18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Zbereźnik 2019-11-09, 19:01 1
Ja tam kilka razy w życiu byłem na rybach , ale kurwa jak tak patrzę na ten bagażnik chciałbym żeby tych gosci tak wjebali jeden na drugiego i to jeszcze najlepiej pod woda
Zgłoś
Avatar
buszujacy 2019-11-09, 19:08 7
Zbereźnik napisał/a:

Ja tam kilka razy w życiu byłem na rybach , ale k***a jak tak patrzę na ten bagażnik chciałbym żeby tych gosci tak wj***li jeden na drugiego i to jeszcze najlepiej pod woda



Oni nie byli na rybach tylko po mięso. Wszystkie ryby jednego gatunku i rozmiaru, w dodatku żywe bo nie mieli czasu ubić, kłusowali siecią lub podbierakiem na stwie hodowlanym
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-11-09, 20:50 1
Rannhide napisał/a:

Ukraińcy tak mają, robię z czterema.
Jak przyjechali pierwszy raz i widzieli staw to krzyczeli żeby się zatrzymać i do wody w ciuchach chcieli wyskakiwac bo ryby jak ręką. Kurwy na bobry chcieli polować, poszli do lasu i zajebali dzika. Kosz na odpady jest przed budynkiem a pojeby śmieci wypierdalaja do lasu
Znowu u mnie w mieście wybili wszystkie bociany prawie no bo kurwa mięso za friko haha.
Ukraińcy to takie podludzie, normalnego jeszcze nie poznałem.



Ukrainiec ktory u mnie pracuje opowiadal, poza oczywistym klusownictwem na wszystko co sie da zjesc, ze oni nawet łabędzie wylapuja i ze te ich niebieskie mięso nawet smaczne. No dramat.
Zgłoś
Avatar
burn1878 2019-11-09, 22:09
Widać że wiosna, więc Karasie miały tarło. Są wtedy przymulone i często w stawach czy jeziorach gromadzą się na płyciznach, gdzie można je zbierać rękoma.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2019-11-09, 22:17
DhAdiFr napisał/a:

Pytanie jak to załadowali



Przez uchyloną szybę.
Zgłoś
Avatar
Bedejot 2019-11-09, 22:25 1
Tylko to pomoże:


Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-11-09, 23:21 2
Rannhide napisał/a:

Ukraińcy tak mają, robię z czterema.
Jak przyjechali pierwszy raz i widzieli staw to krzyczeli żeby się zatrzymać i do wody w ciuchach chcieli wyskakiwac bo ryby jak ręką. Kurwy na bobry chcieli polować, poszli do lasu i zajebali dzika. Kosz na odpady jest przed budynkiem a pojeby śmieci wypierdalaja do lasu
Znowu u mnie w mieście wybili wszystkie bociany prawie no bo kurwa mięso za friko haha.
Ukraińcy to takie podludzie, normalnego jeszcze nie poznałem.



Ja tam nie jestem zwolennikiem żadnej formy migracji, ale te wiejskie opowieści mnie rozpierdalają, rocznie mam styczność z przynajmniej kilkunastoma ukrami, zmieniają się po prostu w zależności od wizy, jedni mądrzejsi inni głupsi, z lepsza lub gorsza znajomością Polskiego i z różnym podejściem do alkoholu nie mniej, problemów raczej z nimi nie ma, każdy chętny na dodatkowy zarobek o dziwo nawet otwarci pogadać, przywitać się a jak widzą, że coś robię to bez gadania podejdą pomóc, ale jakoś szczególnie się nie odróżniają a tych z terenów Donbasu to mi na prawdę szkoda, są załamani swoją chujową sytuacją, gdzie nawet ta wspaniała lewacka unia bardziej się przejmuje kornikiem w naszym lesie niż tym, żeby przyznać, że u nich wojna
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-11-10, 0:48
trawę nakrył folią że by nie jebała, a z samochodem chuj
opierdoli jakiś staw hodowlany bo wszystkie praktycznie takie same i jeden gatunek
tylko co teraz z tym ? albo sprzeda, albo ma w chuj zamrażarkę, ale najpewniej ususzy
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2019-11-10, 12:35
Ciekawe kto to potem wyprawił?
Zgłoś
Avatar
Twójbug 2019-11-10, 12:41 2
Norzapdes napisał/a:

"Co tu tak cipką pachnie"?



Nie wiem co wy macie za cipy przed nosem że jebie rybą. Nie spotkałem się że kobieta śmierdzi rybą czy coś podobnego. Powiem tak że macie pecha do kobiet że nie dbają o siebie. I już wiem że połowa z sadola jest brudasami które nie dba o swoją higienę.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2019-11-10, 15:10
Rannhide napisał/a:

Ukraińcy tak mają, robię z czterema.
Jak przyjechali pierwszy raz i widzieli staw to krzyczeli żeby się zatrzymać i do wody w ciuchach chcieli wyskakiwac bo ryby jak ręką. Kurwy na bobry chcieli polować, poszli do lasu i zajebali dzika. Kosz na odpady jest przed budynkiem a pojeby śmieci wypierdalaja do lasu
Znowu u mnie w mieście wybili wszystkie bociany prawie no bo kurwa mięso za friko haha.
Ukraińcy to takie podludzie, normalnego jeszcze nie poznałem.



No to niech wypierdalają do siebie na niedźwiedzie polować
Zgłoś
Avatar
gosu82 2019-11-12, 0:40
Mieszkam w Anglii od 15 lat i uwiezcie mi ze jak polonia zaczela tu zjezdzac to tez co niektorzy lapali kaczki i labedzie w parkach. Sporo bylo na ten temat artykolow w angielskiej prasie. O rybach juz nawet nie wspomnie bo to jest na pozadku dziennym do dzisiaj ze polaczki zjadaja zlowiona zdobycz podczas gdy w anglii jest zakaz zabijania zlowionych ryb. Takze cudze chwalicie, a swego nie znacie.
Zgłoś
Avatar
jebacgowno 2019-11-12, 11:07
Rannhide napisał/a:

Ukraińcy tak mają, robię z czterema.
Jak przyjechali pierwszy raz i widzieli staw to krzyczeli żeby się zatrzymać i do wody w ciuchach chcieli wyskakiwac bo ryby jak ręką. Kurwy na bobry chcieli polować, poszli do lasu i zajebali dzika. Kosz na odpady jest przed budynkiem a pojeby śmieci wypierdalaja do lasu
Znowu u mnie w mieście wybili wszystkie bociany prawie no bo kurwa mięso za friko haha.
Ukraińcy to takie podludzie, normalnego jeszcze nie poznałem.



Lol. To samo w UK myślą o polakach jedzących złapane w rzece ryby. Dla nas to normalka - dla nich barbarzyństwo.
Zgłoś
Avatar
DrHouse123 2019-11-24, 13:32
TranzystorWyklęty napisał/a:

W środku śmierdziało pewnie, jakby tirówka zdjęła gacie.



Dla nich to bez różnicy.
Zgłoś