18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
🔥 Mili Policjanci z Francji - teraz popularne
Avatar
ellsworth 2014-03-25, 20:31 1
Miles87 napisał/a:

Przypomniała mi się historia z Olsztyna. Grupa kumpli postanowiła w piątek, wieczorkiem zrobić imprezę ale nie pili tyko porządnie się zbakali. Kiedy już impreza trwała w najlepsze jeden z nich zaproponował żeby pojeździć po olsztynie samochodem. Wszystko było super do czasu aż nie trafili na rondo. Bardzo im się spodobała jazda w kółko i tak napierdalali jak na karuzeli. W pewnym momencie wpadli na pomysł żeby wrzucić wsteczny i oczywiście po 2 kółkach jeb. Wjechali w jakiegoś typa. Wystraszeni nie wiedzieli co zrobić siedzieli w aucie i wymyślali co powiedzieć. Zanim ustalili jakąś wersje podchodzi do nich policjant i spokojnie mówi:
Panie kierowco niech się Pan nie przejmuje facet tak pijany że ledwo chodzi i jeszcze nam wmawia że na wstecznym jechałeś.


Taaa... To już klaskający kierowcy autobusów są bardziej wiarygodni.
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2014-03-25, 20:34
przynajmniej po swoim prawym pasie jechał, a nie blokował lewy
Zgłoś
Avatar
AnteTheOne 2014-03-25, 20:43
zajebista niespodzianka jak zespoilowałeś co się będzie działo opowiadaniem o żonie
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2014-03-25, 21:09 2
Miles87 napisał/a:

Przypomniała mi się historia z Olsztyna. Grupa kumpli postanowiła w piątek, wieczorkiem zrobić imprezę ale nie pili tyko porządnie się zbakali. Kiedy już impreza trwała w najlepsze jeden z nich zaproponował żeby pojeździć po olsztynie samochodem. Wszystko było super do czasu aż nie trafili na rondo. Bardzo im się spodobała jazda w kółko i tak napierdalali jak na karuzeli. W pewnym momencie wpadli na pomysł żeby wrzucić wsteczny i oczywiście po 2 kółkach jeb. Wjechali w jakiegoś typa. Wystraszeni nie wiedzieli co zrobić siedzieli w aucie i wymyślali co powiedzieć. Zanim ustalili jakąś wersje podchodzi do nich policjant i spokojnie mówi:
Panie kierowco niech się Pan nie przejmuje facet tak pijany że ledwo chodzi i jeszcze nam wmawia że na wstecznym jechałeś.



Dziwna sprawa, bo słyszałem tę historie już od 3 znajomych...
Zgłoś