18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
janlew 2018-03-30, 8:45 20
Wielki bydlak, ale by zupy było.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2018-03-30, 8:54 12
janlew napisał/a:

Wielki bydlak, ale by zupy było.



W każdym zwierzęciu widzisz jedzenie ? Jak chodzisz po zoo to też oceniasz ile kiełbasy by wyszło z wielbłąda ?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-30, 9:02 17
pazuzu napisał/a:



W każdym zwierzęciu widzisz jedzenie ? Jak chodzisz po zoo to też oceniasz ile kiełbasy by wyszło z wielbłąda ?


No i co w tym takiego dziwnego, że tak robi?

Jak widzę gdzieś luźno latającą przy drodze kurę na wiochach to pierwsza moja myśl "dobry byłby z niej rosół" a jak widzę bażanta to żałuję, że nie mam wiatrówki w samochodzie...

Normalna reakcja na widok zwierzyny.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-30, 9:41 8
pazuzu napisał/a:


W każdym zwierzęciu widzisz jedzenie ? Jak chodzisz po zoo to też oceniasz ile kiełbasy by wyszło z wielbłąda ?


Nie w kazdym, bo niektóre są zbyt obrzydliwe. Niektóre służą do pilnowania podworka, łapania myszy, albo wożenia wozu na morskie oko. Inne do ozdoby. Ale tak, generalnie w całej reszcie widzę jedzenie.
Na pewno nie widze w nich żony jak ahmet, czy czlonka rodziny jak jakiś lewus. Zwierze to zwierze.
Obecnie gdy lewaki wrzeszczą "precz z psem na łańcuchu", "koniem przy wozie", "kotem w piwnicy",a rzad to przyklepuje, to może się i przekonam do szwajcarskiego pasztetu z kociny, chinskiego gulaszu z psiny, czy włoskiej kiełbasy z koniny. Gdy tylko zwierzeta te dzięki lewackim zjebom, przestałą spełniać swoją dotychczasową użyteczną funkcję, ich miejsce jest na talerzu.
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-03-30, 9:59
pazuzu napisał/a:



W każdym zwierzęciu widzisz jedzenie ? Jak chodzisz po zoo to też oceniasz ile kiełbasy by wyszło z wielbłąda ?



Kiełbasa nigdzie nie chodzi bo niema nóg.
Zgłoś
Avatar
BundyR 2018-03-30, 11:14 15
@Velture, nieprawda, Ty jak widzisz kurę biegającą po wsi to myslisz: nagrałbym i wrzucił na sadistica, nie takie badziewia wrzucałem:)
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-30, 11:34 1
Nagrał bym a potem zjadł
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-03-30, 12:58 2
Wy potwory! chcecie jeść żółwika? swoją drogą ciekawe czy ciasny...
Zgłoś
Avatar
Wacław.Milczek 2018-03-30, 14:31 1
Jakbym widział siebie po obiedzie u teściowej
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-03-30, 14:44 8
Podziwiam ludzi którzy poświęcają swój czas i nie rzadko zdrowie lub życie na chęć pomocy zwierzętom. Szczególnie że jesteśmy na takim etapie rozwoju w którym możemy rozpierdalać całe gatunki tylko dla swojej satysfakcji. I tak przyjdzie taki czas że obok nas będą egzystować jedynie karaluchy i gołębie bo tylko to będzie w stanie żyć na tej planecie. A no i schorowane żyjące kilka lat rasowe maskotki żrące zmielone szczątki swoich kolegów którym się nie udało.
Tak czy srak piwko dla ekipy na załączonym filmie.
Zgłoś
Avatar
radek225 2018-03-30, 16:01 1
Zwierzę ma być smaczne, pożywne, użyteczne, ma się słuchać i nie być groźne dla człowieka. I tyle w temacie. Może sobie jakaś spedalona, w rurkach, szaliczku, popijając sojową latte lewacka kurwa płakać, ale taka jest prawda. Nie mamy żadnego moralnego obowiązku ustępować zwierzętom. Nie jestem oczywiście za tym, by tłuc wszystkie dookoła wg naszego widzi mi się, ale jak jest smaczne i użyteczne, czemu nie korzystać. Ile istnieje gatunek ludzki? Kiedy pojawiło się pierwsze homo (znaczenie łacińskie, nie współczesne znaczenie)? 5, 6 milionów lat temu? Powstając jako włochate małpy, mieliśmy równe szanse, a nawet gorszy start niż nie jedno bydlę, które wtedy żyło. Mieliśmy ostre pazury? Nie. Mieliśmy wielgachne kły? Nie. Potrafiliśmy latać? Nie. Potrafiliśmy spierdalać przed zagrożeniem z prędkością 100km/h? Nie. Byliśmy jakimś mega inteligentnym gatunkiem? Nie. A mimo to przetrwaliśmy, wyewoluowaliśmy, zdominowaliśmy CAŁY świat nie używając kłów, pazurów ani szczęk o sile zgniotu zdolnej przegryźć stalowy pręt zbrojeniowy.
Zgłoś
Avatar
castagir 2018-03-30, 17:33 2
@janchlew jak zwykle musiał przypomnieć, że jest wielkim twardziochem stworzonym na podobieństwo pana Buka.
Nie myślałeś, żeby zapisać się do koła łowieckiego? Tam chętnie przyjmują takich patałachów.

radek225 napisał/a:

Zwierzę ma być smaczne, pożywne, użyteczne, ma się słuchać i nie być groźne dla człowieka. I tyle w temacie. Może sobie jakaś spedalona, w rurkach, szaliczku, popijając sojową latte lewacka kurwa płakać, ale taka jest prawda. Nie mamy żadnego moralnego obowiązku ustępować zwierzętom. Nie jestem oczywiście za tym, by tłuc wszystkie dookoła wg naszego widzi mi się, ale jak jest smaczne i użyteczne, czemu nie korzystać. Ile istnieje gatunek ludzki? Kiedy pojawiło się pierwsze homo (znaczenie łacińskie, nie współczesne znaczenie)? 5, 6 milionów lat temu? Powstając jako włochate małpy, mieliśmy równe szanse, a nawet gorszy start niż nie jedno bydlę, które wtedy żyło. Mieliśmy ostre pazury? Nie. Mieliśmy wielgachne kły? Nie. Potrafiliśmy latać? Nie. Potrafiliśmy spierdalać przed zagrożeniem z prędkością 100km/h? Nie. Byliśmy jakimś mega inteligentnym gatunkiem? Nie. A mimo to przetrwaliśmy, wyewoluowaliśmy, zdominowaliśmy CAŁY świat nie używając kłów, pazurów ani szczęk o sile zgniotu zdolnej przegryźć stalowy pręt zbrojeniowy.



Ciii.... już wystarczy. Wszystko będzie dobrze.
Zanim zaczniesz wygłaszać tyrady na jakikolwiek temat, to polecam się najpierw o nim czegoś dowiedzieć.

radek225 napisał/a:

Byliśmy jakimś mega inteligentnym gatunkiem? Nie.


No pacz! Tak się składa, że właśnie nasi przodkowie byli mega inteligentni(w porównaniu do innych gatunków), dlatego mimo nie posiadania innych cennych cech fizycznych i anatomicznych, byli w stanie przetrwać i wskoczyć na sam szczyt łańcucha pokarmowego.
Gdyby inteligencja naszych przodków była porównywalna a nawet mniejsza od innymi gatunkami to myśleliby tak jak @janchlew, który uważa, że każde zwierze ma nam służyć albo być zjedzone, i byśmy przez to wyginęli, bo uganialiby się za wszystkim co się rusza i atakowali silniejsze oraz groźniejsze gatunki(lepiej wyposażone fizycznie: kły, pazury itp.). A właśnie ta wysoka inteligencja pozwoliła min. rozpoznawać inne gatunki i związane z nimi niebezpieczeństwa(potrafili przewidzieć konsekwencje kontaktu lub nieprzemyślanego ataku na dane zwierze).
Zgłoś
Avatar
s................i 2018-03-30, 17:34 4
Zwierzeta i przyrodę należy w miare możliwości szanować, wspierać i cenić. Nie jestesmy sami na taj planecie, a jebanym tukom z kompleksem wyższości nad wszystkim co żyje, to życzę wielkiego chuja na grób.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-03-30, 19:19 5
Nie przepadam za Ghandim ale powiedział dość mądre słowa - "Stopień rozwoju cywilizacji wyraża się stosunkiem człowieka do zwierząt"
To znaczy że możemy rozwijać naszą cywilizację bez konieczności rozpierdalania ekosystemu jak jacyś barbarzyńcy. Pamiętajmy że ziemia na której żyjemy dziś jest naszym świadectwem na przyszłych pokoleń. Nie wiem jak np @radek225 czy @janlew, ale ja tam bym wolał żeby moje wnuki nie oglądały wyjałowionej przestrzeni.

Wkurwia mnie podejście "zwierze ma spełniać dla mnie jakąś funkcję" kurwa, a jak nie spełnia to najlepiej zapierdolić kijem! bo" na chuj to żyje jak pod pługa nie da się podpiunć czy mlyka ni do" to jest chyba najbardziej prostackie i ignoranckie podejście jakie słyszałem głoszone przez ludzi o tak zawężonym horyzoncie że aż boli kurwa.

@ssijmi dobrze powiedział. Nie jesteśmy sami. Mało tego - jako że jesteśmy na tej ziemi od niedawna możemy się czuć na niej gośćmi a nie jej władcami. Mimo że nasza cywilizacja jest stosunkowo młoda już zdążyliśmy zaśmiecić 1/3 świata. A to źle świadczy o gościu który się użyje takie porównania- wpierdolił w zabłoconych buciorach na elegancki dywan gospodarza.
Trochę pokory wobec świata wy ignoranci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie