18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:47
Avatar
MugenV12 2024-07-20, 15:06 1
No dobra, ale czy komentowaliście pod jego filmem, subskrybowaliście na tiktoku i czy klikaliście w dzwoneczek? Bo chyba po to ten film powstał....
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-20, 15:18 2
Velture napisał/a:

W środę miałem komisję orzeczniczą bo skończyła mi się niepełnosprawność.
Zostało mi przedłużone NA CZAS OKREŚLONY....
Pytam czemu na czas określony? Przecież nie odrośnie, co się takiego może wydarzyć?
-Wie pan, różnie bywa.



A jak doszyją ci nogę lub medycyna pójdzie o tyle do przodu że odrośnie?
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2024-07-20, 15:18 8
Ja tak tylko napomknę- NIGDY w życiu nie usłyszałem od kogokolwiek, że ktoś chciałby kiedyś zostać urzędnikiem państwowym. Zgromadzenie absolutnie największej degrengolady intelektualnej. Ciężko mi sobie wyobrazić większe zbiorowisko debili. Dosłownie każdy zawód/zajęcie budzi u mnie większy respekt i nawet nie chce mi się wymyślać, by nikogo nie obrazić, jednakże naćpany kasjer w żabce jest u mnie w hierarhii znacznie wyżej, od starej i nieszczęśliwej kurwy w okienku, czy to bank, czy poczta, urząd i inne chujstwa zatrudniające ściek typu "już tak blisko! Byle do emeryturki.).
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-07-20, 15:20 2
Nie tak! Urzędnicy i tym podobni radni siedzący całe życie za biurkiem wiedzą wszystko najlepiej!!! i nie radzę obrażać ich wyjebanego w kosmos EGO !!!
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2024-07-20, 15:26 1
Velture napisał/a:

W środę miałem komisję orzeczniczą bo skończyła mi się niepełnosprawność.
Zostało mi przedłużone NA CZAS OKREŚLONY....
Pytam czemu na czas określony? Przecież nie odrośnie, co się takiego może wydarzyć?
-Wie pan, różnie bywa.



Krążył dowcip podobny że gość co parę lat właśnie miał komisję a stracił nogę pod tramwajem . W końcu lekarz się wnerwił i napisał : Urąbało mu nogę i nie odrośnie . Po to by dostał dożywotnio niepełnosprawność .
Zgłoś
Avatar
alucard321 2024-07-20, 15:29 3
Velture napisał/a:

W środę miałem komisję orzeczniczą bo skończyła mi się niepełnosprawność.
Zostało mi przedłużone NA CZAS OKREŚLONY....
Pytam czemu na czas określony? Przecież nie odrośnie, co się takiego może wydarzyć?
-Wie pan, różnie bywa.



Mam to samo z synem po zaćmie. Afakia po usunięciu, a też przedłużają na czas określony. Na pytanie, czy te soczewki mu odrosną (nie ma szans) też słyszę w odpowiedzi, że różnie to może być.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-20, 15:54 3
niejemmiesa napisał/a:

@: w ustawie amputacja kończyny jest wypisana jako wskaźnik do wystawienia niepełnosprawności stałej. Odwołaj się od tej decyzji. Bo to kpina że ci na określony dają. Lub napisz bezpośrednio do ministerstwa pismo że tak ci wystawili



Odwołam się ale musze czekać 14 dni na orzeczenie. Nie żartuję. Nie wiem na ile przedłużają nawet ale powiedzieli, że na czas określony ale dowiem się za 14 dni jak lekarz wyda opinię.
Od razu jak odbiorę to zapytam na głos gdzie się odwołać (wiem gdzie ale troche dramy zrobić trzeba).

Ja na komisję pojechałem na wózku bez protezy w krótkich spodenkach i poprosiłem znajomego aby mnie zawiózł i wózek toczył.
Mimo to dostałem na określony ale nie wiem na ile i się dowiem jak będzie oficjalnie opinia.

Tak czy srak się odwołam bo kurwa mać bez kitu ten system jest przezajebisty.

[ Dodano 2024-07-20, 15:55 ]
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

A jak doszyją ci nogę lub medycyna pójdzie o tyle do przodu że odrośnie?



Jak tak medycyna pójdzie do przodu, zrobia mi to i bedę chodzić normalnie to zrzeknę się niepełnosprawności od razu.
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2024-07-20, 15:56 1
Velture napisał/a:

W środę miałem komisję orzeczniczą bo skończyła mi się niepełnosprawność.
Zostało mi przedłużone NA CZAS OKREŚLONY....
Pytam czemu na czas określony? Przecież nie odrośnie, co się takiego może wydarzyć?
-Wie pan, różnie bywa.



Chłopie, ja bym się cieszył. Jest jeszcze w takim razie jakaś nadzieja, że kiedyś przebiegniesz maraton na własnych nogach!
Zgłoś
Avatar
Opsik 2024-07-20, 16:11 1
Incydent_kałowy napisał/a:

Dajcie linka do kanału tego typa, subik nalezy mu sie jak psu buda c,nie



Linka nie dam bo bana dostanę ale wpisz sobie w jewtuba :

Youtuber XD
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-07-20, 16:14 4
JanJankowski napisał/a:

Urzędasy to w 70% tępe ch..e



Jestem na studiach. 80% to tempe huje
Zgłoś
Avatar
buer2008 2024-07-20, 16:20 1
@Velture: to nie po to, żeby nikt za ciebie renty nie brał 30 lat po twojej śmieci?
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-07-20, 16:35
@Velture: pewnie już odpowiadałeś milion razy na to pytanie, ale muszę: jak?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-20, 16:40 13
buer2008 napisał/a:

@: to nie po to, żeby nikt za ciebie renty nie brał 30 lat po twojej śmieci?



NIE POBIERAM RENTY ANI ŻADNYCH INNYCH ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH! To ja kurwa pracuję na cudze renty i zasiłki.
Poprosiłem Was o hajs na noge abym mógł wrócić do normalności a nie być pasożytem dla społeczeństwa. To ja płacę teraz na 500+, na upadlińców na kurwa renty dla innych itp.
Jedyne korzyści jakie mam w tej chwili to karta parkingowa (w chuj dla mnie to znaczy) oraz 10 dni urlopu extra w pracy oraz 7h dziennie pracy (to koszt mojego pracodawcy a nie podatnika).
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-20, 16:46
Velture napisał/a:

W środę miałem komisję orzeczniczą bo skończyła mi się niepełnosprawność.
Zostało mi przedłużone NA CZAS OKREŚLONY....
Pytam czemu na czas określony? Przecież nie odrośnie, co się takiego może wydarzyć?
-Wie pan, różnie bywa.



No co ty nie mów, że zapomniałeś ten przypadek
medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,rzeznik-z-reka-kobiety,artykul,...

krótszy opis

tvn24.pl/polska/jest-reka-jest-zdolnosc-do-pracy-ra168005-ls3522182

Sąd pracy ci zostanie, z ZUS-em to już możesz odpuścić, nie przepchniesz tam nic.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-07-20, 16:51 1
jak on jest ślepy na maksa to jak używa telefonu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie