18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Szczecin jest „miastem akademickim”, w którym mieszka ponad 40.000 studentów. Na manifestacji było kilkunastu młodych ludzi, kilkudziesięciu emerytów i wielu dziennikarzy i policjantów. Zapowiadano WIELKIE WYSTĄPIENIA STUDENCKIE przeciwko rządom Prawa i Sprawiedliwości ale widocznie studentom wstyd jest pokazywać się pod sztandarami skompromitowanego Komitetu Obrony Demokracji. Zapraszam na moją relację wideo:

Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-01-26, 18:27 12
Podejdą w drugim terminie
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-01-26, 18:49
KOD od samego początku był skreślony, jak tylko swoje twarze pokazali tam politycy. Tylko nie wiem dlaczego cieszy to "prawicowców", bo słaba opozycja to paliwo dla katobolszewi i tym samym dokręcenie śruby podatkowej w przyszłych latach.
Zgłoś
Avatar
ujciwdupe 2017-01-26, 19:02
BrianGriffin napisał/a:

KOD od samego początku był skreślony, jak tylko swoje twarze pokazali tam politycy. Tylko nie wiem dlaczego cieszy to "prawicowców", bo słaba opozycja to paliwo dla katobolszewi i tym samym dokręcenie śruby podatkowej w przyszłych latach.



Jeszcze kretynie będziesz sie cieszył,że Katobolszewia jak Ty to nazywasz rządzi...W Szwecji ludzie już sie boją na ulice wychodzić...
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-01-26, 20:11 1
Tak tak, na całym świecie ludzie boją się wychodzić, tylko nie w Polsce
"Tu jest tyle Policji i czuję się bezpiecznie"
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2017-01-26, 20:29
No bo kto rozsądny organizuje protest studentów w środku sesji.

Oczywiście pożyteczni idioci rządu będą fapać, że niska frekwencja, tylko nie dziwcie się potem jak was będą jebać, ruchać i na was zarabiać, bo tylko na tyle zasługujecie.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-01-26, 20:53
@up Z waszych wypowiedzi wynika, że minęła złota era Polski, szkoda że jakoś mnie to ominęło...
Zgłoś
Avatar
r................4 2017-01-26, 21:16 2
Bezmózgi jebane i lemingi, tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2017-01-26, 21:41 3
mygyry, nie wiem gdzieś ty dojrzał takie twierdzenie, ale polecam więcej uwagi podczas czytania. Raczej wynika tyle, że PiS nie jest rozwiązaniem patologii. Oczywiście reżimowa propaganda wmawia wam, że ten kto krytykuje rząd chce powrotu tego co było - otóż w żadnym wypadku.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-01-26, 21:46 2
@up Obecnie nie ma żadnej krytyki, jest jedynie totalne zanegowanie wszystkiego, zupełnie bezrefleksyjnie i wybitnie mnie to wkurwia, że zamiast prowadzić konstruktywną krytykę z alternatywami, to mamy jedynie "nie, bo nie i chuj, jebać pis"
Jak chcą jebać pis, to neich to robią z głową, trzeba pokazać co robią dobrze, żeby móc wskazać również co robią źle, wtedy się zbuduję opozycje rozsądną i taką w jakiej ludzie będą widzieć przyszłość jaką rozsądną, uczącą się i rozwojową
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-01-26, 23:12 4
mygyry napisał/a:

@up Obecnie nie ma żadnej krytyki, jest jedynie totalne zanegowanie wszystkiego, zupełnie bezrefleksyjnie i wybitnie mnie to wkurwia, że zamiast prowadzić konstruktywną krytykę z alternatywami, to mamy jedynie "nie, bo nie i chuj, jebać pis"



No to z głowy, na szybko:

- Rozmontowanie Trybunału Konstytucyjnego
- Miliardy na bezmyślny socjal
- Obniżenie wieku emerytalnego
- Idiotyczna reforma szkolnictwa (nie chodzi o likwidację gimnazjów)
- Osłabienie armii (rezygnacje generałów), anulowane przetargi (brak alternatywy)
- Pośmiewisko z służb mundurowych (wycinanie konfetti i przebieranie za aniołków na służbie)
- Niespotykana do tej pory skala nepotyzmu i partyjniactwa
- Miliony dla kleru i rydzyka
- Atrapa prezydenta

Nie mam telewizora i generalnie gardzę polityką, więc prawdopodobnie dotarły do mnie tylko strzępy tego, co karakan wywinął
Zgłoś
Avatar
premium122 2017-01-27, 0:35 1
BrianGriffin napisał/a:



No to z głowy, na szybko:

- Rozmontowanie Trybunału Konstytucyjnego
- Miliardy na bezmyślny socjal
- Obniżenie wieku emerytalnego
- Idiotyczna reforma szkolnictwa (nie chodzi o likwidację gimnazjów)
- Osłabienie armii (rezygnacje generałów), anulowane przetargi (brak alternatywy)
- Pośmiewisko z służb mundurowych (wycinanie konfetti i przebieranie za aniołków na służbie)
- Niespotykana do tej pory skala nepotyzmu i partyjniactwa
- Miliony dla kleru i rydzyka
- Atrapa prezydenta

Nie mam telewizora i generalnie gardzę polityką, więc prawdopodobnie dotarły do mnie tylko strzępy tego, co karakan wywinął



- rozmontowanie 100% upolitycznionego bastiony PO
- taki funkcjonuje w calej zach. europie poza tym danie ludziom pieniedzy z podatkow nigdy nie jest moim zdaniem bezmyslne poza tym zaczyna sie sprawdzac - juz wiecej dzieci sie rodzi.
- jak chcesz to zapierdalaj do setki ale daj pozyc innym na emeryturze
- to o co chodzi?
- wybitnych wodzow nie zwolnili, generalow mamy i tak za duzo.Oslabienie armii zaserwowalo nam PO likwidujac sluzbe zasadnicza
- jeden pojebany marginalny przypadek podales?Poczytaj nominacje do tzw zlotej pały na forach policyjnych za poprzednich rzadow
- niespotykana?Chyba przespales ostatnie 27 lat.
- wczesnie byly miliony dla jandy,lgbt i mniejszosc niemiecka,RAŚ i innych wykolejencow.
- Za to komor byl mega niezalezny.A nie przyszlo ci do glowy ze Duda ma takie same poglady jak Kaczor?Bedzie niezalezny wtedy jak na nic sie nie bedzie zgadzal, co?Smiech na sali.

Reasumujac podales nie z glowy a z dupy.
Czekam na cos faktycznie merytorycznego.
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2017-01-27, 8:16 1
@up

Ja podałem fakty, Ty skomentowałeś je pod swoją pisowską opcję i prosisz o coś merytorycznego? Katobolszewia każdą krytykę odbija w stylu "a PO robiła to samo".

Szkoda strzępić ryja - Zbigniew Stonoga.
Zgłoś
Avatar
lesiot 2017-01-27, 10:49 5
premium122 napisał/a:

- rozmontowanie 100% upolitycznionego bastiony PO


- i zmontowanie swojego PiSowskiego z żenującą panią prezes, która bardzo słabo sprawdzała się nawet jako zwykły sędzia (po drodze naciągając i łamiąc prawo i przepisy)

premium122 napisał/a:

- taki funkcjonuje w calej zach. europie poza tym danie ludziom pieniedzy z podatkow nigdy nie jest moim zdaniem bezmyslne poza tym zaczyna sie sprawdzac - juz wiecej dzieci sie rodzi


- rozdawanie pieniędzy za nic zawsze demoralizuje i psuje ludzi - w tym systemie nagradza się za nic nie robienie a karze za uczciwą pracę

Cytat:

- jak chcesz to zapierdalaj do setki ale daj pozyc innym na emeryturze


- przeżyj na emeryturze za 1200zł miesięcznie jak pójdziesz w wieku 60-65 lat, mając zakaz dodatkowej pracy

premium122 napisał/a:

- to o co chodzi?


- idiotyczny sposób w jaki jest robiona (byle szybko, bez przygotowania merytorycznego, bez jakichkolwiek badań skutków tej zmiany, bez referendum) i zmienianie historii pod swoje poglądy i swoje kompleksy

premium122 napisał/a:

- jeden pojebany marginalny przypadek podales?Poczytaj nominacje do tzw zlotej pały na forach policyjnych za poprzednich rzadow


- czyli jak zwykle... jedyna na silę wmawiana , naciągana "zaleta" tego rządu - "bo oni to też tak robili", a podobno miała być zmian na lepsze

premium122 napisał/a:

- niespotykana?Chyba przespales ostatnie 27 lat.


- chyba przespałeś ostatni rok... przez 5 lat PO i SLD razem wzięte ustawiło swoich w liczbie 800 osób (niektórzy nawet kompetentni, PiS przez rok znalazł posadki dla ponad 1000 swoich wyznawców... niestety marnoty bez przygotowania)

Cytat:

- wczesnie byly miliony dla jandy,lgbt i mniejszosc niemiecka,RAŚ i innych wykolejencow.


- i znowu... bo oni coś to my też... i skala chyba nieco jednak inna (oprócz pieniędzy bezpośrednio, kościoły dostały prawo obracania ziemią, zwolenienia z podatku od deszczu i śniegu na swoich terenach)

premium122 napisał/a:

- Za to komor byl mega niezalezny.A nie przyszlo ci do glowy ze Duda ma takie same poglady jak Kaczor?Bedzie niezalezny wtedy jak na nic sie nie bedzie zgadzal, co?Smiech na sali.


- i po raz kolejny koronny argument... bo poprzedni... co do "DudoPiSu" bez wahania podpisuje co najmniej wątpliwe prawnie ustawy, które naprawdę powinien wcześnie zbadać niezależny zespół prawników
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2017-01-27, 11:55
mygyry napisał/a:

@up Obecnie nie ma żadnej krytyki, jest jedynie totalne zanegowanie wszystkiego, zupełnie bezrefleksyjnie i wybitnie mnie to wkurwia, że zamiast prowadzić konstruktywną krytykę z alternatywami, to mamy jedynie "nie, bo nie i chuj, jebać pis"
Jak chcą jebać pis, to neich to robią z głową, trzeba pokazać co robią dobrze, żeby móc wskazać również co robią źle, wtedy się zbuduję opozycje rozsądną i taką w jakiej ludzie będą widzieć przyszłość jaką rozsądną, uczącą się i rozwojową



Zgadzam się w 100%. Obecnie opozycja istnieje, bo tak zwykło się nazywać wszystkie przegrane w wyborach partie niezrzeszone w koalicji z rządzącą. To, co robi PO, Nowoczesna, Kukiz 15 i cała reszta tałatajstwa, to jest śmiech na sali. Podobno zmontowali ten cały "Gabinet Cieni" i co? Siedzą cicho. PiS dzięki Kaczyńskiemu działa sprawnie, ponieważ jest jedna osoba, która rozdaje karty. W pozostałych partiach wszyscy żrą się o wpływy i na tym wygrywa PiS. Dopóki nie będzie zjednoczonej, sprawnie działającej opozycji, dopóty PiS będzie mógł w spokoju demolować Polskę. Pocieszam się jedynie tym, że po odejściu Kaczyńskiego PiS rozleci się z głośnym hukiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie