18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Nietypowy mecz
keyq • 2013-02-11, 3:05
Niedawno natknąłem się na YT na pewien filmik, który mnie trochę zdziwił. Jest to mecz piłki nożnej rozgrywany na paraolimpiadzie. Niby nic nadzwyczajnego jednak jest pewien istotny szczegół:



Zawodnicy są niewidomi, nie jestem pewien co do bramkarzy ale wydaje się, że widzą. Żeby piłkarze mogli trafić w piłkę jest w niej umieszczony dzwonek (czy inne ustrojstwo, które wydaje dźwięki).
Nawet nieźle sobie radzą.

Edit:
Żeby kolejne osoby pokroju pawelgk się nie czepiały:
Nie naśmiewam się tu z osób niewidomych bo w kalectwie nie ma nic śmiesznego. Dyscyplina wydała mi się niecodzienna więc postanowiłem się tym z Wami podzielić.
To co wydaje mi się śmieszne a może i sadystyczne to idea tego sportu.
Zastanawia mnie co myślała osoba, która wymyśliła ten sport i w jakim stanie była? Czy był to zjarany koleś, który na imprezie powiedział do kumpla "Stary wiesz co by było śmieszne? Banda ślepych próbujących grać w piłkę!"
Zgłoś
Avatar
zgr3d666 2013-02-11, 17:34
Każdy powinien posiadać swojego psa przewodnika.
Zgłoś
Avatar
Jebievdenko 2013-02-11, 17:34 1
Wyobraźcie sobie trollowanie na meczu - nagle wszyscy po strzale nie na bramkę zaczynają krzyczeć i koleś myśli że gol
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-02-11, 17:38 1
W rankingu FIFA wyżej niż polska reprezentacja.

Opaski na oczach żeby nie podglądali hehe
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-02-11, 17:40
Tak mowiac powaznie to pewnie Polska reprezentacja by ich ograla, albo chociaz zremisowala.
W koncu mamy Blaszczaka i Lawende
Zgłoś
Avatar
damua 2013-02-11, 17:40 1
Nasi grajkowie powinni być w ich lidze,może coś by wygrali...
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-02-11, 17:44
damua napisał/a:

Nasi grajkowie powinni być w ich lidze,może coś by wygrali...



zdrajco narodu rozumisz
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-02-11, 17:46
Tylko retardy by uwierzyły, że ekipa niewidomych piłkarzy wygrała by z naszą reprą. Co do kolegi tam prawie na samej górze. Perfekcyjna kontrola piłki? Oni nie przeczytają tych komentarzy, więc nie wiem po co tam w dupę im wchodzić. Popieram to, że coś robią, zamiast płakać, że los ich pokarał, bo cokolwiek by się w życiu nie przytrafiło to trzeba iść dalej z podniesioną głową, ale trzeba nazywać rzeczy po imieniu, bo to co Ci Panowie robią trochę odstaje od prawidzwej piłki, ale mimo wszystko szacunek dla nich.
Zgłoś
Avatar
Patrysio 2013-02-11, 17:49
Ciekawe jak na glowke wrzucaja albo karne strzelaja
Zgłoś
Avatar
gieksiarz74 2013-02-11, 18:00
Szacunek dla nich!
Zgłoś
Avatar
ChivoloConchetumare 2013-02-11, 18:16
Tak w ramach ciekawostki. Bramkarze nie są niepełnosprawni, zazwyczaj są to emerytowani zawodnicy. Na przykład w bramce szwabów bronił Jens Lehmann
Zgłoś
Avatar
icek Berg 2013-02-11, 18:20
Nie widzę nic nadzwyczajnego.
A nie ... zaraz zaraz grają kurwa lepiej od nas !
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2013-02-11, 18:21 1
Kurwa, sadistic powoli staje się portalem "cioty.pl". Nie wiem czy to przez napływ gimbusów i dostęp do internetu. Ludzie tu wchodzą i zaczynają oczekiwać kotków i słitaśnej obróbki wszystkiego. Jeszcze raz apeluję i proszę was drogie gimbusy o zrozumienie. Na sadisticu nie rzyga się tęczą, jak się pojawiają jakieś tematy o "zwierzątkach" to musi być faktycznie coś ciekawego - chyba, że chodzi o pussy. Jak się nie podobają wstawki to wypierdalać. Wielcy obrońcy kurwa wszystkiego dookoła. Nie wiem czy wy dalej nie skumaliście wyrazu "sadyzm"?

Co do wstawki - bez żadnej spiny ani niczego - nie uśmiechnąłem się nawet ani nic, bo myślę - pewnie upośledzeni jacyś dlatego tak dziwnie skaczą. Wtedy właśnie zacząłem się zastanawiać "Ale na chuj z kalek próbują na siłę zrobić normalnych ludzi". Przeczytałem dalszą część i mówię "O kurwa" niewidomi, a zapierdalają lepiej niż nasza reprezentacja. Szacunek dla nich, ale dalej zadaję sobie pytanie jak autor tematu - kto to kurwa wymyślił.

Wracając - myślę, że gimbusy powinny opuścić portal sadistic.pl.
Zgłoś
Avatar
K................s 2013-02-11, 18:26
To jest trochę jak Polska

- staramy się

- inni nas ograniczają (bandy na brzegach)

- sa tez tacy co się śmieją z nas

- biegamy na oślep

- zderzamy się ze sobą i podkładamy sobie nogi

- czasem potykamy się o własne

- próbujemy wygrać z bogatszymi tu:bramkarzem, który jest lepszy od nas

- od czasu do czasu strzelimy gola choć marnego

- no i nie każdy polak jest ślepy, czasem są tacy co udają

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
kicu94 2013-02-11, 19:27 1
pewnie i tak by ojeb*ali nasza reprezentacje...
Zgłoś
Avatar
makarro 2013-02-11, 19:49 1
rewelacja, zdają się grać jakby widzieli, a jedynie mieli nierówno pod kopułą
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie