18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Avatar
kasiakamyczek 2024-05-21, 10:57 52
Motopipa to jednak stan umysłu. Chciał wyprzedzić na skrzyżowaniu pojazd prawidłowo skręcający w lewo i jeszcze miał pretensje . Oliwa sprawiedliwa.
Zgłoś
Avatar
dgfdfg 2024-05-21, 10:57 23
typowy cweluch na motorze, szkoda że nie ujebało mu tej nogi
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-05-21, 10:59 18
Gość jakies porządny nawet podjechał i zatrzymał sie żeby pomoc temu debilowi
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-05-21, 11:06
Niemal mu się udało. Na szczęście NIEMAL.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-05-21, 11:18 2
Teraz nie pytam serce wciąż bije czy mi zabrałaś najlepsze lata
ukryte myśli na tym serwerze lecą za Tobą na koniec świata.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-05-21, 12:42 4
To się kutas spieszył a teraz płaczę jak Panienka
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-21, 13:20 2
Zatrzymał się, żeby posypać solą.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-05-21, 13:24 1
Wincyj!!!! Zajebiste
Zgłoś
Avatar
Sonal 2024-05-21, 15:18
kasiakamyczek napisał/a:

Motopipa to jednak stan umysłu. Chciał wyprzedzić na skrzyżowaniu pojazd prawidłowo skręcający w lewo i jeszcze miał pretensje . Oliwa sprawiedliwa.



Nie wiem jak w kraju nagrania - ale polska ustawa PoRD zezwala na takie wyprzedzanie na skrzyżowaniu, nawet o ruchu niekierowanym.
Zgłoś
Avatar
cichygracz 2024-05-21, 16:40 1
Sonal napisał/a:

Nie wiem jak w kraju nagrania - ale polska ustawa PoRD zezwala na takie wyprzedzanie na skrzyżowaniu, nawet o ruchu niekierowanym.



Taaa na pewno, chyba tam u ciebie na ukrainie, pierwszy raz słyszę że w Polsce na skrzyżowaniu można wyprzedzać lewą stroną auto skręcające i sygnalizujące skręt w lewo. Facet nawet mu zrobił wystarczająco miejsca po prawej że by nawet auto się zmieściło
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-05-21, 17:11
Chuj tam. Rozchodzi to.
Zgłoś
Avatar
Sonal 2024-05-21, 17:43
cichygracz napisał/a:

Taaa na pewno, chyba tam u ciebie na ukrainie, pierwszy raz słyszę że w Polsce na skrzyżowaniu można wyprzedzać lewą stroną auto skręcające i sygnalizujące skręt w lewo. Facet nawet mu zrobił wystarczająco miejsca po prawej że by nawet auto się zmieściło



Masz jakiś duży ubytek intelektualny.
1. Nigdzie nie określam strony wyprzedzania
2. Na nagraniu także nie ma wyprzedzania z lewej strony pojazdu skręcającego w lewo.
Napisałem tylko, że nie ma - co jest powszechnym błędem tłuków kodeksowych - całkowitego zakazu wyprzedzania na skrzyżowaniach o ruchu niekierowanym.
Jak tyś sobie wymyślił te wyprzedzanie z lewej strony... nie wiem.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-21, 23:32 1
Moja sąsiadka się puszcza w swoim samochodzie. Jest na to jakiś paragraf?

Pytam, bo jakiś cieć zrobił nam zdjęcie
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-05-25, 9:13
Sonal napisał/a:

Jak nie masz TŁUKU (o już się pierwszy zjawił) nawet karty rowerowej



Chłopczyku, Nie każdy siedzi w piwnicy i nie ma nic innego do roboty, tylko przeglądać fora. Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to powinieneś wytoczyć proces cywilny swojemu nauczycielowi j. polskiego. Dostaniesz duże odszkodowanie. Poza tym, inwektywy są niedozwolone na tym Forum. Zarówno w tematach jak i w PW. Wyzywanie kogoś od tłuków może i jest przyjęte w twojej rodzinie, ale publicznie jest niemile widziane. Czy tatuś mocno bił po główce jak cię wyzywał od tłuków? Stosujesz artykuły PORD kompletnie z dupy, bo to nie przystaje do sytuacji na filmiku. Wyjdź z piwnicy, zamknij oczy i się porządnie rozpędź.

Zgłoś