18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Wielu z was pewnie już słyszało newsa dnia polskiej piłki nożnej. ITI sprzedało Dariuszowi Mioduskiemu oraz Bogusławowi Leśnodorskiemu klub Legia Warszawa. Jak wiadomo, z okazji takiej transakcji organizuje się zwykle konferencje prasowe, na których nabywcy chcą zwykle dobrze wypaść. Gorzej, jeżeli nie idzie po ich myśli...

Niecierpliwi: polecam akcję na samym początku + od 1:05.
Cierpliwi: obejrzyjcie cały filmik i zobaczcie jak nie powinna wyglądać konferencja prasowa.


Źródło: sport pl

Zgłoś
Avatar
macleod 2014-01-09, 20:50 31
I zaraz będzie wieeeelki ból dupy bo przecież to Legia...

A prawda jest taka, że właśnie takie osoby jak Leśnodorski czy Mioduski mogą coś w polskiej piłce zmienić.
Osoby, które wiele w swoim życiu osiągnęły i sprawdziły się w zarządzaniu dużymi projektami.

Dlatego wolę oglądać żującego gumę Leśnodorskiego niż "kręcącego lody" gdzie się tylko da Zdzisia Kręcinę, czy Grzesia Latę...

Zgłoś
Avatar
Ezoteryk 2014-01-09, 20:50
Polska Cebula ON .
Zgłoś
Avatar
NikoLative 2014-01-09, 21:03 2
macleod napisał/a:

I zaraz będzie wieeeelki ból dupy bo przecież to Legia...

A prawda jest taka, że właśnie takie osoby jak Leśnodorski czy Mioduski mogą coś w polskiej piłce zmienić.
Osoby, które wiele w swoim życiu osiągnęły i sprawdziły się w zarządzaniu dużymi projektami.

Dlatego wolę oglądać żującego gumę Leśnodorskiego niż "kręcącego lody" gdzie się tylko da Zdzisia Kręcinę, czy Grzesia Latę...



Ja oczywiście nic nie mam do Leśnodorskiego jako prezesa Legii, a jako kibic Lecha Poznań doceniam nawet to co do tej pory zrobił, a ta jego bezczelność to mi się nawet podoba. Sam nie lubię takich schematów - a to że nie można rzuć przy kimś gumy, a to że nie wypada nosić rozpiętej aż do gołej klaty koszuli itp. Gówno prawda, każdy powinien mieć swój styl i chuj mnie to interesuje, że kiedyś ktoś powiedział, że tak jest nieładnie. To samo tyczy się przekleństw - jakiś baran musiał kiedyś wpaść na pomysł, żeby niektóre słowa uczynić zakazanymi i stąd mamy "brzydkie słowa". Jebie mnie to, nie dam satysfakcji skurwielowi.
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2014-01-09, 22:12 1
Czy ten ciul pierdolony żuje gumę do mikrofonu? :/
Zgłoś
Avatar
mika006 2014-01-09, 22:27
@macleod Lesnodarski to moze zmienic co najwyzej majtki
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-01-10, 0:26 8
No kurwa mać jakim trzeba być ułomem żeby wyjść na konferencję prasową z gumą do żucia w ustach
Zgłoś
Avatar
JankoMuzykantV 2014-01-10, 1:15
Nowy właściciel, nowe zwyczaje.

sadistic.pl/teczowa-legia-vt259795.htm
Zgłoś
Avatar
kermicik 2014-01-10, 1:19
ten gosc ma strita.... jedno oko na maroko drugie na meksyk
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2014-01-10, 1:22
jaki klub tacy właściciele Tępy wyraz twarzy i ciamkanie gumą jak gimbus z ostatniej ławki.

@NikoLative
idąc twoim tokiem rozumowania 'jakiś baran wymyślił' maniery i nagle nie można bekać czy pierdzieć przy ludziach, chore nie?
Zgłoś
Avatar
Emer88 2014-01-10, 1:50 2


Jakie władze taki klub jaki klub takie konferencje prasowe.
Zgłoś
Avatar
surojak 2014-01-10, 3:00
Jebana małpa memle te gumę na konferencji. Jaka piłka taki właściciel.
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2014-01-10, 3:10 2
Taki ćwok w gumofilcach kupił Legię? Dobrze jej tak!
Zgłoś
Avatar
PikosTychy 2014-01-10, 7:16
hahaha dokładnie dobrze jej XD
Zgłoś
Avatar
tosiek232323 2014-01-10, 7:48
U mnie na Wsi sie chłopy lepiej ogarniają.
Zgłoś