18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Prawdopodobnie amerykański policjant wykazał się wyjątkową, prawie murzyńską zwinnością

Dopadnięcie od 20. sekundy. Wyobrażacie sobie w takiej akcji polskiego stróża prawa?

Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-06-20, 9:01 4
złodziej trzymał łup do końca i to go zgubiło, widać ledwo już miał siłę biec. Nie zmienia faktu, że ten policjant to niemal płot przeskoczył
Zgłoś
Avatar
kaelem 2018-06-20, 11:19 1
Co kurwa nieudane? UCZIECZKA?! Ja jebię...
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-06-20, 17:53 8
Brawo pan policjant,biega szybciej od Milika
Zgłoś
Avatar
maddog77 2018-06-20, 20:20
Dopadł go jak jebany pitbull
Zgłoś
Avatar
nano50 2018-06-20, 20:24
Nie strzelali, bo biały był...
Zgłoś
Avatar
xsamael 2018-06-20, 20:43 2
Widać że pan phrontch to noob z zza klawiatury. Wyjdź na piwo, zrób burdę, spotkaj policjanta, uciekaj mu, wyślij kartkę ze szpitala. Raz próbowałem i tak powiem się mi nie opłaciło. Ale dziś jestem spokojny. To pewnego rodzaju lekcja która uczy. Poczytajcie o funkcji użytecznej loli, kurwa jak to strasznie boli.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2018-06-20, 21:07
Rzucił się na niego jakby miał płacone na akord od sztuki a nie za godzine
Zgłoś
Avatar
Palestyna 2018-06-20, 23:37
Pamietacie jak policjant dojechal mlodzieżowa reprezentacje biegaczy jakichs tam spierdalali mu a on i tak byl szybszy.
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-06-20, 23:39
Szybki pies normalnie chart.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2018-06-20, 23:55 3
phrontch napisał/a:

Wyobrażacie sobie w takiej akcji polskiego stróża prawa?



myślę, że nie ryzykowałby zniszczeniem/rozerwaniem munduru na płocie (bo później miałby ogromne problemy z otrzymaniem nowego pomimo uszkodzenia go w takich okolicznościach), nie mówiąc już zagubieniem sprzętu (postępowanie szkodowe, dyscyplinarne) a tym bardziej broni lub jej elementów (magazynek) - bo prokurator, wyrok karny i won ze służby.

Także nie, nie wyobrażam sobie - bo i w imię czego
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2018-06-21, 1:32 1
Nie mam kontaktu więc mój wywód czysto domysłowy, oparty o to co słyszałem. Z tego jak są policjanci dopierdalani za jakiekolwiek straty, czy za co mają pieniadze zabierane, to też bym kładł lachę na ganianie takich typków
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2018-06-21, 9:14
No ja znam wielu... Rzucili by się jak wilk za sarną.
Zgłoś
Avatar
Zlewek 2018-06-21, 14:08
No, Polska Policja i ty, Aspirancie. Wiecie co wam grozi za potrącenie uciekającego podejrzanego? Otarliście mu kolana, więc musicie zapłacić za to zawieszeniem od czynienia służby. Teraz tylko modlić się by was nie pozwał.
Zgłoś
Avatar
lopez_ 2018-06-22, 8:08
Większość polskich szeryfów nie przeskoczyłaby przez ten płot, o strażnikach miejskich już wgl nie wspominam, bo gdzie tam oni i jakiś pościg, lepiej pastwić się nad grubasami, pijaczkami i osobami starszymi
Zgłoś