18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
W czasie ratowania podtopionego mężczyzny, jego żona postanowiła pouczyć ratowników. Pani nie spodobały się "nieprofesjonalne" rozwiązania stosowane przez WOPR i postanowiła odnaleźć prawdę na youtubie:



Szacun dla chłopaków, mi po 2 minutach naszłaby ochota utopić tę babę.

A facet

Catar napisał/a:

Ja pierdole, ale durne babsko.

na chomiki sadolka wrzucilem, w razie gdyby usuneła z YT

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-08-24, 8:23 3
Baba pierdolnięta. Szkoda chłopa, musiał być dusza człowiek, skoro jej nie zapierdolił wcześniej.
Teraz ma święty spokój. RIP.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-08-24, 8:56 2
Pomyslalem troche i stwierdzam, ze pierdolicie.

Oceniacie akcje niczym widzowie TVN-u. Nie znacie poczatku calej akcji i nie wiecie jak to naprawde wygladalo. Nikogo nie bronie ale pomyslcie, ze kobieta moze miec racje!

Ile razy widzieliscie sędziów skurwysynów, komuchów jebanych skazujacych ludzi nieslusznie. Jesli ktos zarzucilby im glupote i nieuczciwosc to zmieszalibyscie czlowieka z blotem "bo on nie jest prawnikiem i sie nie zna" ?

Widzieliscie kiedys policjantow najebanych na sluzbie? Jezdzacych na kurwy? Slyszeliscie kiedys o najebanych lekarzach, chirurgach, anestozjologach? Slyszeliscie kiedys o niekompetentnych urzednikach? Slyszeliscie kiedys o lodzkim pogotowiu i pawulonie?

Jakkolwiek wkurwiajaca moze byc kobieta na filmie - nie zmienia to faktu, ze poczatek akcji ratunkowej mogl byc spierdolony po calosci i fachowcy mogli pojawic sie juz po najwazniejszym momencie jak juz bylo za pozno...
Zgłoś
Avatar
El_Macias 2018-08-24, 8:57
"Jak by się pani znała, to by męża lepiej pilnowała" (jak co, 1:09)

Zgłoś
Avatar
Sonal 2018-08-24, 9:21
kretowicz14 napisał/a:

Babsko wkurwiajace, lecz to tamci ludzie raczej się nie znają. Baba ma prawo nagrywać i tyle w temacie. Dla Pana policjanta jak to w Brazylii robią, uciąć rączke za tykanie cudzego mienia.



A czy ktoś jej ZABRONIŁ filmować, wyrywał jej telefon z ręki. Ja tam ciągle słyszę PROŚBY by nie nagrywała i tyle. Mimo możliwości nagrywania - można sobie nie życzyć by ktoś nagrywał Cię jak reanimujesz człowieka i jego śmierci.
Zgłoś
Avatar
jackalski 2018-08-24, 9:24 2
Erutlev napisał/a:

Niżej na liście znalazłoby się sranie na klatę i walenie konia tylko.



Niektórzy użytkownicy sadistica mogliby się w tym momencie z Tobą nie zgodzić…

doopa napisał/a:

jakim prawem ta mendziara zaczęła nagrywać osoby prywatne?



Masz prawo nagrywać, zwłaszcza w miejscu publicznym. Kwestia publikowania takich nagrań to coś zupełnie innego.
Moim zdaniem miała pełne prawo nagrywać akcję ratowników, ale powinna to robić w sposób, który im nie przeszkadza… No chyba, że chciała by jej stary kojfnął…
Zgłoś
Avatar
Seelk 2018-08-24, 9:32
Janusz by miał mniejszy bęben to pewnie by przeżył tę próbę. Halina spanikowała, nie powinno to dziwić nikogo ale o utrudnianiu reanimacji nie ma co pisać. Chłopaki dobrą robote robią i do nagrywania raczej powinni przywyknąć przy tylu utopionych Januszach w tym roku.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-08-24, 9:34
50 minut próbowali go ratować a ona odwdzięczy się zapewne sprawą w sądzie, co za kurwa naród...
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-08-24, 10:03 4
Po obejrzeniu filmu stwierdzam, że maż popełnił samobójstwo ))
Zgłoś
Avatar
pikaczju 2018-08-24, 10:08
Nie wiem jak z ratownikami ale policjantów, tak jak żołnierzy - jako funkcjonariuszy publicznych można nagrywać w trakcie pełnienia obowiązków. Abstrahując od tego, że problemem nie jest tu nagrywanie a przeszkadzanie w pracy. Patrzeć na ręce? Zawsze. Ale przeszkadzać? Po co jak robią swoje zgodnie ze sztuką.
Zgłoś
Avatar
oleyu 2018-08-24, 10:21
Niestety naród mamy coraz głupszy.
Zgłoś
Avatar
Catar 2018-08-24, 10:26
Ja pierdole, ale durne babsko.

na chomiki sadolka wrzucilem, w razie gdyby usuneła z YT

Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2018-08-24, 10:40 2
Powiedzmy sobie szczerze - czy miała czy nie miała prawa nagrywać - jeden chuj.
W każdym razie chłop już jest w lepszym, bezpieczniejszym miejscu - z dala od tej raszpli
Zgłoś
Avatar
Cryo 2018-08-24, 11:12 1
Czekałem na moment, aż ratownik nie wytrzyma i zasadzi jej kopa
Zgłoś
Avatar
SKINHEAD 2018-08-24, 11:46
Jej mąż ma juz na szczęscie spokój Ale powiem Wam że takie nagrywanie jest tak samo spierdolone jak robienie zdjęć na pogrzebach... Na chuj komu takie zdjęcia ? Kto to później będzie oglądał ? Jedna z dalekich ciotek się na mnie smiertelnie obraziła jak na pogrzebie ją zjebałem bo prawie do trumny pierdolnięta wchodziła z aparatem...
Zgłoś
Avatar
niegrzech 2018-08-24, 11:47 1
Świat dzieli się na tych co myślą racjonalnie i rozumieją relację przyczyna-skutek i na tych którzy mają wyjebane na logikę i za wszystko obwiniają innych...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie