18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Nieszczęśliwe rozstanie
WeenSon • 2013-07-09, 21:03
Ostatnio będąc w parku, zgubiłem swoje ulubione słuchawki. O tym, że ich nie mam zorientowałem się dopiero pod domem. Postanowiłem wrócić do parku i ich poszukać. Rozglądałem się za nimi, ale nie mogłem ich znaleźć. Przechodząc obok jednej z ławek, niechcący stałem się światkiem kłótni jakiejś pary. Krzyczeli na siebie tak głośno, że nietrudno było ich nie usłyszeć nawet z drugiego końca parku. Po chwili dziewczyna uderzyła swojego chłopaka, a ten bez zastanowienia oddał jej, zapewne kilka razy mocniej i poszedł jak gdyby nigdy nic. Dziewczyna usiadła na ławce i wycierała sobie krew chusteczką, głośno przy tym płacząc. Zrobiło mi się naprawdę smutno...

Zajebiście lubiłem te słuchawki
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-07-09, 23:05 59
WeenSon napisał/a:

stałem się światkiem


Dobrze, że nie półświatkiem. W sumie wystarczy, że półmózgiem
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-07-10, 11:15 2
Pewnie ona znalazła te słuchawki, trzeba było jej przypierdolić to by ci oddała.
Zgłoś
Avatar
55TIGER39 2013-07-10, 11:36 1
Jak ładna była trzeba było zagadać i poprawić jej humor.Postarałbyś sie potem trochę i kto wie może byś se poruchał.
Zgłoś
Avatar
19kristofer95 2013-07-10, 11:53
Takie teksty powinny być na sadisticu! Miła odmiana po całej masie nudnych i przewidywalnych dowcipów pedofilskich...
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-07-10, 11:57 21
Ostatnio będąc z dziewczyną w parku, znalazłem fajne słuchawki, takie fajne że aż pokłóciłem się o nie z dziewczyną. Kłótnia była naprawdę ostra, pewnie cały park ją słyszał, nawet jakiś koleś się wystraszył bo próbował schować się za jedną z ławek. Dziewczyna jak to kobieta nie mogła pokonać mnie argumentami więc mi przywaliła, a że jest za równo uprawnieniem to jej oddałem i poszedłem do domu z moimi nowymi zajebistymi słuchawkami.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-10, 15:11 2
Podszedłem do niej i zapytałem - przepraszam, czy nie widziała pani słuchawek? A ona na to "Allahu Akbar!" Musiałem jej przypierdolić za oddychanie Polskim powietrzem, po czym wróciłem do poszukiwań. Bardzo lubiłem te słuchawki...
Zgłoś
Avatar
tomaszelo 2013-07-10, 18:39
Tylko pedały i muzułmanie biją kobiety
Zgłoś
Avatar
qtacz 2013-07-11, 3:07
ja bym jej dał kilka razy z kopa w morde potem był ją związał skakanką albo zydowskimi napletami i puszczał bąki na morde az psychicznie przestawi sie na psa poszukiwacza i bedzie węszyc w całym parku za moimi słuchawkami
ps nie waliłem od 3 dni
Zgłoś