18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szczecin jest „miastem akademickim”, w którym mieszka ponad 40.000 studentów. Na manifestacji było kilkunastu młodych ludzi, kilkudziesięciu emerytów i wielu dziennikarzy i policjantów. Zapowiadano WIELKIE WYSTĄPIENIA STUDENCKIE przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości ale widocznie studentom wstyd jest pokazywać się pod sztandarami skompromitowanego Komitetu Obrony Demokracji. Zapraszam na moją relację wideo:

Zgłoś
Avatar
sumka 2017-01-27, 12:08 2
mygyry napisał/a:

@up Obecnie nie ma żadnej krytyki, jest jedynie totalne zanegowanie wszystkiego, zupełnie bezrefleksyjnie i wybitnie mnie to wkurwia, że zamiast prowadzić konstruktywną krytykę z alternatywami, to mamy jedynie "nie, bo nie i chuj, jebać pis"
Jak chcą jebać pis, to neich to robią z głową, trzeba pokazać co robią dobrze, żeby móc wskazać również co robią źle, wtedy się zbuduję opozycje rozsądną i taką w jakiej ludzie będą widzieć przyszłość jaką rozsądną, uczącą się i rozwojową



Uwaga wskazuję co robią dobrze:

1 Dobrze ruchają obywateli
2 Dobrze ruchają sami siebie
3 Dobrze ruchają wszystkich

A teraz Alternatywy:

1 Skończyć z obłudą i kraść bez propagandy - mniejszy chaos i jaśniejsza sytuacja

2 Koronować Kaczyńskiego na króla a wszystkie instytucje państwowe pozbawić samodzielności - brak krytyki i strajków obywateli w ich obronie

3 Opozycje zamknąć w więzieniach a wszystkich intelektualistów pozbawić tytułów i zatrudnić przy sprzątaniu ulic - brak jakiejkolwiek krytyki i możliwość spokojnego rządzenia po wieki wieków.

4 Upaństwowić cały prywatny kapitał i równo rozdać wszystkim obywatelom z wyjątkiem wszystkich powiązanych z władzą którym dać 10 razy więcej niż pozostałym bo ciężko pracują - Równość i sprawiedliwość społeczna triumfuje, brak głodu i biedy
Zgłoś
Avatar
premium122 2017-01-27, 17:52
BrianGriffin napisał/a:

@up

Ja podałem fakty, Ty skomentowałeś je pod swoją pisowską opcję i prosisz o coś merytorycznego? Katobolszewia każdą krytykę odbija w stylu "a PO robiła to samo".

Szkoda strzępić ryja - Zbigniew Stonoga.



Gdzie te twoje fakty?
I skad pomysl ze to moja opcja?
Pisze o widze i co logicznie uwazam.

Katobolszewia?
Tak samo zgodne z prawda jak np zydofaszyzm.
Po takich twoich odzywkach widac ze merytoryki bys nie rozpoznal nawet jakby ci spadla na glowe.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-01-27, 18:40 2
premium122 napisał/a:

I skad pomysl ze to moja opcja?



Mam w rodzinie pisiorów, znam ich wszystkie teksty i zagrywki. Każde spotkania, święta. Wyczuwam mendy na kilometr.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-01-27, 22:08
Cytat:

Mam w rodzinie pisiorów, znam ich wszystkie teksty i zagrywki. Każde spotkania, święta. Wyczuwam mendy na kilometr.


A w rozmowie z nimi to Ci pewnie pała mięknie bo przecież zamiast bezpiecznego awataru i nicku zerzniętego z jakieś bajki, musisz użyć swojej twarzy i argumentów z głowy a nie takich które godzinę szukałeś w sieci...
No i poza tym to po chuja ty tu siedzisz? Kolejny psychol obok lesiota co widzi na sadisticu jakiś wyimaginowany bastion PiSu, który należy oświecić prawdą? Nuuuuuudne. Tu nikt nie lubi pisiorów. Idź szukaj kolegów gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-01-28, 23:10
@up

Kiedyś może się przejmowałem opiniami, ale w pewnym momencie zacząłem mówić ludziom co myślę. I powiem Ci, że jest mi dużo lżej, lepiej mi się zasypia. Zostało mi kilka osób, z którymi mogę pogadać, a reszta na drzewo. Polecam, nic mi już nie mięknie
Zgłoś