18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
Halman 2023-03-29, 1:11 3
capol2 napisał/a:

Podejrzany ucieka skradzionym radiowozem i z niewiadomych przyczyn postanawia wysiąść z auta podczas jazdy.



chciał zmylić pościg...
Zgłoś
Avatar
vivusanima 2023-03-29, 1:24 33
w GTA mu się zawsze udawało...
Zgłoś
Avatar
Kalisu 2023-03-29, 1:38 104
Kliknęło mu się wysiadanie, no kto tak nie miał niech pierwszy rzuci kamień
Zgłoś
Avatar
F................a 2023-03-29, 2:11 7
Safety first, ale tak służą betony, zero ludzkiego podejścia do sprawy, ale to właśnie 'procedury' robią z ludzi automaty do wykonywania rozkazów, leży gościu nieprzytomny to ci go kurwa ciągają jak szmatę, Nie mówię że nie odpierdolił no ale kurwa, zero ludzkiego podejścia, jeszcze go kolanem do ziemi kurwa mać.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-03-29, 3:07 2
Wysiadł z auta i z bycia żywym
Zgłoś
Avatar
35i 2023-03-29, 4:20 3
Kalisu napisał/a:

Kliknęło mu się wysiadanie, no kto tak nie miał niech pierwszy rzuci kamień



Mi się kiedyś kliknęło otwieranie drzwi, jak pierwszy raz wsiadłem w anglika i chciałem zmienić bieg.

capol2 napisał/a:

Podejrzany ucieka skradzionym radiowozem i z niewiadomych przyczyn postanawia wysiąść z auta podczas jazdy.



Prawdopodobnie obsrał się na widok kolczatki.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-03-29, 6:13 7
Ładnie zjebał potylicą, za dużych szans na przetrwanie nie ma.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-03-29, 6:35 2
Pewnie nie chcial zeby go wytargali mordą po asfalcie, nie wykręcali mu rąk..
A nie, czekaj

W sumie to jak przezyl to wygral zycie, bo mogli profilaktycznie wjebac jeszcze ze dwa magazynki dla pewnosci ze im nic nie zrobi
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-03-29, 8:04 1
Wysiadł w czasie jazdy? Bo jest pierdolnięty?
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2023-03-29, 8:10 10
Flegamina napisał/a:

Safety first, ale tak służą betony, zero ludzkiego podejścia do sprawy, ale to właśnie 'procedury' robią z ludzi automaty do wykonywania rozkazów, leży gościu nieprzytomny to ci go kurwa ciągają jak szmatę, Nie mówię że nie odpierdolił no ale kurwa, zero ludzkiego podejścia, jeszcze go kolanem do ziemi kurwa mać.



Jak by ekskrementy w mundurach w Polsce nie stały jak kurwy po krzakach 20 metrów od znaku teren zabudowany jak złodzieje nazywając to "poprawą bezpieczeństwa" to nie przeszkadzałoby mi, że przestępców traktują jak szmaty. Problem, że u nas obecnie ekskrementy w mundurach w większości to takie same szmaty jak przestępcy.
Zgłoś
Avatar
TurboKaczka 2023-03-29, 8:24 4
Flegamina napisał/a:

Safety first, ale tak służą betony, zero ludzkiego podejścia do sprawy, ale to właśnie 'procedury' robią z ludzi automaty do wykonywania rozkazów, leży gościu nieprzytomny to ci go kurwa ciągają jak szmatę, Nie mówię że nie odpierdolił no ale kurwa, zero ludzkiego podejścia, jeszcze go kolanem do ziemi kurwa mać.



no chyba cie pokurwiło? albo tania berbelucha z mety jeszcze trzyma.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-03-29, 8:28 4
@UP

Bo pozwoliliśmy nz to, by nas tak traktowano. Śmieć ludzki u władzy zastawia się immunitetami a nam dokręcają tylko śrubę.

W mojej okolicy, kurwy - bo tak nazywam policję - suszą na prostej drodze z ograniczeniem do 40km/h przez las i na 4 pasmowej z miejscowym ograniczneiem do 70km/h. Ile "zarobią" można tylko domniemywać.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2023-03-29, 8:54 1
Flegamina napisał/a:

Safety first, ale tak służą betony, zero ludzkiego podejścia do sprawy, ale to właśnie 'procedury' robią z ludzi automaty do wykonywania rozkazów, leży gościu nieprzytomny to ci go kurwa ciągają jak szmatę, Nie mówię że nie odpierdolił no ale kurwa, zero ludzkiego podejścia, jeszcze go kolanem do ziemi kurwa mać.



Może po głowie miał go jeszcze pogłaskać.
Zgłoś
Avatar
spike2222 2023-03-29, 9:12
darayavahus napisał/a:

@UP
Bo pozwoliliśmy nz to, by nas tak traktowano. Śmieć ludzki u władzy zastawia się immunitetami a nam dokręcają tylko śrubę.
W mojej okolicy, kurwy - bo tak nazywam policję - suszą na prostej drodze z ograniczeniem do 40km/h przez las i na 4 pasmowej z miejscowym ograniczneiem do 70km/h. Ile "zarobią" można tylko domniemywać.



Pomyślałeś, że robią to, aby uchronić debili przy spotkaniu drzewa (w lesie) przy prędkości ponad 50km/h?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie