18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cuurniprime 2016-08-01, 0:26
Wy się możecie śmiać ale Japońce już patent kopiują! A facet zmyślny, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Robass1994 2016-08-01, 0:31 54
Może i fajnie to wygląda, ale chuj by mnie strzelił gdybym musiał za każdym razem bawić się z tymi drzwiczkami, wjeżdżaniem i jeszcze potem chowaniem i zamykaniem.
Zgłoś
Avatar
flaszka 2016-08-01, 0:42 25
@up wiekszy chuj by cie strzelil gdybyś musiał parkować 500metrow dalej po 5 rundkach wokół osiedla
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-08-01, 1:00
Fajna sprawa, dodać tylko sterowanie pilotem z zewnatrz i automatyke drzwi i garaż jak ta lala.
Zgłoś
Avatar
POPISowyNumer 2016-08-01, 1:45
Facet wygląda na cwańszego od dobrych 4/5 tego świata.
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2016-08-01, 2:28 5
Już coś takiego widziałem (nawet chyba na sadolu) w nieco większej skali. Po prostu normalny garaż na 2 samochody ale z 1 wjazdem i też ten pierwszy się przesuwało.
Patent fajny ale zdecydowanie nie dla kobiet.
Zgłoś
Avatar
BenderRodriguez 2016-08-01, 7:04
gość bardzo pomysłowy. Garaż jak najbardziej fajny
Zgłoś
Avatar
Cappo_di_Tutti_Ferdi 2016-08-01, 7:33
na chuj w indiach samochód chować jak tam cały czas lato jest
Zgłoś
Avatar
craftyplayer 2016-08-01, 8:38 1
Dobre, dobre, abstrahując, że auto wchodzi na szpilki (zaleta i wada). Zwróćcie uwagę jak to drzewo jest przeorane na wysokości zderzaka Ile szpreju musiało pójść. Aaa i niech ta babka zza kamery kiedyś będzie musiała zaparkować
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-08-01, 8:57 5
Opiździałbym jakbym tak musiał codziennie robić.
Już jak mi padł silnik od bramy i zepsuła się linka do podnośnika drzwi garażowych to już szału dostawałem jak musiałem codziennie: otworzyć ręcznie garaż, wsiąść do auta, wyjechać z garażu, wysiąść, zamknąć garaż, wsiąść do auta, podjechać pod bramę, wysiąść z auta, otworzyć bramę ręcznie z klucza, wsiąść do auta, wyjechać za bramę, wysiąść z auta, zamknąć bramę ręcznie, wsiąść i odjechać.
Czynność powtarzana w odrwotnej kolejności przy powrocie.

Tylko dziwi mnie ,że na takie piździwozidełko zrobił sobie garaż i tyle jebania skoro na ulicy nie widać w ogóle problemu z parkowaniem. Tak samo nie wygląda to na osiedle gdzie ktoś będzie chodził z gwoździem albo cegłą i niszczył.
Typ musi kochać swoje autko bo innego wytłumaczenia nie znajduję.
Zgłoś
Avatar
miskolabor 2016-08-01, 9:31 1
@upy
Ja pierdole dla was trzy minuty to jak by stracić 3 godziny, patent zajebisty, ale nie, lepiej zapierdalać 5 minut do parkingu w śniegu po jaja, wodzie po szyję, i przy 40C w cieniu. Chłop pewnie sam sobie to zrobił i takich patentów w domu ma pełno. A Wy co zrobiliście lenie dla ułatwienia sobie życia? pewnie tylko swoje żonki wytrenowaliście do usługiwania paniskom, nie ? ;]
Zgłoś
Avatar
Dekiel666 2016-08-01, 9:38
Widzę że schody musiał trochę podkosić .. chyba żaden inny samochód tam nie wejdzie oprócz tego. Garaż na miarę.
Zgłoś
Avatar
HrabiaCzarneWiadro 2016-08-01, 9:55 3
Jak pójdzie kiedyś kupować auto, to będzie miał jedno z bardziej nietypowych wymagań - Panie, takie żeby pod schody weszło.
Zgłoś