18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
lucamopulos 2013-05-21, 13:16 5
@Templariusz Mariusz
mandat to ty powinieneś dostać za to że jesteś rudy, nie mogą wlepić mandatu jeśli jest rozpierdol na desce z biletami parkingowymi, jak by 2-3 leżały to mandat się już by nie należał bo to tylko 2-3 i łatwo znaleźć? Może być cały oklejony i to ich jest zasrany interes żeby go znaleźć, Tusk nas robi w chuja to my tych biletoobciągaczy.
Zgłoś
Avatar
PLpunk 2013-05-21, 14:01
Pomysłowe w chuj
Zgłoś
Avatar
saseq 2013-05-21, 14:14
Czekam na jakieś teksty typu "a u nas w Polsce to by..."
Zgłoś
Avatar
nanook 2013-05-21, 14:19
lucamopulos napisał/a:

@Templariusz Mariusz
mandat to ty powinieneś dostać za to że jesteś rudy, nie mogą wlepić mandatu jeśli jest rozpierdol na desce z biletami parkingowymi, jak by 2-3 leżały to mandat się już by nie należał bo to tylko 2-3 i łatwo znaleźć? Może być cały oklejony i to ich jest zasrany interes żeby go znaleźć, Tusk nas robi w chuja to my tych biletoobciągaczy.



mandat zawsze można dostać ..
Ja dostałem kiedyś mandat za brak biletu , potuptałem do centrum dowodzenia MPK i umorzyli mi ... Nie było łatwo ale udało mi się wyjaśnić dlaczego nie miałem tego biletu ..

saseq napisał/a:

Czekam na jakieś teksty typu "a u nas w Polsce to by..."



a u nas w Polsce to jest tak, że wpada policja na chatę , wybija lasce zęby i mówi : upsss Sorry ! pomyłka ! nie te drzwi ...
Zgłoś
Avatar
booore 2013-05-21, 21:38 1
"Dowód dokonania opłaty parkingowej – kartę parkingową, abonament, identyfikator – należy umieścić za przednią lub boczną szybą pojazdu, w sposób nie budzący jakichkolwiek wątpliwości co do ich ważności tak, aby były w pełni czytelne dla kontrolujących, nie spełnienie tego warunku będzie powodować, że postój będzie traktowany jako nieopłacony"

Powodzenia.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-05-21, 22:16
@boore

Czemu psujesz dzieciom zabawę? Przecież to takie śmieszne najebać biletów parkingowych za szybę.
Zgłoś
Avatar
kordas 2013-05-21, 22:37
Aikenlól napisał/a:

"W ten sposób trolluję kanarów
Rzucam 50 biletów i "to któryś z tych, proszę sobie znaleźć". "

jeszcze kilka lat temu gdy jeździliśmy z dziewczyną autobusami, ona też zbierała bilety, nie po to żeby je pokazać kanarowi jak będzie sprawdzał ale tak o. Miała ponad 500, razem nie mieściły sie w dłoni jak sie złapało rowno złożone, wpadłem na pomysł żeby tak zrobić. Dopiero po 2 tygodniach trafił się kanar, zrobiliśmy tak, a on żeby wysiadać bo będzie sprawdzał ) pokazaliśmy mu normalne bilety żeby miał spokój chłop i samemu nie wysiadać jednak z tego autobusu. Więc sorry, ale w chuj nie wierze w twoje opowiastki że tak robisz.



Sorry bo jeden kanar sobie tak stwierdził? nie wiem jaki jest regulamin przewoźnika w Twoim mieście, ale jeśli taki sam jak u mnie to sobie kanar może tak powiedzieć, a Tobie powinno to zwisać i powiewać bo nie ma prawa, podobnie jak nie ma prawa przetrzymać nikogo w pojeździe o ile jest możliwa identyfikacja osoby.

Jak byłem młodszy i głupszy to zdarzyło mi się kilka razy sprawdzać "garstkę" biletów w poszukiwaniu właściwego (jakoś tak odruchowo po skasowaniu biletu zwijałem go w rulonik i wrzucałem do kieszeni), co najmniej dwa razy kontrola nie została zakończona - np. machnął ręką mówiąc coś w stylu "dobra, dobra daruj sobie pan", złapali kogoś innego, a ja sobie nieznalazłszy biletu spokojnie opuściłem pojazd na swoim przystanku.
Zgłoś