18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Witam,
Chciałbym wam przytoczyć ostatnią historię jaką usłyszałem od doświadczonego strażaka.

Był piątek wieczorem gdy w centrali strażackiej pojawiło się wezwanie "W pewnym mieszkaniu kobieta krzyczy o pomoc, drzwi są zamknięte na klucz i policja nie może wejść. Wzywają strażaków do wyłamania drzwi"
Ok, zbierają się ekipa i jadą na miejsce. Gdy już dojechali słychać wyraźnie jak kobieta krzyczy i płacze jednocześnie, więc nie czekali i zabrali się do swojej roboty. Wyłamanie drzwi trwało chwilkę, ale to co zobaczyli przeszło jakiekolwiek oczekiwania...
Na łóżku leżała przywiązana za ręce i nogi naga kobieta, zapłakana. Przy łóżku natomiast leżał... mężczyzna w stroju batmana i zakrwawioną głową. Okazało się, że para musiała mieć taki fetysz i mężczyzna wszedł na szafkę i próbował wskoczyć na łóżko, lecz do łóżka nie doleciał i soczyście przywalił głową w oparcie. Stracił przytomność i leżał tak aż do przyjazdu karetki.

Wszyscy wpadli w taką kaskadę śmiechu, że nawet sanitariusze, którzy nieśli nosze z batmanem tak się polewali, że dwa razy upuścili nosze...

Zgłoś
Avatar
P................z 2014-03-29, 0:48 1
Kurwa, jacy sanitariusze!!!!
jak już to Ratownicy Medyczni!!!
I fake jak chuj ta Twoja histoRYJA!!!!
Zgłoś
Avatar
xDawid97 2014-03-29, 0:56 1
Stare to, było na yafudzie jakiś rok temu
Zgłoś
Avatar
ParalitykDance 2014-03-29, 1:44 2
Pompeliusz napisał/a:

Kurwa, jacy sanitariusze!!!!
jak już to Ratownicy Medyczni!!!
I fake jak chuj ta Twoja histoRYJA!!!!



A rzecznik straży pożarnej też ściemniał... jaaasne.
Zgłoś
Avatar
Horton 2014-03-29, 3:23
To prawda, też to słyszałem od mundurowych
Zgłoś
Avatar
wuj_koks 2014-03-29, 6:10 1
Według snopes com ta historia miała początek w latach 70 ubiegłego wieku w formie zwykłego dowcipu, dopiero potem zamieniła się w "autentyczną". Miejska legenda, fake jak chuj
Zgłoś
Avatar
ja.nie.kradne 2014-03-29, 7:58
Skok alpejski nieudany.
Cipa w gipsie, chuj złamany.
Zgłoś
Avatar
klaszak 2014-03-29, 8:32
jebać straż pożarną tylko bóg może gasić pożary!
Zgłoś
Avatar
t00ks 2014-03-29, 10:33
Przywiązana za ręce i nogi to ciekawe czym zadzwonila na straż..
Zgłoś
Avatar
whocares20 2014-03-29, 13:02
Jacy kurwa sanitariusze się pytam!?!?!?
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 2014-03-29, 17:25
Dobra fake nie fake ale śmieszne, ale powiedzcie mi bo jedni piszą tak a drudzy tak więc powiedzcie tudzież napiszcie mi otóż tak, piszę się fake czy fejk? czy może ale to na pewno nie ale się raz zetknąłem z fayk, ale to raczej nie.
Zgłoś
Avatar
Huberek 2014-03-29, 17:39
I co, ile szwów Ci założyli na głowie?
Zgłoś
Avatar
ParalitykDance 2014-03-31, 0:11
t00ks napisał/a:

Przywiązana za ręce i nogi to ciekawe czym zadzwonila na straż..



Jakiś Ty tępy. Strażacy dostali wezwanie bo jakaś kobieta krzyczy i wzywa pomocy... Zadzwoniła na pogotowie, następnie wyrzuciła telefon przez okno i krzyczała by ktoś zadzwonił...

Tak widzę Twój tok rozumowania...
Zgłoś