18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Nieudana ucieczka motopizdy
f................m • 2018-05-23, 14:54
W ubiegłą niedzielę na drodze wojewódzkiej W977 w okolicach Tarnowa, policjanci drogówki ścigali 26-letniego motocyklistę, który jechał ponad 130 km/h, wyprzedzał w miejscach niedozwolonych, nie zwracał uwagi na wydawane przez policjantów sygnały do zatrzymania. Podczas 4 minutowej ucieczki naruszył przepisy ruchu drogowego, za które mógłby otrzymać 80 punktów karnych. Odpowie przed sądem za jazdę bez uprawnień oraz nie zatrzymanie się do kontroli za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-05-23, 22:07
A szkoda strzępić ryja na te tagi
Zgłoś
Avatar
dziadek8724 2018-05-23, 22:07
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



nie chodzi o zwykłego Janka bez dokumentów. Nie bądź krótkowzroczny. Tu idzie bardziej o nieuchronność kary. Gdyby opuszczali, Janusz by pomyślał: "kurła, mogę latać bez uprawnień i jak będą chcieli mnie zatrzymać - zacznę uciekać. I tak nie będą gonić.".



Bardziej restrykcyjne prawo dla takich przypadków skutecznie by zniechęciło Janka do próby ucieczki. Tylko coś mi podpowiada, że w naszym kraju kwitnącej cebuli to by nie było takie proste, bo jeszcze nie wymyślono przepisu, który Polak nie mógłby obejść.
Zgłoś
Avatar
InnyName 2018-05-23, 22:46 1
Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



nie chodzi o zwykłego Janka bez dokumentów. Nie bądź krótkowzroczny. Tu idzie bardziej o nieuchronność kary. Gdyby opuszczali, Janusz by pomyślał: "kurła, mogę latać bez uprawnień i jak będą chcieli mnie zatrzymać - zacznę uciekać. I tak nie będą gonić.".



Zapytaj Pana Maćka z Gdańska który przeleciał na czerwonym w nocy mając na budziku ponad 200, trójmiasto, aż szczało z zachwytu że ma temat, policja działała, nic mu nie udowodnili, on na FB na Motocykliści trójmiasto jawnie sie tym chwalił i nabijał ze wszystkich.

W dupie to ma
Zgłoś
Avatar
nano50 2018-05-23, 22:50 6
Spiderowski napisał/a:


Ja się zastanawiam co pisze w przeciwieństwie do ciebie.
Tak, policja na drodze publicznej powinna zrobić martixa albo bonda i wywalić kilka magazynków w motocykliste bo jechał ze złą prędkością. Chu. z tego że przy okazji odstrzelili by 12 przypadkowych osób - ale cel uświęca środki, tak panie mądry Abraxus? A może lepiej go z granatnika ustrzelić? A może po prostu atom jebnąć na całe miasto, na pewno ten groźny przestępca nie ucieknie.
Masz logike na poziomie gimnazjum.



Nawet nie wiem czy jesteś trollem czy zwyczajnie cholernie głupi.
Zgłoś
Avatar
ziu 2018-05-23, 23:26
Prawdziwa motopizda. Przed policją spierdolić nie potrafił...
Zgłoś
Avatar
acetylosalicylowy 2018-05-24, 1:38
Miałem nadzieję że owinie się na jakimś słupie na koniec
Zgłoś
Avatar
motci 2018-05-24, 8:12
Wyłapać ich wszystkich jak pokekurwamony. Pierdolona dzicz przesiadla sie z beemek na szlifiery i wyscigi sobie urzadzaja na kazdej jednej prostej, okna nie mozna otworzyc w ciagu dnia, nie wspominajac o nocy, bo jedzie taka kurwa jedna z druga i tylko 1, 2,3 odcina i po heblach bo światla/zakręt. Tutaj policmajstry szybko zweryfikowały 'skilla' takiego motozjebka, kilka zakretów, brak dluzszej prostej i szlifiera okazuje się bezuzyteczna w rękach takiego asa przestworzy. Do tego ta zagieta tablica... jebac kurwy pradem. Zimne piwko dla niebieskich, tak trzymac!
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-05-24, 8:49 2
Voque napisał/a:

Abraxus
Chyba nie wyłapałeś sarkazmu w komentarzu wyżej


Do sarkazmu trzeba trochę inteligencji a to jest Spiderowski.

biosone napisał/a:

@Abraxus czyli jak popelnisz zagrozenie, wykroczenie poprostu mozna cie z miejsca odjebac?


Ucieczka przed policją jest przestępstwem a nie wykroczeniem.

dziadek8724 napisał/a:



Bardziej restrykcyjne prawo dla takich przypadków skutecznie by zniechęciło Janka do próby ucieczki. Tylko coś mi podpowiada, że w naszym kraju kwitnącej cebuli to by nie było takie proste, bo jeszcze nie wymyślono przepisu, który Polak nie mógłby obejść.


Nieuchronność kary a nie jej wysokość działa odstraszająco.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2018-05-24, 8:53
Mógł po prostu nie słyszeć syren w tym kasku.
Zgłoś
Avatar
Zimmerman 2018-05-24, 8:55
Po co on się zatrzymał, przecież to polska policja i tak nie mogą strzelić ani go dotknąć, bo ich wypierdolą z roboty
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2018-05-24, 14:49
nano50 napisał/a:



Nawet nie wiem czy jesteś trollem czy zwyczajnie cholernie głupi.


Ale ja chętnie podyskutuje na logiczne argumenty.
Strzelanie do przekraczających prędkość jest idiotyczne.

Siberian_Meat_Grinder napisał/a:



nie chodzi o zwykłego Janka bez dokumentów. Nie bądź krótkowzroczny. Tu idzie bardziej o nieuchronność kary. Gdyby opuszczali, Janusz by pomyślał: "kurła, mogę latać bez uprawnień i jak będą chcieli mnie zatrzymać - zacznę uciekać. I tak nie będą gonić.".


Masz racje to druga strona medalu. Na szczeście (albo raczej na nieszczęście) żyjemy w czasach dobrze rozwiniętej inwigilacji i nie widzę żadnych przeszkód by z obecną techniką namierzyć kierowce bez konieczności prowadzenia pościgu narażającego innych uczestników drogowych.

Warto tu dać przykład USA gdzie policja pościgi stara się kierować na drogi o mniejszym natężeniu żeby zatrzymać ściganego nie narażając osób postronnych.
Zgłoś
Avatar
wrobel51 2018-05-24, 21:02
Patrząc na zachowanie motocyklisty chyba nie był świadomy tego że go ktoś ściga... Miałem identyczną sytuację (zresztą też pod Tarnowem) jadąc drogą z masą wysepek i braku miejsca do normalnego wyprzedzania. Jadąc w taki sposób nie patrzysz w lusterka tylko przed siebie. Hałas silnika zagłusza syrenę i po temacie. Ja się zorientowałem o pościgu kiedy skończyły się wysepki i radiowóz mógł się ze mną zrównać. Spokojnie zjechałem i na luzie załatwiliśmy sprawę. Tu gość ma przesrane bo zgłoszono pościg i zaangażowano trochę policji...
Zgłoś
Avatar
xl_pro_lx 2018-05-26, 1:41
Normalna jazda nie widzę problemu można dużo szybciej
Zgłoś
Avatar
t1ger_delta 2018-05-26, 17:11
InnyName napisał/a:



Zapytaj Pana Maćka z Gdańska który przeleciał na czerwonym w nocy mając na budziku ponad 200, trójmiasto, aż szczało z zachwytu że ma temat, policja działała, nic mu nie udowodnili, on na FB na Motocykliści trójmiasto jawnie sie tym chwalił i nabijał ze wszystkich.

W dupie to ma



Dlatego powinni strzelać Dowód na to kto był kierowcą będzie niezaprzeczalny, koroner zatwierdzi.
Zgłoś