18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
LucaBrasi 2012-10-02, 13:44 1
Czemu nieudane? Przecież elegancko wyprzedził i poleciał dalej.
Zgłoś
Avatar
NaGumie 2012-10-02, 13:47 3
Pan kozak z pierwszego wozu tez wyprzedza w bardzo madrym miejscu. Szkoda, ze z przeciwka zza goreczki nie sunela jakas ciezarowka, wtedy mielibysmy lepszy material na harda.
Zgłoś
Avatar
Y0SH 2012-10-02, 13:49
@okar19 To Nissan Skyline GTR czyli poprzednik Nissana GT-R - niestety nie występowały z kierownicą po lewej stronie, za to miały doładowane V8 zamiast V6

Swoją drogą to śmiech z tym silnikiem trochę. Żadne liczące się auto nie ma V6, tylko V8 V10 i V12, bo dopiero to są prawdziwe silniki (V6 to wykastrowane V8 - nie ma przez to balansu). Jeździłem GT-Rem w wersji 485 KM i trochę ten samochód jest przyciężkawy. Przy masie ok 1700 kg powinien mieć 600 KM minimum jak na tak drogie i poważne auto. Czuć aż że silnik jest za słaby, bo auto trzyma się drogi jak przylepione, a przyspieszenie nie jest aż tak super. 295/35R20 z tyłu i 255/40 z przodu xD To jest zajebiste, że opony nie są niskoprofilowe (że jakieś /20 /25 bez sensu), tylko profil ma ponad 100 mm - jeździ się zajebiście nawet po naszych drogach
Tylko koszty koszty koszty - właściciel mówił, że niby jak zużyją się klocki to wymienia się oprócz uwaga: tarcze i... zaciski xD koszt? w serwisie ok 50000 zł xD xD xD Ale to hamuje - to trzeba przyznać
Zgłoś
Avatar
gadom 2012-10-02, 13:51 5
Pleso93 napisał/a:

Myślałem, że ten nagrywający jedzie GTR'em, bo też niezłego kopa miał



Bo chyba też jedzie. Przetłoczenia na masce ma jak w GT-R i czworokątna zaślepka na desce rozdzielczej.



Ale nie głowy nie dam, jeszcze takiego nie mam...

Btw. film pokazuje, że nieważne jak dużo systemów czuwa nad samochodem, to wykazując wystarczająco mało talentu można je wszystkie "przechytrzyć".
Zgłoś
Avatar
Y0SH 2012-10-02, 13:53
@kucma19 haha dobre - patrz to: ludzie ustalili, że do komunikacji między sobą będą używać danego języka i tego się trzymają. Tutaj używamy języka polskiego. Ponieważ używasz słów które nie występują w języku polskim, jesteś ANALFABETĄ. Jeżeli jesteś analfabetą, znaczy, że Twoi rodzice albo mieli Cię w dupie, albo sami nie umieją, a do szkoły nie chodziłeś. No cóż
Zgłoś
Avatar
kupsztalll 2012-10-02, 16:50
YOSHI pierdolisz farmazony. Skyline nie miał nigdy żadnej v8 tylko 2.6l twin turbo r6 (rb26dett) i w serii miał 280km co wcale dupska nie urywa, kiedyś znajomy przewiózł mnie 200sx ze swapem z gts (rb25det) który ponoć był wystrojony na 270km, przyjemnie jechało, ale nie jakaś rakieta wcale
Zgłoś
Avatar
kupan 2012-10-02, 17:09 1
Jebany poszedł jak dzik w żołędzie
Zgłoś
Avatar
Y0SH 2012-10-02, 17:55
OMG masz rację xD w takim razie widziałem po jakimś swapie. Nie wkręcałem się w Skyline nigdy jak kiery nie było po dobrej stronie. Ale rzędowa 6 to spox - można kawę na niej postawić. To co to były za Skyline z 1000 HP czasem na YouTube?
Zgłoś
Avatar
makin11 2012-10-02, 18:19
gadom napisał/a:



Bo chyba też jedzie. Przetłoczenia na masce ma jak w GT-R i czworokątna zaślepka na desce rozdzielczej.

Obrazek

Ale nie głowy nie dam, jeszcze takiego nie mam...

Btw. film pokazuje, że nieważne jak dużo systemów czuwa nad samochodem, to wykazując wystarczająco mało talentu można je wszystkie "przechytrzyć".



Masz racje on też jedzie gtr-em, widać po wlocie na masce i po dźwięku silnika
Zgłoś
Avatar
Szajmon 2012-10-02, 18:27
Co to za nuta z filmiku okara19? Pana/Panią ( ) proszę o podzielenie się wiedzą na ten temat.
Zgłoś
Avatar
DBstep 2012-10-02, 18:52 1
Szajmon napisał/a:

Co to za nuta z filmiku okara19? Pana/Panią ( ) proszę o podzielenie się wiedzą na ten temat.



Metric - Gold Guns Girls , kolego
Zgłoś
Avatar
karas1991 2012-10-02, 19:25
temu typowi pewnie sie przykro zrobiło ze go jakis GTR wyprzedził podczas jazdy z dupeczką
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-10-02, 19:34
najgorsze jest to ze taki retard ma kase o ktorej normalnie myslacy czlowiek, nie kradnacy moze tlyko pomazyc. ten debil kupi sobie nowego gtra i dalej bedzie zapierdalal jak pojeb
Zgłoś
Avatar
MrBlackAngel 2012-10-02, 20:36
Kolejny przykład gdzie mamy przykład że podstawa to umiejętności kierowcy.
Połączenie umiejętności i z dobrą maszyną daje rezultat.
Tu mamy przykład hu%%%wego kierowcy i super samochodu.
Zgłoś
Avatar
zielas 2012-10-02, 20:42
inf3kkted napisał/a:

amerykańce to potrafią na prostej drodze wypaść nawet jeżdżącym komputerem jakim jest nissan gtr



jestem zmiażdżony do łez tym podsumowaniem U.S.A.

Piwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie