ale to już mniejsza.

Babie można zapierdolić i koniec !
Zgłoś
Avatar
Malone89 2023-11-16, 23:09 1
Cephelion napisał/a:

Chuja wiesz a pierdolisz - Dawno temu na emigracji spotkałem starą kurwę z Kielc - jebana na początku mnie tylko wkuriwała. potem zaczynała mi wokoł dupy obrabiać, potem zazdrosna, że mam robotę, a jej synuś walił wódę z kolegami w pokoju obok, zaczęła mi mącić w pracy - fałszywie mnie oskarżyła - w efekcie czego ujebali mi premię.
Córka miała wtedy leczenie (zespol kawasakiego) musiałem dolecieć do polski, żeby żonę zamienić w szpitalu na opiece. Akurat ta premia (400 funtów) miała być "na życie" resztę wysłałem co do grosza żonie na leczenie.
Przez te kurwe nie pojechałem o czasie i musiałem prosić się i pożyczać hajs.
Dojechałem kurwę przy wszystkich domownikach (mam 195cm i 170KG wagi = chociaż ludzie twierdzą ze mam max 110 - duzo pracuje fizycznie i cwiczę) podniosłem ją jedna reką pod sufit i zapytałem czy chce zbierać zeby polamanymi rękoma ? Ta szmata wyśmiała mi się w twarz....odpuściłem bo pomyślałem "tylko lamusy biją starsze i bezbronne kobiety" - kiedy opuściłem ją na ziemie ta napluła mi w twarz...
W kilku typa mnie powstrzymywali zebym nie rozkurwił jej czaszki, a ta wychodząc z pokoju śmiała mi się w pysk.
Zrobiła ze mnie frajera i chuja za to jej sie stało - a powinna łykać własne zęby
W efekcie miałem (sic!) sprawę o 'sexual abuse'...
Tego dnia, poprostu się spakowałem i wróciłem do Polski.
Zemściłem się na kurwie i jej przydupasach w obrzydliwy i dosadny sposob - ale to już mniejsza.
Babie można zapierdolić i koniec !



Taa jasne, to Twoja wersja
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-11-17, 0:18
Wyraźnie widać pod koniec filmu, że sprawa się wyjaśniła. To powinno być puszczane, na kursach przed małżeńskich. Może zamykałoby skutecznie ryja babom.
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-11-17, 4:17 1
Ot subtelna gra wstępna. Na chacie to się dopiero musiało dziać.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-11-17, 8:59 2
Malone89 napisał/a:

Taa jasne, to Twoja wersja



Znasz inną? to morda w kubeł.

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że baby są niesamowicie wyrachowane odkąd mają przyzwolenie białorycerzyków na robienie czegokolwiek bez żadnych konsekwencji. Dawanie im ciągłych przywilejów i w dodatku zwalanie wszystkiego na patriarchat skończy się dla nas tragicznie, panowie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie