18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kopytko.master 2010-08-11, 15:24
Rajd Rajdem a ziemniaki zebrać trzeba!!
Zgłoś
Avatar
bart2408 2010-08-11, 15:28 1
yadam napisał/a:

o ja pierdole popierdolone sa te WiesMac'i, kurwa do gazet nie patrza, TV nawet chyba nie maja i potem sie wpierdalaja w rajd. teraz ta sucz z traktora powinna wybulic za naprawe auta



Kurwa! Żniwa są, pogoda w kratkę, to każdy słoneczny dzień się liczy..

Aha.. i Kurwa gdyby nie ludzie, tacy jak on, to na talerzu gówno byś miał..

I nie, nie jestem wsiokiem;]
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-08-11, 15:33
totalstupidity napisał/a:


na pewno były znaki ale wsiok z ursusa to osrał,teraz powinien płacić aż do śmierci za upośledzenie umysłowe
wieśniaki się powinni cieszyć ze to promo dla ich wiochy,ale nie kurwa zawsze trzeba się gdzieś wjebać i rozkurwić w pył


po pierwsze ten rajd to pewnie nie był jakiejś światowej klasy WRC żęby to była taka super promocja. Po drugie to organizator ma ustawić ludzi którzy zabezpieczają rajd przed takimi przypadkami.
Zgłoś
Avatar
totalstupidity 2010-08-11, 16:14
no dobra kurwa,obopólna wina i organizatora i kolesia w ursusie

@pinkrose

nie mam nic do rdzennych mieszkańców naszego kraju,ale jak widzę takiego typa to mnie krew zalewa,nadal jestem zdania że powinien płacić za naprawę tej rajdówki
Zgłoś
Avatar
Vercetti1988 2010-08-11, 18:31
@up

Jesteś głupi jak but, masz coś do rolnika, to wpierdalaj tynk ze sciany.
Zgłoś
Avatar
skoczek69 2010-08-11, 18:51
to nie ursus tylko zetor, szkoda że to nie był kombajn :mgreen:
Zgłoś
Avatar
Deicide1 2010-08-11, 19:41
Ja pier obrońcy traktorów i wsi się znaleźli Pewnie ! po Co budować boiska ! można przecież na tej ziemi posiać i potem sobie śmigać traktorem do woli ! Po co rajdy typu tour de france ?! lepiej se kombajnem pośmigać ! Na co komu sport ! Na co komu wyścigi ?! F1 ? co to za bzdura tyle dobrej ziemi do sadzenia ziemniaków by było ! Zatem apeluje do sportowców wszelkiej maści rzućcie to wszystko w cholerę i zajmijcie się uprawą ziemi ! Im będzie was więcej tym więcej jedzenia na talerzach a nikt nam Polakom nie powie że nie jesteśmy mistrzami ! bo będziemi mistrzami w obsiewaniu i zbieraniu plonów ! Droga na 100% była zamknięta ale wieśmak postanowił że wyskoczy tego dnia przewietrzyć swą brykę! i kto mu zabroni !
Zgłoś
Avatar
zygmunto 2010-08-11, 20:26 2
Deicide1 napisał/a:

Ja pier obrońcy traktorów i wsi się znaleźli Pewnie ! po Co budować boiska ! można przecież na tej ziemi posiać i potem sobie śmigać traktorem do woli ! Po co rajdy typu tour de france ?! lepiej se kombajnem pośmigać ! Na co komu sport ! Na co komu wyścigi ?! F1 ? co to za bzdura tyle dobrej ziemi do sadzenia ziemniaków by było ! Zatem apeluje do sportowców wszelkiej maści rzućcie to wszystko w cholerę i zajmijcie się uprawą ziemi ! Im będzie was więcej tym więcej jedzenia na talerzach a nikt nam Polakom nie powie że nie jesteśmy mistrzami ! bo będziemi mistrzami w obsiewaniu i zbieraniu plonów ! Droga na 100% była zamknięta ale wieśmak postanowił że wyskoczy tego dnia przewietrzyć swą brykę! i kto mu zabroni !



Boże, widzisz i nie grzmisz.
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-08-11, 21:27 1
totalstupidity napisał/a:

@ PinkRose

nie no pewnie kurwa lepiej zrobić rajd na ruchliwej autostradzie(chociaż mimo chęci nie mogę sobie wyobrazić rajdu na naszej A2) niż w jakiejś zapyziałej dziurze gdzie psy dupami szczekają,na pewno były znaki ale wsiok z ursusa to osrał,teraz powinien płacić aż do śmierci za upośledzenie umysłowe

wieśniaki się powinni cieszyć ze to promo dla ich wiochy,ale nie kurwa zawsze trzeba się gdzieś wjebać i rozkurwić w pył


a jajeczka, mleczko i chlebek wpierdalasz...
Zgłoś
Avatar
cyman9 2010-08-11, 22:03 1
no niestety wieśniaki to bardzo często właśnie ludzie z miasta, którzy nie mają mózgu, dosiadają swoje bmw albo golfa i mają się za kozaków. Koleś mógł wyjechać z pola na tą drogę i nie był świadomy że to trasa rajdu, nie wypowiadajcie się, jeśli nie wiecie jak było i nie zastanowiliście się jak do tego mogło dojść. Na pewno nie jechał zbyt długo tą drogą bo znalazł by się ktoś z organizatorów albo kibiców kto by go ostrzegł.
Zgłoś