18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
zeto88 2013-05-21, 16:23 130
Co on Ci kurwa zrobił, że śmierci mu życzysz? Ja rozumiem kiedy chodzi o ciapatych, żydów itd ale zwykły człowiek? Zaczyna mnie irytować ta moda na teksty tego typu. Ludzie, ogarnijcie się.
Zgłoś
Avatar
walalazara 2013-05-21, 16:36 4
@zeto88 masz racje zyczyc mu smierci to skurwysynstwo... ale filmik dobry
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-05-21, 17:14 1
te kamerki go pro są wytrzymałe, koleś nieźle tam się poobijał a kamerka nawet nie przerwała na moment
Zgłoś
Avatar
usu 2013-05-21, 17:16 2
Gdzie on mu śmierci życzy ? Po prostu mógł mocniej jebnąć. Byłby materiał na harda. Dzięki Bogu i tak nieźle pierdolnął
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2013-05-21, 17:21 8
zeto88 napisał/a:

Co on Ci kurwa zrobił, że śmierci mu życzysz? Ja rozumiem kiedy chodzi o ciapatych, żydów itd ale zwykły człowiek? Zaczyna mnie irytować ta moda na teksty tego typu. Ludzie, ogarnijcie się.



Zaczyna mnie irytować ta moda na bycie pizdą. Pomyliłeś portale, słoneczko.

Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-05-21, 17:26 5
Zaczyna mnie wkurwiać głupota ludzka i chęć zwiększenia na siłe adrenaliny a później marnowanie publicznych pieniędzy na karetki, szpitale, leczenie itp.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-05-21, 19:55 6
zeto88 napisał/a:

Co on Ci kurwa zrobił, że śmierci mu życzysz? Ja rozumiem kiedy chodzi o ciapatych, żydów itd ale zwykły człowiek? Zaczyna mnie irytować ta moda na teksty tego typu. Ludzie, ogarnijcie się.



Stary, umoralniasz gościa, a tym zdaniem:

zeto88 napisał/a:

Ja rozumiem kiedy chodzi o ciapatych, żydów itd ale zwykły człowiek?



stajesz się takim samym półmózgiem jak autor tematu, bo takie opisy powstają tylko w głowach nieskalanych głębszymi procesami myślowymi.
Zgłoś
Avatar
Gogul 2013-05-21, 23:02 1
no żeby takie były materiały własne to ja rozumiem. razem z karetką i najlepiej podczas hospitalizacji
Zgłoś
Avatar
krawol 2013-05-21, 23:05
po 1. to nie jest skok ze spadochronem tylko BASE jumping
po 2. skok ze spadochronem a nie na spadochronie
Zgłoś
Avatar
stahkh 2013-05-21, 23:08
Ja tylko mam nadzieję, że działa prosta zasada: normalny człowiek + internet = skończony idiota. Bo jeśli nie i takimi tekstami i taką moralnością posługujecie się w życiu to strach myśleć o przyszłości ludzkości.

krawol napisał/a:

po 1. to nie jest skok ze spadochronem tylko BASE jumping
po 2. skok ze spadochronem a nie na spadochronie

Base jumping odbywa się ze spadochronem, więc nie wiem na chuj się przypierdalasz.

Jak już ludzi poprawiasz i taki pryncypialny jesteś, racz stosować się do zasad pisowni. W przeciwnym razie wychodzisz na niedouczonego dzieciaka, który za wszelką cenę chce komuś dojebać.
Zgłoś
Avatar
hszanu 2013-05-21, 23:14
HE HE frajer

nie no żartowałem.

fajnie przyjebał
Zgłoś
Avatar
kosmaty69 2013-05-21, 23:17
Co on odpierdolił ?
Zgłoś
Avatar
g................l 2013-05-21, 23:25
Aż mi się srać zachciało
Zgłoś
Avatar
Frostmourne 2013-05-21, 23:29
Oglądając ten filmik nasunęło mi się fundamentalne pytanie, czy też bym krzyczał jak przerażona dziewczynka podczas podobnego "lotu"?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie