18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
s................i 2018-03-30, 19:51 2
MadDave, ująłeś to dokładnie tak jak ja chciałem, tylko mi brakło słów. Nie dlatego, że mam ubogie słownictwo, tylko poprostu w głowie się nie mieści, jakimi zjebami sa niektórzy. Zwierze ma pełnić funkcję jak piszą przedmówcy? A jakie oni kurwa pełnią funkcje poza jedzeniem, sraniem, i pierdoleniem bez sensu w internecie? I jest dokładnie tak jak piszesz, jesteśmy gościem oraz częścią tego ekosystemu, jeśli go rozjebiemy, zdechniemy jak śmieci. Nie wiem jakim ignorantem i niedoukiem bez uczuć wyższych trzeba być, by tego nie rozumieć. Oceany zniszczone, powietrze zatrute, ziemia zasyfiona, mamy maksymalnie dekadę by się ogarnąć jako gatunek, inaczej marnie to widzę.
Zgłoś
Avatar
lucilla 2018-03-30, 21:21 3
"lewackim zjebom"

Zjebem jest ten kto dzieli ludzi na lewaków i prawaków. Albo czarne albo białe... masakra.

"Zwierzę ma być smaczne, pożywne, użyteczne, ma się słuchać i nie być groźne dla człowieka."

Człowiek to też zwierzę, kto temu zaprzecza ten nie powinien zostać przepuszczony do następnej klasy z biologii:)

"Zwierze ma pełnić funkcję jak piszą przedmówcy? A jakie oni kurwa pełnią funkcje poza jedzeniem, sraniem, i pierdoleniem bez sensu w internecie? I jest dokładnie tak jak piszesz, jesteśmy gościem oraz częścią tego ekosystemu, jeśli go rozjebiemy, zdechniemy jak śmieci. Nie wiem jakim ignorantem i niedoukiem bez uczuć wyższych trzeba być, by tego nie rozumieć. Oceany zniszczone, powietrze zatrute, ziemia zasyfiona, mamy maksymalnie dekadę by się ogarnąć jako gatunek, inaczej marnie to widzę. "

Cały browar za to co napisałeś się należy.
Zgłoś
Avatar
sqn2142 2018-03-30, 23:25
Radek255 osiągnął właśnie jeden z wyższych szczebli debilizmu i można mu za to pogratulować.
Zgłoś
Avatar
Nert 2018-03-31, 2:56 1
Ja nie wiem po co odpisujecie na posty, janlewa, loaloa i innych ścieków, przecież to są kurwa trolle :F i to na dodatek średnie i nudne w tym co robią
Zgłoś
Avatar
TrisK 2018-03-31, 22:53
Podobno najbardziej inteligentnym stworzeniem na Ziemi jest ... wieloryb. Że nie stworzył cywilizacji? Może wyższy poziom to nie głupawe zdobywanie i wojenki tylko Świat w środku umysłu, odkrywanie tajemnic wszechświata, opcja Hawking... Kiedyś czytałam opowiadanko, jak to ludzkość trafiła na planetę, gdzie według nich dziwne i bezrozumne istoty mieszkały, nie zdobywały nic nie robiły... No i jak to ludzie zaczęli je niszczyć. Do czasu. Bo okazało się że stworzenia mają absolutną władzę nad materią i umysłami. I ludzkość nie skumawszy się nawet czemu, popełniła wkrótce zbiorowe samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-01, 5:39
TrisK napisał/a:

Podobno najbardziej inteligentnym stworzeniem na Ziemi jest ... wieloryb. Że nie stworzył cywilizacji? Może wyższy poziom to nie głupawe zdobywanie i wojenki tylko Świat w środku umysłu, odkrywanie tajemnic wszechświata, opcja Hawking... Kiedyś czytałam opowiadanko, jak to ludzkość trafiła na planetę, gdzie według nich dziwne i bezrozumne istoty mieszkały, nie zdobywały nic nie robiły... No i jak to ludzie zaczęli je niszczyć. Do czasu. Bo okazało się że stworzenia mają absolutną władzę nad materią i umysłami. I ludzkość nie skumawszy się nawet czemu, popełniła wkrótce zbiorowe samobójstwo.


Weź kurwa zjedz snikersa bo zaczynasz pierdolić. Wieloryby nie sa najinteligentniejsze nie są nawet 2gie bo 2gi jest delfin.
A jak chcesz się bić na książki to mogę ci polecić jedną gdzie baba bez bolca zachodzi w ciążę i jej syn staje się zombie po śmierci.
Zgłoś