18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Escove 2013-06-30, 10:02
@up jacekkisilewicz
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-06-30, 10:48
to jest tak słabe że aż żenujące
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-06-30, 11:33
Przy jego materiałach wszystkie vlogi i gameplaye wydają się bardzo wartościowe. Zawsze byłem zdania, że im więcej osób nagrywa na YT tym lepiej bo zawsze trafi się ktoś ciekawy, czas więc chyba zmienić zdanie.

Oczywiście z całym szacunkiem dla tego Pana, ale zupełnie nie przemawia do mnie to co robi, drewno totalne, i to nawet nie jest kwestia, że trzeba się oswoić, odkąd robi te swoje filmiki jego aktorstwo pozostaje cały czas takie sztywne.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-30, 12:20
Jerzy Urban jest z niego dumny.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-06-30, 12:25 1
Escove napisał/a:

@Miziou kogo to interesuje czy jesteś wierzący albo nie wierzący. Wiara w boga(czy też nie) powinna być sprawą inwidualną każdego człowieka, a nie kurwa jakąś pierdoloną modą. Co ma wspólnego ten oto filmik z twoimi poglądami? Gimby się buntują, a w niedziele do kościółka z opuszczoną głową idą. PS. Lubię jeździć motocyklami, jeść pizze, słuchać metalu.



Dzięki, że mi to wyjaśniłeś - mogę teraz spokojnie iść przez życie słuchając metalu i jedząc pizze.

Jak się dopisuję w tematach dopierdalających wierze katolickiej, a które uważam za niskie, albo spierdolone - to lubię dopisać, że nie wierzę. Ot tak, żeby nikt nie zaczął mi skakać, że na pewno co niedzielę do kościoła chodzę. Chuj mnie to, tak naprawdę, obchodzi co kto myśli o mnie, ale wolę, żeby ludzie wiedzieli, że wkurwia mnie np. poziom wypowiedzi, nie sama tematyka. Rozumiesz już teraz co ma ten filmik wspólnego z moimi poglądami?

A to, że ktoś mi dojebie z Twojej strony, to się nie spodziewałem. Chciało Ci się to pisać..? Podziwiam i pozdrawiam - fajnie jest mieć takie problemy jak Ty.
Zgłoś
Avatar
Escove 2013-06-30, 13:51
Miziou napisał/a:



Dzięki, że mi to wyjaśniłeś - mogę teraz spokojnie iść przez życie słuchając metalu i jedząc pizze.

Jak się dopisuję w tematach dopierdalających wierze katolickiej, a które uważam za niskie, albo spierdolone - to lubię dopisać, że nie wierzę. Ot tak, żeby nikt nie zaczął mi skakać, że na pewno co niedzielę do kościoła chodzę. Chuj mnie to, tak naprawdę, obchodzi co kto myśli o mnie, ale wolę, żeby ludzie wiedzieli, że wkurwia mnie np. poziom wypowiedzi, nie sama tematyka. Rozumiesz już teraz co ma ten filmik wspólnego z moimi poglądami?

A to, że ktoś mi dojebie z Twojej strony, to się nie spodziewałem. Chciało Ci się to pisać..? Podziwiam i pozdrawiam - fajnie jest mieć takie problemy jak Ty.



Nie spodziewałbym się tego, że technologia tak daleko zajdzie, żebyś umiał przewidzieć kim jestem przez kabel. Swoją drogą, kto by Cię kurwa pytał na sadistic czy jesteś wierzący czy też nie.

I jak chuj Cię to obchodzi co o tobie myślą to po jaką kurwę piszesz o swoich poglądach. Ironia
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-06-30, 14:24
Escove napisał/a:



Nie spodziewałbym się tego, że technologia tak daleko zajdzie, żebyś umiał przewidzieć kim jestem przez kabel. Swoją drogą, kto by Cię kurwa pytał na sadistic czy jesteś wierzący czy też nie.

I jak chuj Cię to obchodzi co o tobie myślą to po jaką kurwę piszesz o swoich poglądach. Ironia



Nie wiem, gdzie się dopatrzyłeś, że wiem kim jesteś. Ja tam nikomu w kabel nie zaglądam, zostawiam to Tobie. Idąc dalej, a propos poglądów - mógłbym przepisać swoją poprzednią wypowiedź, ale nie zrozumiałbyś jej po raz drugi, więc strata czasu. Jeszcze raz powtórzę jednak - naprawdę chuj mnie obchodzi co o mnie myślisz - po prostu mam niezłą bekę z odpisywania na niepełnosprytne zarzuty, albo komentarze. Łapiesz, czy mam się ponownie rozpisać?

Odpuść sobie koleżko, bo się naprawdę bezsensownie przypierdalasz i tylko baty zbierasz - i po co to komu..?
Zgłoś
Avatar
nynek345 2013-06-30, 15:01
Czarny filmik, po chuju...
Zgłoś
Avatar
Dranger 2013-06-30, 20:40
Czy tylko mnie tak jego morda wkurwia
Zgłoś
Avatar
d................5 2013-06-30, 22:12
Haters gonna hate. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Escove 2013-07-01, 12:41
Miziou napisał/a:



Nie wiem, gdzie się dopatrzyłeś, że wiem kim jesteś. Ja tam nikomu w kabel nie zaglądam, zostawiam to Tobie. Idąc dalej, a propos poglądów - mógłbym przepisać swoją poprzednią wypowiedź, ale nie zrozumiałbyś jej po raz drugi, więc strata czasu. Jeszcze raz powtórzę jednak - naprawdę chuj mnie obchodzi co o mnie myślisz - po prostu mam niezłą bekę z odpisywania na niepełnosprytne zarzuty, albo komentarze. Łapiesz, czy mam się ponownie rozpisać?

Odpuść sobie koleżko, bo się naprawdę bezsensownie przypierdalasz i tylko baty zbierasz - i po co to komu..?



Zgłoś
Avatar
LucGost 2013-07-01, 18:02
ktos wie co za utwor jest wrzucony w 40 sekundzie?
Zgłoś