18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2019-09-24, 19:45
Budrys2000 napisał/a:

Nerwowo reagujesz jak słyszysz słowo tata



Widzę że poszedłeś za moją radą.



Jeśli miał bym się do czegoś przyczepić to zmienił bym tylko "jak słyszysz" na "na" - bo to w końcu słowo pisane, tak to OK.
Zgłoś
Avatar
ciepson 2019-09-24, 19:47 2
Od egzekucji członków karteli przez sranie do ryja do najrzadszych anomalii medycznych nic nie wzbudza Waszej empatii, ale dziecko, mały piesek czy kotek to i owszem.
Czuję, że dział " Wrażliwy Sadol " miałby wzięcie.
Zgłoś
Avatar
Mrozw 2019-09-24, 19:58 1
Wszyscy powyżej! do jasnej cholery, jak ma dobrze żebrać z prostymi nogami?
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-09-24, 20:00 2
ciepson napisał/a:

Od egzekucji członków karteli przez sranie do ryja do najrzadszych anomalii medycznych nic nie wzbudza Waszej empatii, ale dziecko, mały piesek czy kotek to i owszem.
Czuję, że dział " Wrażliwy Sadol " miałby wzięcie.



Bo dziecko, piesek czy kotek są niewinne, a rozjebywany diler z kartelu doskonale wiedział na co się pisze wstępując do gangu.
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2019-09-24, 20:02
Jak dzieciak dożyje dorosłości to będzie mega kozak nie do zajebania.
Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2019-09-24, 20:04 10
Mam wrażenie, że niektórzy mają jakieś skrzywione postrzeganie tego portalu. To, że są na nim często ciężkie filmy to jedno, ale to nie znaczy, że użytkownicy nie mogą wyrażać swojego zbulwersowania, które w przypadku tego materiału jest czymś naturalnym i wręcz pożądanym. Wchodzę oglądać takie filmy po części nie dlatego, że jarają mnie takie tematy (no, w pewnym sensie jakoś trzeba to zainteresowanie nazwać), ale też w celach poznawczych. Warto zobaczyć, co się kurwa dzieje na tym zjebanym świecie. Przeglądanie tego portalu =/= brak ludzkich odruchów. Poza tym jak ktoś ma chociaż 100 g mózgu we łbie to będzie w stanie rozróżnić filmy na takie, w których jakiś pojeb na własne życzenie ulega drastycznemu, często śmiertelnemu wypadkowi i raczej chuj mnie obchodzi jego los oraz na takie, na których spasiony, śmierdzący zjeb torturuje dziecko.
Zgłoś
Avatar
gumstg 2019-09-24, 20:21
Szfajceneger napisał/a:

Pizdowaci tatusiowie już się zlatują.
Chuja byście zrobili i dobrze o tym wiecie, a ojcu się nie dziwię - i tak ma anielską cierpliwość to tego małego śmierdziela.



No tak moze ciebie tez napier....za dzieciaka? A moze miales spiecie w inkubatorze? Czy ktorys z rodzicow ciebie sposcil na glowe ? Bo do twojej wypowiedzi nic innego mi nie przychodzi. Idz lepiej zrob lekcje bo mamusia tobie neta odlacza jelopie
Zgłoś
Avatar
maciekmako 2019-09-24, 20:25
Cezz999 napisał/a:

Uprzejmie proszę o powiadomienie mnie gdy filmik z tym grubym kurwiem w roli 'głownej' znajdzie się w sekcji 'hard'.
Mam też cichą nadzieję, że będzie dużo ostrzej niż tutey:



Przyjemnie popatrzeć
Zgłoś
Avatar
ciepson 2019-09-24, 20:36
Garnki_za_zeta,
I o taki komentarz mi chodziło.
Chociaż to " własne życzenie " jest czasem motywowane troską o najbliższych, ale dla zapewnienia godnych warunków swojej rodzinie człowiek jest gotowy zniszczyć inną.
Bardzo to pokrętne, ale biorę za przykład Richarda Kuklinskiego, o którym nagranie pojawiło się w komentarzach Harda.
Z tym, że takich Kuklinskich jest więcej a ten grubasek się do nich nie zalicza.
Zgłoś
Avatar
loda_szmato 2019-09-24, 21:06
To już chyba lepiej urodzić się czarnym i nie mieć ojca w ogóle...

Ciekawe czy to mamusia filmowała.
Zgłoś
Avatar
Piotrek 2019-09-24, 21:17
kickyourheadoff napisał/a:

w pierwszej kolejności zabiłbym kamerzystę za brak reakcji



Kamerzysta jest pewnie jego żona która codziennie dostaje wpierdol. Jebane muslimy od malego ucza jak napierdalac dzieci i kobiety. Tak jak większość zgromadzonych rozjebal bym grubasa



kickyourheadoff napisał/a:

w pierwszej kolejności zabiłbym kamerzystę za brak reakcji



Kamerzysta jest pewnie jego żona która codziennie dostaje wpierdol. Jebane muslimy od malego ucza jak napierdalac dzieci i kobiety. Tak jak większość zgromadzonych rozjebal bym grubasa



Szfajceneger napisał/a:

Pizdowaci tatusiowie już się zlatują.
Chuja byście zrobili i dobrze o tym wiecie, a ojcu się nie dziwię - i tak ma anielską cierpliwość to tego małego śmierdziela.



Pewnie sam za małolata tak wyrywales i ci teraz tęskno manekinie jebany.

Zgłoś
Avatar
JimiStuleja 2019-09-24, 21:21
Powinno sie zajebac tego typa. Nie chcialem moec drugiego dziecka, ale trudno, molbym wychowac jak swoje.
Zgłoś
Avatar
Jelitkogrube 2019-09-24, 21:21 1
Pomijając fakt, że to sadolowy ojciec... Sadistic stał się portalem empatycznych chłopczyków jakby w trakcie zmiany płci. To nie jest ten portal co był kiedyś...
Zgłoś
Avatar
Okrupnik 2019-09-24, 22:06
Najsprawiedliwiej byłoby połamać najpierw nogi i bić zjeba tak samo po mordzie jakby nie dał rady stać prosto.
Zgłoś
Avatar
PaVV 2019-09-24, 22:14
Pewnie tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie