18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
nieudane egzekucje
klaszak • 2014-01-17, 16:39
Czasami nie wszystko idzie zgodnie z planem to normalne, śmiesznie zaczyna się wtedy gdyw gre wchodzi czyjeś spokojne zejście z teo świata. Było już tego troche na sadolu ale znalazło się jeszcze więcej enjoy:



hehe w sumie nie szkoda mi tych skurwysynów
całość zajebana z portalu randkowego
Zgłoś
Avatar
truskawkowabuba 2014-01-17, 17:38
świetnie się czytało, wincyj! .
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2014-01-17, 17:43 1
Dla zwyrodnialców kara śmierci.
Albo wydanie kata w ręce rodziny ofiary - mają prawo zemsty.
Zgłoś
Avatar
Majesty 2014-01-18, 2:39 2
Czytając te wszystkie historię miałem wrażenie, że autor żałował skazanych. A ci zwyrodnialcy sami odebrali sobie prawo do ludzkiego traktowania, takie odpady należy eliminowac z społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
Le_Kloszard 2014-01-18, 9:11
Uważam, że każda kara śmierci powinna w jakiś sposób pójść nie tak.
Zgłoś
Avatar
Guzik 2014-01-18, 15:07 1
Ja się zastanawiam po co takie "wymyślne" sposoby uśmiercania. Przecież wystarczy jedna kulka w głowę, a nie jakieś salwy z karabinu maszynowego czy krzesła elektryczne. Po co jakieś eksperymenty z krzesłem czy zastrzykami? Jeśli chcą kogoś zabić humanitarnie to niech użyją jakiegoś gazu, który "usypia" albo wyżej wymienionej kulki w głowe.
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2014-01-19, 18:16
Guzik nie czytałeś dokładnie, odnośnie tego "gazu, który usypia" :v
Zgłoś
Avatar
deevil 2014-01-20, 10:27
Kiedy dodasz jakieś nieudane egzekucje?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-20, 13:16 2
A co to za jebiący lewactwem wymysł, że kara śmierci ma być humanitarna? To przecież kara. Powinna być jak najbardziej bolesna i poprzedzona jak najdłuższymi torturami, a wszystko powinno być nagrane i puszczone na specjalnym kanale w TV ku przestrodze dla innych. Co to jest, że koleś wyruchał kobietę śrubokrętem i podpalił, a za karę dostaje zastrzyk, po którym pójdzie cichutko i bezboleśnie spać? Chuj nie kara. I nie powstrzyma pojebów, którzy nie szanują swojego życia. Bo taki myśli "a chuj, i tak nie chcę żyć, więc mam wyjebane czy dostanę krzesło albo zastrzyk". A jakby było tak jak to opisałem, to nawet psychol, który nie boi się śmierci, bałby wielu godzin tortur oraz powolnego i kurewsko bolesnego konania.
Psychologia.
Zgłoś
Avatar
klaszak 2014-01-21, 9:19
deevil napisał/a:

Kiedy dodasz jakieś nieudane egzekucje?


ano dodaje tylko z góry chcę zaznaczyć że było o nich wspominane już

od razu dla zainteresowanych link do bratniego tematu:
sadistic.pl/nieudane-egzekucje-kary-smierci-vt151885.htm?highlight=nie...
Zgłoś
Avatar
Guzik 2014-01-21, 21:02
OrionToth napisał/a:

Guzik nie czytałeś dokładnie, odnośnie tego "gazu, który usypia" :v



Oczywiście, że czytałem dokładnie. Mój post nie odnosi się do gazu z sytuacji opisanej powyżej. Chodziło mi o to, że jeśli chcemy zabijać humanitarnie to należałoby taki "usypiający gaz" zastosować, bo myślę, że takim związkiem chemicznym dysponujemy. Po prostu nie zrozumiałeś co miałem na myśli pisząc komentarz.
Zgłoś
Avatar
W................t 2014-01-22, 21:10
dla ciekawostki mogę dodać tylko, że Jimmy Lee Gray jest wpominany przez Gena Hackmana w filmie The Chamber (na podstawie powieści Johna Grishama), ostatnio oglądałem to mi się skojarzyło, film nawet w miarę dobry jeśli ktoś przepada za thrillerami prawniczymi

a swoją drogą ciekawy temat. piwko!
Zgłoś
Avatar
Cobra121 2014-01-29, 20:21
Takie egzekucje powinny być raczej nazywane udanymi. Bezbolesna śmierć dla morderców jest niemalże nagrodą. Powinni choć trochę doznać cierpienia którego zadali tak wiele zarówno ofiarom jak i ich rodzinom.
Zgłoś