18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Witam,
Chciałbym wam przytoczyć ostatnią historię jaką usłyszałem od doświadczonego strażaka.

Był piątek wieczorem gdy w centrali strażackiej pojawiło się wezwanie "W pewnym mieszkaniu kobieta krzyczy o pomoc, drzwi są zamknięte na klucz i policja nie może wejść. Wzywają strażaków do wyłamania drzwi"
Ok, zbierają się ekipa i jadą na miejsce. Gdy już dojechali słychać wyraźnie jak kobieta krzyczy i płacze jednocześnie, więc nie czekali i zabrali się do swojej roboty. Wyłamanie drzwi trwało chwilkę, ale to co zobaczyli przeszło jakiekolwiek oczekiwania...
Na łóżku leżała przywiązana za ręce i nogi naga kobieta, zapłakana. Przy łóżku natomiast leżał... mężczyzna w stroju batmana i zakrwawioną głową. Okazało się, że para musiała mieć taki fetysz i mężczyzna wszedł na szafkę i próbował wskoczyć na łóżko, lecz do łóżka nie doleciał i soczyście przywalił głową w oparcie. Stracił przytomność i leżał tak aż do przyjazdu karetki.

Wszyscy wpadli w taką kaskadę śmiechu, że nawet sanitariusze, którzy nieśli nosze z batmanem tak się polewali, że dwa razy upuścili nosze...

Zgłoś
Avatar
DFM 2014-03-28, 21:18 21
Fajnie masz na kwadracie
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2014-03-28, 21:25 47
Nawet jeśli to fake to i tak piwo się należy bo się uśmiałem
Zgłoś
Avatar
dogip 2014-03-28, 21:37
Pierdolę, nie dam tu zacnej riposty. Wróciłem z pracy. Chcę się napierdolić i przeżyć weekend niczym w filmie "Kac Vegas".

A ten i ta z opisu... KURWA... Facet poświęcił się, a ta pizda leżała i się śmiała (bo nie wierzę, że płakała). Cnotka nie wydymka (a która normalna da się związać?).

Rzeczywiście musi być hard baba, nimfomanka. Ale, kurwa, nie dajmy się oszukiwać - i tak takiej nie poruchacie (my).
Zgłoś
Avatar
T34v2 2014-03-28, 21:49 9
Internet podłączyli, co?
Zgłoś
Avatar
jolmen13 2014-03-28, 21:49 2
A potem wszyscy stali i bili brawo łącznie z kierowcą karetki i poszkodowanym.

@dogip chyba ty

a ogólnie piwko leci
Zgłoś
Avatar
badziewer 2014-03-28, 23:15 4
Ograna urban legend
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-03-28, 23:17 1
A to chuj a nie betmen, skoro go szafa pokonała.
Zgłoś
Avatar
MichaU 2014-03-28, 23:23 1
ParalitykDance napisał/a:

Wszyscy wpadli w taką kaskadę śmiechu, że nawet sanitariusze, którzy nieśli nosze z batmanem tak się polewali, że dwa razy upuścili nosze...



Tak, a kierowcy wszystkich wymijanych przez karetkę autobusów bili brawo
Zgłoś
Avatar
luka100 2014-03-28, 23:30 3
dogip napisał/a:

Pierdolę, nie dam tu zacnej riposty. Wróciłem z pracy. Chcę się napierdolić i przeżyć weekend niczym w filmie "Kac Vegas".



i zacząłeś od internetów ????
Zgłoś
Avatar
tackx 2014-03-29, 0:03
Za sanitariuszy piwo, teraz chcą się dumnie nazywać ratownikami med.
Zgłoś
Avatar
Wittia 2014-03-29, 0:06 1
Chłopie, od ponad 7 lat w karetkach jeżdżą ratownicy medyczni a nie sanitariusze. Taki ten kraj niereformowalny...
Zgłoś
Avatar
misiek7281 2014-03-29, 0:37 1
W rzeszowie była akcja, ze rodzice 17-latka gościa wyjechali w góry na weekend i mieli być w niedziele. Typek zaprosił sobie laske na sobotę muzyka gra, drzwi zamkniete gość telefonu nie odbiera. Rodzice nie mieli klucza i dobijali sie a tu ni. Wezwali STRAZ na miejsce zeby im drzwi otworzyli. To wpadli Strażacy wyjebali drzwi, wbijają do środka z rodzicami a tam typek laske rucha i wódka na stole
Zgłoś
Avatar
zgbietko 2014-03-29, 0:40 1
Starsze to niz internet...
Zgłoś
Avatar
yogi 2014-03-29, 0:45 5
TERAZ POPROSZĘ PIWKA ZA NAJLEPSZY KOMENTARZ

Kolega przytoczył autentyczną historię, którą opowiedział rzecznik Komendy Głównej Straży Pożarnej
Paweł Frątczak w Polskim Radiu, w "Trójce" jakieś półtora roku temu. Opowiedział także historię faceta,
który miał na fiucie nakrętkę od śruby mocującej podkłady kolejowe... strażacy przyszli mu pomocą

Po wywiadzie pojawił się artykuł w zacnej gazecie
fakt.pl/Seks-na-Batmana-Newsweek-o-nietypowych-igraszkach-Polakow-,art...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie