18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
GranatPL 2013-05-21, 23:32 6
Velture napisał/a:

Zaczyna mnie wkurwiać głupota ludzka i chęć zwiększenia na siłe adrenaliny a później marnowanie publicznych pieniędzy na karetki, szpitale, leczenie itp.



Tak, tak. Bo gość który uprawia Base Jumping jest pierdolonym nierobem na zasiłku i na pewno w ogóle nie płaci podatków.
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-05-21, 23:40 3
Cytat:

Zaczyna mnie wk***iać głupota ludzka i chęć zwiększenia na siłe adrenaliny a później marnowanie publicznych pieniędzy na karetki, szpitale, leczenie itp.



q: a skąd się biorą publiczne pieniądze?
a: od podatników.

q: a czy podatnikiem jest każdy?
a: no raczej tak.

q: a czy pan na filmiku też?
a: no raczej też.

q: czyli leczy się za publiczne pieniądze, które pochodzą z podatków, które ten pan płaci?
a: no tak.

skoro Cię wkurwia ludzka głupota, to musisz bardzo zły na siebie chodzić
Zgłoś
Avatar
sherman 2013-05-21, 23:52
Ojajebie, a całe życie myślałem, że skacze się ZE SPADOCHRONEM, a nie na nim
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2013-05-22, 0:05 2
zeto88 napisał/a:

Co on Ci kurwa zrobił, że śmierci mu życzysz? Ja rozumiem kiedy chodzi o ciapatych, żydów itd ale zwykły człowiek? Zaczyna mnie irytować ta moda na teksty tego typu. Ludzie, ogarnijcie się.



Rudy jest.
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-05-22, 0:11 6
Еремей_ирония napisał/a:



Zaczyna mnie irytować ta moda na bycie pizdą. Pomyliłeś portale, słoneczko.

Obrazek



Zeto dobrze mówi. Coraz więcej tutaj takich kurwa delikwentów, co czują się panami zła bo są na sadolu. Myślisz, że jak jesteś na stronie z czarnym humorem, to masz pokazywać ciągle jaki to z ciebie kurwa sadysta? No to ja, podążając twoim tokiem myślenia, może mam życzyć, żeby ci chłopak umarł, ojciec zaruchał matkę na śmierć, a wujek wsadził nogę w odbyt? Nie spinaj się o to, co powiedziałem, w końcu jesteśmy na sadolu! Jak ci się to nie podoba, to pomyliłeś portale słoneczko!

Czarny humor czarnym humorem, ale są pewne rzeczy do których trzeba podejść na poważnie, są pewne granice.

Btw, taki z ciebie kurwa sadysta, a temat niżej płaczesz nad ubojem kóz. A ja pierdole takich internetowych kozaczków.
Zgłoś
Avatar
bialy1293 2013-05-22, 0:26 1
zeto88 napisał/a:

Co on Ci kurwa zrobił, że śmierci mu życzysz? Ja rozumiem kiedy chodzi o ciapatych, żydów itd ale zwykły człowiek? Zaczyna mnie irytować ta moda na teksty tego typu. Ludzie, ogarnijcie się.



to jest kurwa sadisic a nie kwejk więc uprzejmie prosze abyś viperdalał stąd .
Zgłoś
Avatar
Czary 2013-05-22, 0:51
szacun kurwa za kręcenie w karetce xd
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2013-05-22, 0:56
Chicago napisał/a:



Zeto dobrze mówi. Coraz więcej tutaj takich kurwa delikwentów, co czują się panami zła bo są na sadolu.



Masz mnie, tak naprawdę mam 12 lat i przynajmniej na sadolu mogę pozgrywać elozioma.

Chicago napisał/a:

Myślisz, że jak jesteś na stronie z czarnym humorem, to masz pokazywać ciągle jaki to z ciebie kurwa sadysta? No to ja, podążając twoim tokiem myślenia, może mam życzyć, żeby ci chłopak umarł, ojciec zaruchał matkę na śmierć, a wujek wsadził nogę w odbyt?


Och, ach. Drżę z emocji nad twoim pierdoleniem. Może nawet rzewnie zaszlocham.

Chicago napisał/a:

(...) Jak ci się to nie podoba, to pomyliłeś portale słoneczko!

Czarny humor czarnym humorem, ale są pewne rzeczy do których trzeba podejść na poważnie, są pewne granice.
Btw, taki z ciebie kurwa sadysta, a temat niżej płaczesz nad ubojem kóz. A ja pierdole takich internetowych kozaczków.
Obrazek



Och nie, znów mnie masz. Bardziej rusza mnie strzelanie do kóz (nawet jako szkodników) niż wypadek podobnej tobie pizdy, która mało się nie zajebała na własne życzenie. (Tu też mogę uronić łezkę, specjalnie dla ciebie).

Podsumowując: popierdoliłeś sobie, spuściłeś z krzyża, a i tak wyszedłeś na pizdę i chuj na ciebie kładę.

Szalone pozdrówki.
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-05-22, 1:48 1
zeto88 napisał/a:

Co on Ci kurwa zrobił, że śmierci mu życzysz? Ja rozumiem kiedy chodzi o ciapatych, żydów itd ale zwykły człowiek? Zaczyna mnie irytować ta moda na teksty tego typu. Ludzie, ogarnijcie się.


A mnie zaczynają irytować głąby, które kategoryzują jak ty - ciapaty, żyd i zwykły człowiek. Weź się pierdolnij w łeb i zacznij myśleć - żyd też człowiek, ciapaty też. I najważniejsze - nie każdy, kurwa, NIE KAŻDY jest "złym żydem" czy "złym ciapatym".
Wkurwiasz się na autora, a sam masz myślenie głupsze od niego. OGARNIJ SIĘ albo
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2013-05-22, 5:27
zeto88 napisał/a:

Co on Ci kurwa zrobił, że śmierci mu życzysz? Ja rozumiem kiedy chodzi o ciapatych, żydów itd ale zwykły człowiek? Zaczyna mnie irytować ta moda na teksty tego typu. Ludzie, ogarnijcie się.


Stary kurwa, ogarnij sie.Koles jest rudy.
Zgłoś
Avatar
w................5 2013-05-22, 10:58
wypierdalaj z takimi opisami. normalny człowiek... lecz się zjebie
Zgłoś
Avatar
Chicago 2013-05-22, 13:16
Еремей_ирония napisał/a:



Masz mnie, tak naprawdę mam 12 lat i przynajmniej na sadolu mogę pozgrywać elozioma.

Och, ach. Drżę z emocji nad twoim pierdoleniem. Może nawet rzewnie zaszlocham.

Och nie, znów mnie masz. Bardziej rusza mnie strzelanie do kóz (nawet jako szkodników) niż wypadek podobnej tobie pizdy, która mało się nie zajebała na własne życzenie. (Tu też mogę uronić łezkę, specjalnie dla ciebie).

Podsumowując: popierdoliłeś sobie, spuściłeś z krzyża, a i tak wyszedłeś na pizdę i chuj na ciebie kładę.

Szalone pozdrówki.



Nie mam wątpliwości, jesteś ciotą I nie muszę cię znać, żeby to stwierdzić, buziaczki skarbie
Zgłoś
Avatar
plaug 2013-05-22, 21:14
zeto88 zwykły człowiek mówisz,a kolor włosów widziałeś?
Zgłoś