18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Wyjebka na moto, akcja od 1.00.
Gleba przy 150 km/h na gladkim asfalcie, koles mial szczescie, ze nie polecial pod barierki. Amatorom krotkiego rekawka i sandalow polecam obejrzec co sie stalo z kombinezomen Dainese, wartym grube tysiace oraz rekawicami przy takiej predkosci.

Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-08, 3:07 4
W sumie i tak chujowa gleba.
Jak chce się zabić to ok, ale jeżeli nie to nie kumam po co to robią na drogach uczęszczanych przez inne pojazdy (jebać przepisy) ale wystarczyłby jakiś prosiak (skoro to w Niemczech) który zapierdala 300 km/h a tego tam nie brakuje i nic by z niego nie zostało .... Nie można tego robić na drogach o mniejszym natężeniu ? I weź tu kiedyś komuś wmów że motocyklista to rozważny kierowca.
Zgłoś
Avatar
assam 2013-01-08, 8:40 2
up nie szwedzi?;>
Zgłoś
Avatar
l................t 2013-01-08, 9:10 30
Nie wiem czy właśnie się nie wysypała jedna z Teorii Wyższości Braci Motocyklowej Nad Puszkarzami. Bo na ile się orientuję, to głosi ona, że w przeciwieństwie do samochodziarzy - motocykliści zawsze zatrzymują się na widok brata w potrzebie. A tu jeb.

Wiem, wiem: na pewno ci co się zatrzymali byli zapuszkowanymi motocyklistami, a ten co śmignął obok brata w potrzebie po prostu widział, że pomoc jest już udzielana. Sam bym tak argumentował, gdyby ktoś próbował obrazić moje uczucia religijne.
Zgłoś
Avatar
niejakub 2013-01-08, 10:28 1
Cytat:

ale wystarczyłby jakiś prosiak (skoro to w Niemczech)


Mówią po szwedzku, jednak niewiele lepiej tam ze zwierzyną niż w Niemczech
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-01-08, 12:26 7
ten to przynajmniej mierzył siły na zamiary i się przygotował dobrze. Kask, pełny kombinezon + crash-pady na sprzęcie. Jedynie nie podobało mi się to, że świrował na trasie przy innych uczestnikach ruchu bo równie dobrze mógł się wjebać w auto, którym wracała rodzina z dziećmi z wakacji.
Zgłoś
Avatar
J0HNY 2013-01-08, 12:43 1
dobrze ze miał kombinezon, strach pomyśleć jak by skończył na koszulce i spodenkach
Zgłoś
Avatar
zyzyryxy 2013-01-08, 13:07 1
szkoda że nie hard, byłyby dwie nerki na rynku więcej
Zgłoś
Avatar
pumba 2013-01-09, 19:22 69
Ładnie się zachował gość co wyszedł z samochodu. Większość by pojechała dalej i jeszcze się cieszyła, że dawca glebe zaliczył.
Zgłoś
Avatar
kwiatusheck 2013-01-09, 19:24 10
Ludzie, czy ktos z was w ogole wie co sie stalo? Chlopak wpadl w shimmy, kolo postawil pare sekund wczesniej, ale to nie ma nic do gadania. Nie mial amortyzatora skretu, i takie rzeczy sie niestety dzieja.
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-01-09, 19:26 1
Organki już się grzeją, cieszę się
Zgłoś
Avatar
SooT 2013-01-09, 19:29
Egzema asfaltowa
Zgłoś
Avatar
robson321 2013-01-09, 19:30 8
shimmy to przejebana sprawa 90 % przypadków gleba murowana a ktoś kto nie jeździł motocyklem wielkie g z tego wie a co do organów motocykliści nie nadają się na dawców bo z nas nic nie zostaje a wy w puszeczkach idealnie jesteście zabezpieczeni
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-01-09, 19:34 1
3:25 gościu w różowym sweterku...
Zgłoś
Avatar
obrotny 2013-01-09, 19:37 1
U nas to by mu jeszcze wpierdol spuścili.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie