18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Barnaba666 2014-01-24, 1:03
Najpierw niech znajdą kogoś lepszego do obsługi żelazka, którym naprasowują nadruki na koszulki

Powiem tak: mam tam u nich stronę, sprzedałem kilkanaście koszulek, potem jedną zamówiłem dla siebie. I teraz mi wstyd że takie gówno sprzedawałem. Nadruk jest nie do końca wycięty, do tego odchodzi od materiału. Pranie w pralce odpada, a już widzę jak każdy pierze swoje t-shirty w rękach.

Nie polecam.
Zgłoś
Avatar
NightWing92 2014-01-24, 1:19
kapitał zakładowy 5000,00 zł bullshit...
Zgłoś
Avatar
-................- 2014-01-24, 1:53
HAHAHAHA GENIALNE, postawiłabym skrzynkę piwa, gdyby się na tym portalu dało. Jestem grafikiem i przyjęłabym ofertę pracy, gdyby nie to, że mam już pracę i nie jestem facetem.

oooo jest wersja dla kobiet, no to może się zastanowię...
Zgłoś
Avatar
szymoniksto 2014-01-24, 1:55
wysyła CV pier*ole prace zostanę Ninja
Zgłoś
Avatar
gringo2412 2014-01-24, 2:04 8
Widać że zainspirował się reklamą wody vytautas, jako że kolega dosekk wrzucił chujową angielską wersję ja zapodam wam tą lepszą po polsku
Zgłoś
Avatar
I................r 2014-01-24, 2:14 1
Reklama spoko, widać że znają trendy w internecie i używają ich najlepiej jak mogą.

W sumie nie wiem jak was, ale mnie zachęciła ta reklama, do tego tymczasowo mieszkam w miescie pyr.
Tyle że mam 2 lewe ręce do grafiki
Zgłoś
Avatar
Nattfrost 2014-01-24, 2:27
Napisałem im maila, a poza tym łysy z cupsell wspomina, że inspirował się demem i vytautas
Zgłoś
Avatar
rafalcio91 2014-01-24, 9:12
Musiałem się zalogować ! Biura w całej Polsce... 0:34 w Szczecinie i dali zdjęcie molo z nad Bałtyku haha "Szczecin leży nad morzem" biorę laczki ręcznik i zapiżdżam prawie 100km hahaha
Zgłoś
Avatar
Johnnsky 2014-01-24, 11:13 4
exfon napisał/a:

Absurdu twórczości?
Sory jak dla mnie Dem ma coś z głową i to w złą stronę. Nie jest pozytywnie zakręcony tylko idiotycznie wymądrzały. Komiksy robi może zabawne, ale jak posłuchać jego wypowiedzi jak np "Nieobowiązkowa edukacja" tylko temu bo wyrzucili go z uczelni, to śmiać mi się chce. taki z niego Twórca jak każdy z nas.



Sorry jak dla mnie to jesteś kretynem albo trollem, bo jak inaczej wytłumaczyć taką krótkowzroczność na szeroką rozumianą satyrę ? Żarty stand-up'owców o ruchaniu dzieci też bierzesz na poważnie ?
Niemal wszystkie filmy Dema są tworzone na zasadzie aby były śmieszne przez to, że są nieśmieszne lub pojebane/nielogiczne - to taka oczywista oczywistość, nie wiem po chuj piszę ten komentarz bo to tak jakbym tłumaczył dlaczego bracia Grimm pisali baśnie a nie erotyki. Dam Ci jedną radę : ogarnij się. Ktoś trafił w niszę o której nie pomyślałeś i robi na tym hajs i od razu ból dupy ????
Zgłoś
Avatar
SaintMasterGhostBehemoth 2014-01-24, 16:48
PS miażdżący
Zgłoś
Avatar
bigosik 2014-01-24, 17:42
Dem jest geniuszem a nie idiotą. Tak łatwo pomylić te dwie osoby.
Zgłoś