18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Wyjebka na moto, akcja od 1.00.
Gleba przy 150 km/h na gladkim asfalcie, koles mial szczescie, ze nie polecial pod barierki. Amatorom krotkiego rekawka i sandalow polecam obejrzec co sie stalo z kombinezomen Dainese, wartym grube tysiace oraz rekawicami przy takiej predkosci.

Zgłoś
Avatar
QKLUX 2013-01-09, 19:43
Mój braciak kupił sobie budżetowy kombinezonik i wiem już co to znaczy - niby niewielka prędkość i żaden ścigacz, zwykły chopper...
mała wywrotka i plecy i dupę mu tak zdarło że stracił 3 kilo po samym wypadku. A w szpitalu następne 12...
Zgłoś
Avatar
xJokerx 2013-01-09, 19:45
obrotny napisał/a:

U nas to by mu jeszcze wpierdol spuścili.


Albo wyciągnęli telefon i nagrywali.
Zgłoś
Avatar
Speedballwtf 2013-01-09, 19:45 7
@robson, ale ty pierdolisz...
Shimma którą widzieliśmy na filmiku to faktycznie przejebana sprawa, jednakże teraz głównie w motocyklach sportowych montowany jest (nawet fabrycznie) "amortyzator skrętu" który skutecznie niweluje shimmy w prawie 100%. Chodzi mit o tym, że pomocny był również tylny hamulec. Kierowcy vs motocykliści to na tym portalu temat rzeka, na który lepiej się nie wypowiadać, bo można zostać obrzucanym mięsem przez człowieka który nawet nie ma prawa jazdy.
Zgłoś
Avatar
lucasso15 2013-01-09, 19:53 1
amortyzator skrętu się kłania tzw. efekt "shimy"
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2013-01-09, 19:56 7
@up czytanie się kłania. tzw. efekt "podstawówki"
Zgłoś
Avatar
d1abol 2013-01-09, 20:02 5
Jezeli ktos kupujesz sciga o pojemnosc 1000 cm^3 to bez amora moze liczyc sie z takimi ekscesami jak na filmiku. 2 razy w zyciu zlapalem shimmy a jezdze zwykla 600tka, raz przy 120 km/h, w drugim przypadku bylo troche wolniej. W kazdym razie nie zapomne tego strachu do konca zycia, kurwa smierc w oczach, a majty zabarwione na na jelitowo. Wszystko przez jebane nierowne drogi (albo latanie na gumie, tak jak Pan na filmiku), jak mocno przyspieszasz, a przednie kolo jest na granicy styku z podlozem to wystarczy leciutka nierownosc zeby odbilo kolo w bok... i shimmy murowana, a wyjscie z sytuacji to zmienna losowa z zakresu od 0-1. Kierownica lapie taka bezwladnosc ze predzej urwie Ci rece niz nad tym zapanujesz, a poza tym to najglupsze co mozna zrobic. Puscic luzno kiere i od razu odpuscic manete gazu.. albo ustapi albo lecisz z moto. Ja mialem to szczescie, ze sie nie wypierdolilem ale 3ci raz juz nie ryzykowalem. Amor to droga zabawka jezeli ma sie sprzeta pokroju mojego (F4iFS) ale nie ma co igrac z losem. Drogi mamy takie a nie inne, jak ktos szanuje wlasne zdorwie to lepiej to zamontowac i nie martwic sie o to gowniane zjawisko. Mozna glupio zginac. Na litra nawet by nie siadal bez amora. Jak raz sie przezyje taka sytuacje to na sama mysle zwieracza robia sie luzne.
Zgłoś
Avatar
sokol23 2013-01-09, 20:04
Szwecja!Tutaj rzadko ktos jezdzi w spodenkach i klapkach ,chyba ze jakis Ciapaty baran co sie na kozie wychowal!
Zgłoś
Avatar
Damain 2013-01-09, 20:09
Ja pierdole, nawet to oglądając, jak złapał shimmy, to się gorąco zrobiło. Na sam widok serducho pod gardło
Zgłoś
Avatar
oblakany 2013-01-09, 20:16
czy tylko ja w tytule widziałem "nieudane ładowanie"?
Zgłoś
Avatar
bogujawleński 2013-01-09, 20:29
ciota nie zając
Zgłoś
Avatar
kesaburg 2013-01-09, 20:35
pumba napisał/a:

Ładnie się zachował gość co wyszedł z samochodu. Większość by pojechała dalej i jeszcze się cieszyła, że dawca glebe zaliczył.

przecież widać że kolo w białej koszulce jest z nim i ogląda uszkodzenia
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-01-09, 20:39
pumba napisał/a:

Ładnie się zachował gość co wyszedł z samochodu. Większość by pojechała dalej i jeszcze się cieszyła, że dawca glebe zaliczył.



Bo to nie Polska , ja miałem wywrotkę na motorze , tak samo szurałem po asfalcie tylko że przy prędkości 100 km/h.
Zatrzymałem się z motorem na krawężniku , powiem szczerze, że chwilę leżałem pod motorem i nie miałem siły się ruszyć , babka renault 19 jechała obok z otwartym oknem widziałem tylko jak łeb wychyliła z uśmiechem na mordzie pojechała dalej .
Zgłoś
Avatar
kalboy92 2013-01-09, 20:43
Pechowo upadł i złapał drgania kierownicy...
Wcisną pewnie hamulec, jak by puścił gaz i nie hamował to jest minimalna szansa że moto wyprowadzimy z drgań.

Sam latam na R6 raz złapała mi Shimme - na szczęście obeszło się bez szlifa.
Zgłoś
Avatar
Je3anyPrzystojny 2013-01-09, 20:55
tak myślałem że to KTM Duke, przepiękna maszyna
Zgłoś
Avatar
vede 2013-01-09, 20:56
pumba napisał/a:

Ładnie się zachował gość co wyszedł z samochodu. Większość by pojechała dalej i jeszcze się cieszyła, że dawca glebe zaliczył.


Pewno też motorniczy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie