18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kaiel 2017-03-05, 21:53
ale czy było opóźnienie ? bo nie wiem czy czekać
Zgłoś
Avatar
Bosewiak 2017-03-05, 22:23
jakim trzeba być bezkrytycznym wobec własnej osoby debilem, aby wrzucić swój filmik w sieć z tak debilnym komentarzem ( autorskim ) w tle jak widzę takich ludzi, to aż mnie wkurwia, że to coś ma prawa wyborcze.
Zgłoś
Avatar
robert357 2017-03-05, 23:14
Ja jebie, jakie kombo. Nie dość, że źle kręci filmik, to jeszcze mówi jakby miał srakę w łepetynie i sepleni...
Zgłoś
Avatar
Tarab85 2017-03-06, 0:03
Ej no, nie piszcie tak, bo autor filmiku przeczyta i mu będzie smutno.
Zgłoś
Avatar
EwelinyStara 2017-03-06, 1:19 7
Znam tę trasę. Jeżdżą nią głównie wszystkie chłopki z takich wspaniałych mieścin, jak np.Zielonka,Ząbki,Wołomin.. Pociąg kursuje między Warszawą Wileńską, a Małkinią. I zgodnie z wszelkimi stereotypami im dalej od ktoś wysiada, tym niższe jego IQ Pajac, który to kręcił pewnie jechał do Tłuszcza i tam przesiadka do Białegostoku (pierdolony śledzik). A jeśli jego stary nie ma na imię Janusz, to niech mi uschnie lewe jajo. Na miejscu kierownika pociągu bym mu jebnął za te cebulowe komentarze. Pepluch jebany.
Zgłoś
Avatar
-Roger- 2017-03-06, 3:24
gambler1 napisał/a:

Sebula strażak wyklęty gdyby trafił na mniej cierpliwego konduktora to by dostał działo na ryj, że by go wyjebało z tych halówek



czyli na hasło sadistic jeździmy gratis ? dawaj rozkład
Zgłoś
Avatar
de_marco 2017-03-06, 6:56 2
Przypomniał mi innego kretyna, który nagrywał dziwne akcje w nietypowych miejscach i okraszał je swoimi głupimi komentarzami. Ten też nie wymawia "r" i nawet głos ma podobny...
Zgłoś
Avatar
WalkingStephen 2017-03-06, 9:20
@de_marco No ale wiemy, że ten osobnik odsiaduje wyrok więc nie mógł czekać na pociąg
Zgłoś
Avatar
ruki9012 2017-03-06, 13:57
@EwelinyStara ja mieszkałem przed Małinią a zapewniam Cie że mam IQ większe niż twoje ziomki z wileńskiej. Wracając do tematu komentarze nagrywającego o dostaniu się tlenu dopiero po otwarciu drzwi do WC no gratulacje!!! jakby te okna i przedziały były kiedyś szczelne ha ha
Zgłoś
Avatar
zonk 2017-03-06, 17:32
Hmm całe te wyposażenie jak i laminaty powinny być zgodne z normą PN-EN 45545. Coś mi się wydaje że nie do końca :/
Zgłoś
Avatar
dumad 2017-03-06, 17:55
też się chcę wpisać
Co za kurwa zjebany łeb to komentuje. Gimbus jakiś
Ale żeś kurwa odjebał. Drzwi otworzyłeś i wyszedłeś z domu debilu
Zgłoś
Avatar
Giepson 2017-03-07, 14:38
EwelinyStara napisał/a:

Znam tę trasę. Jeżdżą nią głównie wszystkie chłopki z takich wspaniałych mieścin, jak np.Zielonka,Ząbki,Wołomin.. Pociąg kursuje między Warszawą Wileńską, a Małkinią. I zgodnie z wszelkimi stereotypami im dalej od ktoś wysiada, tym niższe jego IQ



To ty pewnie mieszkasz co najmniej w Prostyni
Zgłoś