18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Niespodzianka
plater123 • 2013-09-23, 14:37
Powinnam zaczac slowami, ze to moj pierwszy post i prosze o litos. Jednak wiem, ze to nic nie zmieni...

Jakis miesiac temu przeprowadzilam sie do Londynu (kocham Polske ale trzeba cos jesc). Mieszkania a raczej pokoju szukalam przez internet. Dom duzy, 2 pietrowy, dobrze usytuowany. Mieszka tam juz 6 mezczyzn. To dla mnie nie problem. Zgodzilam sie.

Przyjezdzam na miejsce. Wchodze do domu i uswiadomilam sobie jaki blad popelnilam... Qwa 6 ciapatych... W czesciach wspolnych domu tj kuchni i lazience syf... Brud nie do opisania...

Ciapate malpy nie maja ochoty sprzatac..

Na drugi dzien poszlam do sklepu. Kupilam 2 kg wieprzowiny i wieczorem jak wszystkie malpy jadly razem posilek weszlam do nich do pokoju rzucilam mieso na stol
"Zyjecie jak swinie to jedzcie swinie" i wyszlam... Na szczescie dom jeszcze soi. Zaden sie nie zdetonowal.

Zgłoś
Avatar
plater123 2013-09-24, 13:20
Bez ryzyka nie ma zabawy

hmmm... gangbang ciekawe, jeszcze 6 na raz nie mialam.

P.S.
Odpowiem od razu na wszystkie prywatne wiadomosci. Tak to moj avatar. Nie nie pokaze cyckow
Zgłoś
Avatar
LiquidKaczor 2013-09-24, 22:58
wiemy, że Twój avatar, ale czy na tym avatarze to Ty?
bo widzisz, mój avatar jest mój ale mnie na nim nie ma
Zgłoś
Avatar
ZabójczaMama 2013-09-25, 17:38
Pojechałaś do Londynu kurwić się z ciapatymi? Wnoszę po tym, że jeszcze żyjesz, choć avatar był niebagatelną poszlaką.
Zgłoś
Avatar
plater123 2013-09-25, 19:30
Avatar moj i moje osobiste cycki na nim sa.

Polecam czytac ze zrozumieniem (choc dla nie ktorych jest to problem). Pojechalam do Londynu do pracy. A wyszlo niestety tak ze wyladowalam w domu zamieszkiwanym przez ciapate malpy.
Zgłoś